Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 września 2017

PONIEDZIAŁEK  18.09.    UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA KOSTKI,

                                          ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

1700   1. + Józefa Kuleja – od rodzin Płonków i Tekieli

           2. + Zbigniewa Rybaka – od rodziny Soluchów

1730   1. + Krystynę Klim – od rodziny Suligów

           2. + Stanisławę Radlak – od wnuka Tomka

 

WTOREK  19.09. 

1700   1. + Kazimierza /15 r. śm/ Henrykę Oziębałów, Stanisława

                   Paciepnika

           2. + Helenę Karkos – od Bryłów i Debudejów

1730   1. + Józefa Hołę – od żony

           2. + Jerzego Liska /3 r. śm/ – od najbliżej rodziny

 

ŚRODA  20.09.     Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegona,

                              prezbitera, Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy

1700   1. + Stanisławę Pośpiech – od bratanicy Małgorzaty, bratanków

                   Mirosława i Grzegorza, rodziny Pileckich

           2. + Stanisława Olszewskiego – od córki Teresy z rodziną

    Nowenna do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej 

1730   1. + Zbigniewa Kozaka – od brata Jerzego z rodziną

           2. + Andrzeja Skwarę – od syna Roberta z rodziną

 

CZWARTEK  21.09.     Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

1700   1. + Mariannę Pilarz – od brata Andrzeja z rodziną

           2. + Helenę Kurzacz – od wnuczki Basi Fijałkowskiej z mężem

                   i dziećmi

1730   1. + Sebastiana Kunerta – od koleżanek i kolegów z Truskolas

           2. + Władysławę Bogus – od syna Krzysztofa z rodziną

 

PIĄTEK  22.09.

1700   1. + Barbarę /1 r. śm/ Szmel z synem Krzysztofem, Antoninę

                   Piotra Władysława Gazdów

           2. + Edwarda Księżarka – od kuzynek Henryki i Barbary

                   z rodzinami

1730   1. + Bronisławę Sokołowską – do wnuka Piotra z rodziną

           2. + Małgorzatę Korkus – od cioci Mieczysławy z rodziną

 

SOBOTA  23.09.     Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

1400   Ślub Dawid Parkitny – Justyna Pawelak

1700   1. + Tadeusza Warchoła – od rodziny Morgów

           2. + Stanisławę Dorożyńską /1 r. śm/ – od chrześniaka

                  Janka z rodziną

1730   ADORACJA

1800   + Kazimierza /15 r. śm/ Henrykę Oziębałów, Stanisława

               Paciepnika

 

NIEDZIELA  24.09.     25  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800     + Stanisława Nogala /19 r. śm/ Waldemara i Elżbietę

               Góreckich

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Justynę /18 r. śm/ Sebastiana Kunertów

1130   Za Parafian

        Chrzest Małgorzata Ewa Kasprzak

        Chrzest Michalina Patrycja Bekus

        Roczek Błażej Hyra

1600   + Annę Błaszczykowską Wacława Brzęczka i zm. z rodzin

               Brzęczków i Kasprzyków


INTENCJE MSZALNE 11 – 17 września 2017

PONIEDZIAŁEK  11.09.

1700   1. + Jacka Stanisława Stanisławę Piotra Pasieków, Józefę

                   Franciszka Lisieckich

           2. + Kazimierza Jelonka – od wnuczki Agnieszki z rodziną

1730   1. + Janinę Oziębałę (6 r. śm) i rodziców z obu stron

           2. + Stanisława Nawrota – od rodziny Banasiak

 

WTOREK  12.09. 

1700   1. + Helenę Franciszka Poradów – od syna Marka z rodziną

           2. + Bolesława Bednarka – od firmy „Bukpol”

1730   1. + Jana Wieczorka – od siostrzenicy Joli z rodziną

           2. + Ewelinę Majchrzak – od cioci Oli z rodziną z Węglowic

 

ŚRODA  13.09.     Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa

                             i doktora Kościoła

1700   1. + Władysławę Rokosę – od wnuczki Ewy z mężem i córką

           2. + Romana Dudkę – od brata Marka z dziećmi

   Nowenna do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej 

1730   1. + Genowefę Słomian – od swata Zenona Klim

           2. + Andrzeja Gazdę – od Mariusza z rodziną

 

CZWARTEK  14.09.     Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

1700   O zdrowie bł. Boże dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej

           w 18 r. urodzin dla Wiktorii Debudej

1730   1. + Stanisławę Kałmuk – od wnuczek Ani i Agnieszki

                   z mamą i z rodzinami (ostatnia)

           2. + Anielę Surmę – od siostrzeńca Leszka z rodziną (ostatnia)

 

PIĄTEK  15.09.     Wspomnienie NMP Bolesnej /III piątek miesiąca/

1700   1. + Zygmunta Pacierpnika, Józefa Antoninę Machurów,

                   Genowefę Palusińską, Bogdana Kochala

           2. + Marię Łebek – od K.Ż.R z Kamiennej (ostatnia)

