Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 22 – 28 września 2014

PONIEDZIAŁEK 22.09.

17.00  1.+ Józefę Syrek – od swatów Gutowskich

17.00  2. + Franciszka Wręczyckiego –od kuzynki Joanny z mężem

17.30  1. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla Małgorzaty i Stanisława  

          w 40 rocznicę  ślubu

WTOREK 23.09 .Wspomnienie św o. Pio  

7.00  +  Stanisława Dorożyńskiego – od Zakładu Pogrzebowego

                                                            Janusza Starczewskiego

17.00    + Eulalię Stanisława  Hain – od wnuka Tomasza z rodziną

17.30  + Romana Gizińskiego  – od chrześnicy Barbary  z rodziną

ŚRODA 24.09 .   

17.00  + Piotra Spalika w 23 r śm

17.30  +  Romana Wochnika – od rodzin Matuszczyków i Kweców  

CZWARTEK 25.09 .  Święto bł. Władysława z Gielniowa

7.00   + Edwarda Zachowskiego – od córki Danuty z rodziną

1700    Msza Św. w intencjach  powierzonych Dzieciątku Jezus

17.30   + Ryszarda Zająca w 2 r śm Irenę Dobrowolską

PIĄTEK 26.09 . Wspomnienie św. Kosmy i Damiana

17.00  1 + Wojciecha Korzekwę – od pracowników Joker Herby

17.00  2.+  Kazimierę Matuszczyk – od rodziny Gruców

17.30  + Annę Psiuk w 12 r śm Sylwię Kozak zmarłych z rodzin

             Psiuków i Wójcików

SOBOTA 27.09. Wspomnienie św. Wincentego a Paulo

14.00 Cudowny medalik - Długi Kąt

15.00  Chrzest – Dawid Suchodolski ; Jan Krawczyk

17.00  1. + Danielę Knop w 1 r śm z mężem Zygmuntem i synową Marzeną  

17.00  2. Cudowny Medalik – Golce

17.30  ADORACJA

18.00 + Annę Piotra Gworysów Weronikę Kazimierza Wójcików       

NIEDZIELA 28.09  . Dwudziesta Szósta  Niedziela Zwykla

8.00 +  Władysławę Zygmunt w 4 r śm zmarłych z rodzin Zygmuntów i Kubatów

8.45 Msza św w Długim Kącie

10.00  + Justynę Kunert w 15 r śm                                                    

11.30  Za Parafian   - o zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla Mileny Kurzacz

                                    w 1  rocznicę urodzin

Chrzest – Aleksander Jerzy Radka   ; Pola Amelia Drewniak    

16.00 + Henryka Jadczaka z bratem Józefem i  z rodzicami

 

INTENCJE MSZALNE 15 – 21 września 2014

PONIEDZIAŁEK 15.09. Wspomnienie  NMP Bolesnej

17.00  1.+ Henryka w 14 r śm Antoniego Józefę Kubatów

               Władysławę Franciszka Bogusów

17.00  2. + Józefę Syrek – od bratowej Teresy z dziećmi

17.30  1. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla Bartłomieja Dudy

          w 18 rocznicę urodzin i dla jego rodziców

17.30 2.+ Teodora Kałmuka – od siostry Wiesławy z rodziną

WTOREK 16.09 .Wspomnienie św Korneliusza i Cypriana  

7.00  +  Romana Gizińskiego – od wnuka Ireneusza z rodziną

17.00    + Franciszka Wręczyckiego – od szwagierek Sabiny i Ireny z rodzinami

17.30  + Zygfryda Antończaka – od chrześnicy Wiesławy  Paduch z rodziną

ŚRODA 17.09 . Wspomnienie św. Roberta Bellarmina   

17.00  + Stefana Dąbka – od kolegów z pracy

17.30  +  Romana Wochnika – od szwagierki Bożeny z rodziną

CZWARTEK 18.09 .  Święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski

7.00   + Stanisławę Krawczyk – od Alicji Sobel z rodziną z Żywca

1700     +  Stanisława Dorożyńskiego – od swatki Janiny  z dziećmi  

17.30   + Andrzeja Matuszczyka – od Rady Parafialnej

PIĄTEK 19.09 . Wspomnienie św. Januarego biskupa

17.00  1 +  Edwarda Zachowskiego – od córki Bożeny z rodziną

17.00  2.+  Adelę Kurzacz -  od wnuczki Sylwii z rodziną

17.30  Pogrzebowe  - Kazimierza Debudeja Andrzeja Bednarczyka Franciszka Kiedrzyna Emila Grucę Stanisławę Pytel Marię Kudła Andrzeja Oziębałę  Monikę Szczęsną Stefana Matuszczyka Ludwika Kała Edwarda Rokosę  Eugeniusza Spalika  Marka Grzyba Bogdana Żyłkę Jadwigę Kudła Andrzeja  Matuszczyka oraz z kartek

SOBOTA 20.09.

