Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 12 maja – 18 maja 2014

PONIEDZIAŁEK 12.05

17.00 + Barbarę Izydorczyk w 1 r śm

17.30 1.+ Annę Piotra Kiepurów Stanisława Józefę Głąb

17.30 2.+ Antoniego w 6 r śm Marię Jana Kudla Annę Adama Blukaczów

                dusze w czyścu cierpiące

WTOREK 13.06 Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

7.00 + Wiesława Władysława Markowskich rodziców dziadków

           rodzeństwo Janinę Mariannę Jana siostrzenicę Teresę

17.30 1. + Zdzisława Buła w 31 r śm Marka Marię Antoniego Bula Franciszka Bryłę zmarłych z rodziny Hyrów

17.30 2. + Józefę Jana Tomczyków Władysława Tomczyka

ŚRODA 14.05 Święto św. Macieja Apostola

17.00 + Stanisławę Helenę Ryszarda Jozefa Biernackich Józefę Piotra Tadeusza Grzegorza Waldemara Debudejów

17.30 1. + Monikę Pytel – od Ewy Janic i Romana Pytla

17.30 2. + Kasię Warchoł Mariannę Czesława Warchol Stanisława Pytla

CZWARTEK 15.05

7.00 + Romana Wochnika – od koleżanek i kolegów z pracy

17.30 1. + Stanislawa Pacierpnika Kazimierza Henrykę Oziębala

                 Mieczysława Feliksę Edwarda Ratajów

17.30 2. + Irenę Dobrowolską – od swatów Hemdzińskich

PIĄTEK 16.05 Święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski

17.00 + Halinę Parys w 6 r śm

17.30 1. + Andrzeja Spalika – od matki i rodziny

17.30 2. Pogrzebowe – Janinę Kordiaka Krystynę Markowską Danutę Gruca Stefana Miarę Czesława Kapuścika Jana Poradę Władysława Szczubiałę Stefana Wąsa Mariannę Gruca Feliksa Stacherczaka Adolfę Walendzińską Andrzeja Zawadę Kazimierza Kotarskiego Franciszkę Kala Bolesława Machur y rodzicami y obu stron i rodzeństwem z obu stron oraz z kartek  

SOBOTA 17.05    

17.00 1.+ Halinę Mazurek Jozefa Machurę Stanisławę  Tadeusza Czop

               Annę Antoniego Oziębalów

17.00 2. + Irenę w 16 r śm Michała Cichoniów Józefę Franciszka Gmyrków

                 Józefa Miałki

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Antoniego Kuziora w 5 r śm i wszystkich zmarłych z rodziny

NIEDZIELA 18.05 PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00 + Irenę Stanisława Władysława Pasieków Genowefę Hyra

           Ryszarda Machurę

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Annę Władysława Lizurejów Józefa Karkosa z rodzicami Jana Blukacza

11.30 Za Parafian

16.00 + Anielę Feliksa Skrzypczaków i zmarłych z rodziny Łosików

17.00 Msza Św na poświęcenie pól w Kawkach

INTENCJE MSZALNE 5 maja – 11 maja 2014-05-03

Poniedziałek 05.05

17.00 + Józefę Koźmin – od syna Józefa

17.30 1. + Franciszka Mariannę Kozubek Władysława Walerię

                 Edwarda Paruzelów Mariana Horudzinskiego Jana Kozubka   

                Walentynę Drewniak

17.30 2 + Czesława Jankowskiego  - od córki Marii z dziećmi

Wtorek 06.05  Święto św. Apostołów  Filipa i Jakuba

7.00 + Stefana Dąbka – od swatów Zoffi i Stanisława Tomczyków

17.30 1.+ Juliannę Szczęch – od wnuczki Agnieszki z rodziną

17.30 2+ Henrykę Mieczysława Wieczorków Jana

                Weronikę Dworzyńskich Piotra Katarzynę Woszczak

Środa 07.05

17.00 + Monikę Pytel – od kuzynki Kazimiery z rodziną

17.30 1. + Stanisława Kaźmierczaka – od żony

17.30 2. + Ryszarda Wiśniewskiego – od żony z dziećmi i rodzinami

Czwartek 08.05 Uroczystość św. Stanisława Biskupa

7.00 + Edwarda Pytla – od rodziny z Międzychodu

17.30 1. Msza zbiorowa za Stanisławów + Stanisława Kosa ; Stanisława Gotfryda  Stanisława Świętonia ; Stanisławę Śliwińską

