Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Znajdź nas na Fb

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 15 – 22 kwietnia 2019

PONIEDZIAŁEK  15.04.

1700   1. + Eugeniusza /32 r. śm/ Remigiusza Pachów i zm. z rodzin Paruzelów Pachów, Ireneusza Kapuścika

           2. + Mariannę Stanisława Bogdana Grzegorza Blukaczów Stanisławę Marcina Wójcików, Weronikę Antoniego Kotarskich i zm. z rodzin Wójcików i Kotarskich.

1730   1. + Edwarda Majchrzaka /2 r. śm/

           2. + Natalię Spyrę – od wnuczki Anety z rodziną (ostatnia)

 

WTOREK  16.04. 

1700   1. + Ryszarda Walendzińskiego – od córki Agaty z rodziną

           2. + Daniela Janasa /19 r. śm/ – od żony Kazimiery z dziećmi i wnuczkami i całą rodziną

1730   1. + Alfredę Zawadę – od rodziny Pietrzaków (ostatnia)

           2. + Stanisławę Fajer – od chrześniaka Mariana

 

ŚRODA  17.04.

1700   1. + Ewelinę Szaro – od Rozalii Dobosz z rodziną

           2. + Elżbietę Górecką – od Beaty i Marka Nogalów

1730   1. + Monikę Włodarek – od sąsiadki Marianny z rodziną

           2. + Mieczysława Pala – od chrześnicy Marzeny z rodziną (ostatnia)

 

CZWARTEK  18.04.    WIELKI  CZWARTEK

800     Początek Doby Eucharystycznej

1800   1. + Jana /24 r. śm/ Wandę Owczarków, Helenę Walentego Ruszkiewiczów

           2. + Leszka Czado – od żony Felicji

 

PIĄTEK  19.04.     WIELKI  PIĄTEK

1730   DROGA KRZYŻOWA

1800   LITURGIA  WIELKIEGO  PIĄTKU

 

SOBOTA  20.04.     WIELKA  SOBOTA

1900   WIGILIA  PASCHALNA
           1. + Janinę /1 r. śm/ Krystynę /8 r. śm/ Ryszarda Franciszka Kulejów, Kazimierza Kurzacza, Henryka Liska

           2. + Krystynę Skwarę – od córki Fredzi

2200   REZUREKCJA w Długim Kącie

 

NIEDZIELA  21.04.     NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

600     REZUREKCJA: Za Parafian

1000   + Andrzeja Skwarę w kolejną rocznicę śmierci z rodzicami Genowefą i Teodorem oraz zm. z rodzin Skwarów Poradów Psiuków Kozaków

1130   Msza św. z chrztami: Hubert Kulej

           O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Ireny i Jana Włóków w 60 r. ślubu – od dzieci z rodzinami

           O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Danuty i Stanisława z okazji 50 r. ślubu

1400   Ślub Karina Makos – Jacek Makos          Chrzest Pola Makos

1600   + Mariannę Piotra Respondków, Mirosława Leśniczka

 

PONIEDZIAŁEK  22.04.  PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

800     + Antoniego Walerię Kałów, Antoniego Świąteckiego z rodzicami i rodzeństwem

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Waldemara Kodurę – od syna Bartka z Sylwią

1130   + Stanisławę Wiesiołek – od męża Jana

1600   + Marka i Edwarda Młyńczyków


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 kwietnia 2019

PONIEDZIAŁEK  08.04.

1700   + Edwarda Janewicza – od siostry Genowefy (ostatnia)

1730   + Stanisławę Spyrę – od syna Dariusza

 

WTOREK  09.04. 

700     + Elżbietę Kudłę – od K.Ż.R. z Klepaczki

1700   + Andrzeja Jelonka – od koleżanek córki Bożeny z zakładu TRW

1730   + O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Bartosza Sasa w 18 r. urodzin i Daniela Sasa z okazji 20 r. urodzin

 

ŚRODA  10.04.

1700   1. + Kazimierza Pietrzaka – od siostry Eleonory

           2. + Stanisławę Płonkę – od córki Krystyny z rodziną

1730   1. + Józefa Sadlińskiego – od syna Aleksandra z rodziną

           2. + Kazimierza Krawczyka – od kuzyna Grzegorza z rodziną

 

CZWARTEK  11.04.

1700   1. + Michalinę Franciszka Zofię Eugeniusza Górników

           2. + Jerzego Imiełowskiego – od siostry Czesławy z mężem

1730   1. + Mariannę Rutkowską /1 r. śm/ z mężem Włodzimierzem – od córki Krystyny z mężem i synem

           2. + Henryka Pełkę – od żony Anny

 

PIĄTEK  12.04.