1730   Pogrzebowe: + Józefę Brzęczek; Józefa Krawczyka; Janinę Kudła;

           Kazimierę Kozak; Marię Bogus; Janinę Kulej; Dariusza

           Krawczyka; Bronisławę Skwarę; Halinę Beneś; Stanisława

           Szymanka oraz z kartek

           + Mieczysława Kałmuka – od Z.P. Concordia

           + Monikę Włodarek – od Z.P. Starczewski

           + Mariannę Gworys – od Z.P. Starczewski

           + Józefę Brzęczek – od Z.P. Starczewski

 

SOBOTA  16.09.     Wspomnienie św. Męczenników Korneliusza,

                               papieża i Cypriana, biskupa

1600   Ślub Dominika Zimny – Maciej Kulesza

1700   O zdrowie bł. Boże dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej

           w 18 r. urodzin dla Dawida Hudego

1730   ADORACJA

1800   + Annę Piotra Mieczysława Gworysów, Weronikę Kazimierza

               Wójcików

         Chrzest Amelia Pasieka

 

NIEDZIELA  17.09.     24  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800     + Annę Stanisława Antesów z rodzicami

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   O zdrowie bł. Boże opiekę Matki Bożej w 80 r. urodzin

           dla Kazimiery Porada

1130   Za Parafian: O zdrowie bł. Boże opiekę Matki Bożej dla Zuzanny

           i Marka Kapuścików w 25 r. ślubu

1600   + Emiliana Majchrzaka /3 r. śm/ z rodzicami i braćmi


INTENCJE MSZALNE 4 – 10 września 2017

PONIEDZIAŁEK  04.09.     Wspomnienie bł. Dziewic i Męczennic

                                           Marii Danuty (Józefy Chrobot) i Towarzyszek

800     Msza na rozpoczęcie roku szkolnego

1700   + Ryszarda Rokosę – od chrześnicy Moniki z rodziną

1730   1. + Stanisławę Gotfryd – od siostrzenicy Barbary z rodziną

           2. + Andrzeja Szpulaka – od Grażyny i Romana Miodańskich

 

WTOREK  05.09. 

1700   1. + Krzysztofa Pasiekę – od rodzin Dudów i Podsiadlików

                   z Przybynowa

           2. + Janinę Mijalską – od wnuczki Agnieszki z rodziną

1730   1. + Mariannę Majchrzak /1 r. śm/ – od syna Andrzeja z żoną

           2. + Zofię Bogus – od syna Zenona z rodziną

 

ŚRODA  06.09.

1700   1. + Adama Kurzacza – od cioci Zenony z mężem

           2. + Felicję Borecką – od brata Zenona z rodziną

     Nowenna do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej

1730   1. + Mieczysława Płazę – od wnuka Arkadiusza z rodziną

           2. + Józefę Dudę – od szwagra Stanisława z rodziną

 

CZWARTEK  07.09.     I czwartek miesiąca

1700   1. + Irenę Pytel – od sąsiadki Teresy

           2. + Trudę Kurzacz – od wnuczka Roberta z narzeczoną

1730   1. + Mariannę Stanisławę Józefa Gworysów, Antoninę

                   Antoniego Francug

           2. + Zuzannę Żyłkę – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

 

PIĄTEK  08.09.     Święto Narodzenia NMP

900     + Grażynę Kamieniak – od brata Zdzisława z rodziną

1700   1. + Franciszkę Bolesława Paruzelów, Antoniego Mariannę

                   Paruzelów – od Bogusi z rodziną

           2. + Genowefę Skwarę – od wnuków Grzegorza i Roberta

                   z rodzinami

 

SOBOTA  09.09.

1500   Ślub Olga Antczak – Patryk Orlewski

1700   1. + Józefa /7 r. śm/ Józefę Antoniego Mieczysława Paruzelów

           2. + Stanisławę Józefa Jana Lisków, Tadeusza Markowskiego

                  z rodzicami

1730   ADORACJA

1800   + Franciszka /5 r. śm/ Ryszarda Krystynę Kulejów

 

NIEDZIELA  10.09.     23  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800     + Stefanię /29 r. śm/ Wojciecha Bogusów i zmarłych ich dzieci

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Stanisławę /14 r. śm/ Edwarda /6 r. śm/ Korzekwów,

              Helenę Józefa Biernackich

1130   Za Parafian: O zdrowie bł. Boże dary Ducha Świętego dla

           Norberta Parysa w 18 r. urodzin, O bł. Boże dla Marii i Zdzisława

           Cierpiałów z okazji 50 r. ślubu

       Chrzest Natan Paweł Trylski       

       Chrzest Wiktoria Emilia Drewniak

       Chrzest Gabriel Tukaj                 

       Chrzest Milena Wochnik

1430   Ślub Anna Kandora – Paweł Kempiński

1600   + Mariannę Tadeusza Pasieków, Władysławę Adama /40 r. śm/

               Jeziorskich


Wygenerowano w sekund: 0.04
620,965 unikalne wizyty