Oraz o zdrowie potrzebne laski dla Stanisława Śliwińskiego

17.30 2. + Stanisławę Zalewską Stanislawa Tomczyka

17.30 3. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla ks. Kanonika Stanisława

              z racji imienin

Piątek 09.05

17.00 + Jozefa Dziembałę w 1 r śm

17.30 1. + Bogdana w 28 r śm Stanisława Franciszkę Jabłońskich

17.30 2. + Stanisława Weronikę Kapuścików Stanisławę Marcina Wójcików

                 zmarłych z tych rodzin 

Sobota 10.05

14.00 Ślub Iwona Szewczyk – Adrian Wilk

17.00   1. + Edwarda Markowskiego w 1 r śm

17.00  2. + Irenę Dobrowolską – od chrześnicy  Moniki z rodziną

18.00 O zdrowie Boże Błog potrzebne Laski Dary Ducha Św dla Przemysława Jelonka w 18 rocznicę urodzin 

Niedziela 11.05 CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00+ Antoniego Hyrę w 8 r śm  

8.45 Msza Św w Długim Kącie

10.00 + Mariana Wieczorka w 5 r śm z rodzicami z obu stron

11.30 Za Parafian – oraz Chrzest – Sebastian Mateusz Macoch

14.00 Msza w Kałmukach +Stanisława Stanisława Mazurów od córki  Ireny

         z rodziną

16.00 + Stanisławę w 4 r śm Zygmunta Hadrianów z rodzicami z obu stron –

             od córek z rodzinami

17.00 Msza na poświęcenie pól w Pile I i II

INTENCJE MSZALNE 28 kwietnia– 04 maja 2014

Poniedziałek 28.04. UROCZYSTOŚĆ św. WOJCIECHA MĘCZENNIKA

1730 O szczęśliwe zdanie matury i o zdrowie i Boże Błog. dla całej rodziny

1800 1. + Stanisława Dorożyńskiego – od synowej Jadwigi

1800 2. + Czesława Kapuścika – od rodzin Kotarskich Zająców z Waleńczowa

 

Wtorek 29.04. Święto św. Katarzyny Sieneńskiej

700 + Stanisława Brzęczka – od siostrzeńca Roberta Kubata z rodziną z Panek

1730 + Stefana Paruzela w 3 r. śm.

1800 + Mieczysława Zalewskiego w 2 r. śm.

 

Środa 30.04.

1730 + Edwarda Markowskiego – od szwagierki Kazimiery z rodziną (ostatnia)

1800 1.+ Monikę Pytel – od Marianny i Henryka Prusko z rodziną

1800 2.+ Ireneusza Musiała – od kuzyna Zenona Wróbla z żoną i dziećmi

 

Czwartek 01.05. Wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika

700 Msza św u sióstr17.30 1.+ Stanisława Antoninę Janików z rodzicami i teściami

1730 2.+ Bronisława w 26 r. śm., Helenę Majchrzaków; Stefana, Wiesława Nowaków; zmarłych z tych rodzin

Nabożeństwo majowe

 

Piątek 02. 05. Wspomnienie św. Atanazego biskupa

700 + Edwarda Andrzejewskiego – od wnuczki Moniki z córką
1730 1. + Jacka Radlaka w 1 r śm Piotra Radlaka rodziców z obu stron, dusze w czyścu cierpiące

1730 2. + Halinę Rosa – od Ewy i Stanisława Kopeć

Nabożeństwo majowe

 

Sobota 03.05. UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

800 + Ryszarda Biernackiego w 6 r śm i rodziców z obu stron

1000 Msza św w intencji strażaków

1130 O zdrowie Boże Błog., Dary Ducha Św potrzebne łaski dla Damiana Hyry w 18 rocznicę urodzin

Chrzest – Natasza Alina Dobrowolska

1600 + Andrzeja Kaczmarzyka - w 1 r. śm.

Nabożeństwo majowe

1700 Msza św na poświęcenie pól w Hutce

 

Niedziela 04.05 TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA

800 + Stanisławę Piotra Kulejów

845 Msza św w Dlugim Kącie

1000 + Stanisławę Kazimierza Polis – od wnuczki Ewy z rodziną

1130 Za parafian

1600 + Waldemara Góreckiego – od chrześnicy Violetty z mężem

Nabożeństwo majowe

Wygenerowano w sekund: 0.03
685,312 unikalne wizyty