700     + Bronisławę Skwarę – od rodziny Garusów i Truszkowskich

1730   1. + Helenę Józefa Zofię Antoniego Kapuścików, Mariannę Antoniego Edwarda Wacława Kardasów

           2. + Bogusława Markowskiego – od koleżanek i kolegów z wychowawcą klasy Karola

1800   DROGA KRZYŻOWA ulicami Truskolas

2000     Msza Święta na rozpoczęcie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej

 

SOBOTA  13.04.

1700   1. + Sabinę /1 r. śm/ Edwarda Stefana Bogusów, Piotra Antoninę Józefa Gertrudę Olczyków – od córki Danusi

           2. + Mieczysława Pala – od chrześnicy Elżbiety z rodziną

1730   ADORACJA

1800   + Halinę Mazurek, Józefa Machurę, Annę Antoniego Oziębałów

 

NIEDZIELA  14.04.     NIEDZIELA  PALMOWA  MĘKI  PAŃSKIEJ

800     + Piotra Glińskiego /20 r. śm/ Józefę Wacława Konieczków, Elżbietę Janic, Marię Mariannę Władysława Kurzaczów i zm. z tych rodzin

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Henryka Lisieckiego /14 r. śm/, rodziców i rodzeństwo z obu stron i zm. z rodziny Chrzęstków

1130   Za Parafian

           Chrzest Antoni Wieszczura            

           Chrzest Maksymilian Wieszczura

           Chrzest Jan Damian Nowak

           Roczek Malwina Wręczycka

1400   Msza Święta w Kałmukach: + Stefanię Grądys – od rodzin Pietrzaków i Oziębałów

1545   GORZKIE  ŻALE

1600   + Genowefę Słomian /3 r. śm/


INTENCJE MSZALNE 1 – 7 kwietnia 2019

PONIEDZIAŁEK  01.04.

830     1. + Teresę Grucę – od syna Józefa z żoną

           2. + Reginę Kubat – od rodziny Płusków

           3. + Edwarda Wójcika – od syna Tomasza z rodziną

1700   O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Jakuba Kot z okazji 18 r. urodzin

 

WTOREK  02.04. 

830     1. + Krystynę Kotas – od córki Anny z mężem i wnuczki Katarzyny

           2. + Ryszarda Pasiekę – od córki Bogusi z rodziną

1700   1. + Remigiusza /11 r. śm/ Eugeniusza Pachów z rodzicami, zm. z rodzin Paruzelów, Ireneusza Kapuścika

           2. + Zofię Palutek – od córki i syna

 

ŚRODA  03.04.

830     + Zdzisława Kurzacza – od szwagra Andrzeja z żoną Karoliną i rodziną

1000   + Mateusza Koźmina – od wujka Stacha z żoną

1100   + Elżbietę Kudłę – od córki Anny z rodziną

1700   + Annę Jana Zofię Szewczyków, Zdzisława Bańbułę

 

CZWARTEK  04.04.    I czwartek miesiąca

700     + Mirosława Brzęczka – od brata Jarka z rodziną

1700   + Mieczysławę /4 r. śm/ Piotra Spalików i rodziców z obu stron, Zygmunta Chyrę, Zbigniewa Mazura

1730   + Elżbietę Górecką – od kuzynki Marzeny Kmieć z rodziną

 

PIĄTEK  05.04.     I piątek miesiąca

700     1. + Ewelinę Szaro – od kuzyna Wiesława z rodziną

           2. + Natalię Spyrę – od wnuka Adama

1600   + Stefanię Grądys – od brata Henryka z żoną

1630   DROGA  KRZYŻOWA

1700   + Cecylię Jarawkę – od wnuków Ewy Łukasza Kamili z rodzinami

 

SOBOTA  06.04.     I sobota miesiąca

700     + Czesławę Rzebkę – od córki Adeli

1645   Rozważanie 15 min.     

1700   1. W intencji dzieci, młodzieży i rodziców naszej parafii opiekę Matki Bożej Niepokalanej

           2. + Zbigniewa /3 r. śm/ Sylwię Tadeusza Kozaków, Annę Psiuk

1730   ADORACJA – Nabożeństwo różańcowe

1800   + Bronisława Zawadę z rodzicami z obu stron, zm. z rodzin Ciemięgów Nowaków, Zygmunta Irenę Golczyków

 

NIEDZIELA  07.04.     5  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

800     + Józefa Dąbrowskiego /33 r. śm/ Władysławę Mariannę Jakuba Dąbrowskich, Grzegorza Debudeja

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Feliksa Stacherczaka /5 r. śm/ z rodzicami z obu stron, zm. z rodzin Cebulów i Stacherczaków

1130   Za Parafian: O zdrowie, bł. Boże dla Anny z okazji 60 r. urodzin – od dzieci

1545   GORZKIE  ŻALE

1600   + Józefę Owczarek /26 r. śm/


Wygenerowano w sekund: 0.04
1,058,309 unikalne wizyty