15.00  Ślub Monika Owczarek – Ireneusz Chłąd

17.00  1. + Kazimierza Henrykę Oziębałę Stanisława Paciepnika

17.00  2. + Piotra Władysławę Jaśka Stanisława Krystynę Grzegorza Praskich

                z dziadkami 

17.30  ADORACJA

18.00 O zdrowie Boże Błog. potrzebne łaski dla Mateusza w 1 rocznicę urodzin

         oraz dla Szymona w 5 rocznicę urodzin        

NIEDZIELA 21.09  . Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykla

8.00 +  Stefana Miarę – od sąsiadek z ul. Kopernika p. Nogowej i Kurzaczowej

8.45 Msza św w Długim Kącie

10.00  + Stanisława Nogala w 16 r śm Waldemara Góreckiego  

11.30  Za Parafian   -

Chrzest – Maja Marika Rabenda  ; Daria Ewa Wypych    

16.00 + Kazimierę Matuszczyk – od Eufemii Gruca z rodziną

 

INTENCJE MSZALNE 08 – 14 września 2014

PONIEDZIAŁEK 08.09. Święto Narodzenia NMP

9.00  + Romana Gizińskiego – od wnuczki Elżbiety z rodziną

17.00 1. + Józefa w 30 r. śm. Franciszkę Kurzaczów Zofię Stanisława Mariannę Romana Drosiów  

2.+ Czesława Jankowskiego – od wnuczków Anny i Pawła z rodzinami (ostatnia)

WTOREK 09.09 .

7.00  + Stanisława Szymanka – od rodzin  Szymanków i Krawczyków

17.00    +  Romana Wochnika – od szwagierki  Elżbiety i Ryszarda Mirków

17.30  + Franciszka Wręczyckiego – od  Chyrzyńskich  i  Macherzyńskich

ŚRODA 10.09 .  

17.00  +  Cecylię Gruca – od siostrzenicy Marii Wieczorek (ostatnia)  

17.30  +  Stefana Dąbka – od rodziny Sieczków

CZWARTEK 11.09

7.00   + Stanisława Kazimierczaka – od szwagierki Marty z rodziną     

1700     + Janinę Oziębała w 3 r śm rodziców Kulejów i wszystkich zmarłych z  rodziny Kulejów – od męża   

17.30   + Jacka Stanisławę Piotra Pasieków  Józefę Franciszka Lisieckich  

PIĄTEK 12.09 . Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi 

17.00  1 +  Franciszka w 2 r. śm. Krystynę Ryszarda Kulejów

17.00  2.+  Józefę Syrek  - od pracowników firmy „Maxon”

17.30  O zdrowie Boże Błog. potrzebne łaski dla Grzegorza Karkosa w 50 rocznicę urodzin i dla Oliwiera w 2 rocznicę urodzin  

SOBOTA 13.09.Wspomnienie św Jana Chryzostoma biskupa

14.00  Ślub Katarzyna Duda – Piotr Hyra

15.00  Ślub Iwona Rokosa – Mariusz Kałużny

17.00  1. O zdrowie Boże Błog. potrzebne łaski Dary Ducha Św dla Anny Polak  w 18 rocznicę urodzin

17.00 2. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla Zofii Kwiatkowskiej w 1 rocznicę urodzin

17.30  ADORACJA

18.00 +  Stanisława w 24 r. śm. Annę Antesów i zmarłych z rodzin  Antesów i Desperaków          

NIEDZIELA 14.09  . Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

8.00 +  Stanislawę w 21 r. śm. Jana Pasieków z rodzicami zmarłych z rodzin Psiuków Poradów Pasieków dzieci nienarodzone dusze w czyścu cierpiące

8.45 Msza św. w Długim Kącie

10.00  + Józefa  Paruzela w 4 r. śm. 

11.30  Za Parafian   -oraz o zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla  rodziny  

Chrzest – Inga Antonina Majchrzak; Hubert Arkadiusz Korzekwa;

                 Roksana Milena Zmorek

14.00 Msza Św w Kalmukach   

16.00 + Karola Ławskiego w 1 r. śm.

 

Wygenerowano w sekund: 0.10
753,818 unikalne wizyty