Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 27 października – 02 Listopada 2014

PONIEDZIAŁEK 27.10.

14.00 Cudowny Medalik – Długi Kąt

16.30   Różaniec

17.00   1. Cudowny Medalik - Kawki

17.00   2. + Stanisławę Pytel – od wójta i pracowników Urzędu Gminy Wręczyca Wielka

WTOREK 28.10 .Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7.00 + Romana Gizińskiego – od bratowej Stanisławy z rodziną

16.00  + Zygfryda Antończaka – od córki Wandy z mężem

                                                      i wnukiem Grzegorzem z rodziną

16.30 Różaniec

17.00 + Teodora Kałmuka z rodzicami i teściami  

ŚRODA 29.10 .

16.00  + Franciszka Wręczyckiego – od swatów Janikowskich

16.30  Różaniec

17.00  + Annę w 3 r śm Mieczysława Tadeusza Walczaków

CZWARTEK 30.10 .   

7.00   + Romana Wochnika – od Zakładu Pogrzebowego Janusza Starczewskiego

1600  +  Józefę Syrek – od brata Jana z rodziną ( ostatnia)

16.30  Różaniec

17.00    + Piotra Antoniego Gazdów Franciszkę Stanisława Zająców z synami

PIĄTEK 31.10.

16.00 + Halinę Rosa w 1 r śm Edwarda Rosę w 22 r  śm

16.30  Różaniec   

17.00  1.+  Bernarda Trzepizura w 6 r śm – od żony z dziećmi

17.00  2.+ Roberta Olszewskiego w 13 r śm

 

SOBOTA 01.11.UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH  

8.00  1. + Bronisława w 15 r śm Mariannę w 20 r śm Mach i zmarłych z tej rodziny

8.00  2. + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 1  

10.00 + Mariannę w 7 r śm Mieczysława Gruszków

11.15 Wypominki Jednorazowe na cmentarzu

12.00  Msza św na cmentarzu – Za Parafian

 

NIEDZIELA  02.11  . Wspomnienie Wszystkich Wiernych  Zmarłych  .

8.00 +  Romana Juliannę Gizińskich – od wnuczki Moniki

8.45 Msza św w Długim Kącie

10.00 1. + Stanisława Bogusa w 9 r śm

10.002. + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 2                            

11.30  Za Parafian  

15.30 Wypominki oktawalne ; Koronka do Bożego Miłosierdzia

16.00 1. Msza św oktawalna

16.002. + Józefa Skwarę w 22 r śm

INTENCJE MSZALNE 20 – 26 października 2014

PONIEDZIAŁEK 20.10. Wspomnienie św. Jana Kantego

16.00   +  Józefę Syrek – od swatów Hejno

16.30   Różaniec

17.00   1.+  Franciszka Wręczyckiego – od chrześniaka Tomasza z rodziną

                  i szwagra Andrzeja z żoną

17.00   2. + Stanisława Kazimierczaka – od bratowej Natalii z rodziną

WTOREK 21.10 .Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię

7.00 + Piotra Radlaka w 1 r śm

16.00  + Cecylię Gruca w 1 r śm Antoniego Grucę z rodzicami i rodzeństwem

16.30 Różaniec

17.00 + Urszulę Roszak  z racji imienin 

ŚRODA 22.10 Wspomnienie  św. Jana Pawła II papieża

16.00  + Juliannę w 1 r śm Zygmunta Szczęchów – od synów z rodzinami

16.30  Różaniec

17.00  O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla

          Anety i Adama Kałów w 20 rocznicę ślubu

CZWARTEK 23.10 .   

7.00   + Stanisławę Krawczyk – od Macieja Rypień z rodziną z Żywca

1600  + Romana Wochnika – od cioci Alicji z rodziną z Myszkowa

16.30  Różaniec

17.00    + Kazimierę Matuszczyk – od rodziny Rokosów

PIĄTEK 24.10.

16.00 + Adelę Kurzacz – od członkiń Żywego Różąńca z ul. Piaskowej

16.30  Różaniec  

17.00  1.+  Antoniego Hyrę i zmarłych z rodziny

17.00  2.+ Krystynę Ryszarda Markowskich – od syna Ireneusza z rodziną

SOBOTA 25.10.  

16.00  1. Msza św w intencjach powierzonych Dzieciątku Jezus

16.00  2. + Józefa w 2 r śm Mieczysława Widułów zmarłych z z rodziny Widułów

            Piotra Morgę z żoną Franciszką i mamą całą rodzinę Morgów Mariannę Psuj

            Zofię Mąkos z mężem i dusze w czyścu cierpiące   

16.30  Różaniec

17.00  + Józefę Syrek w 1 r śm  

NIEDZIELA  26.10  . Trzydziesta   Niedziela Zwykla .

8.00 +  Jana w 29 r śm Stanisławę Pasieków z rodzicami i zmarłych z tych rodzin

8.45 Msza św w Długim Kącie

10.00  + Józefa Nogala w 6 r śm Mariannę  Włądysława Nogalów

             Józefę Piotra Hyrów                                                                 

11.30  Za Parafian  - oraz o zdrowie Boże Błog opiekę Matki Bożej potrzebne łaski dla Marty i Andrzeja Klimasów w 1 rocznicę ślubu   

O zdrowie Boże Błog Dary Ducha Św dla Pauliny Chrzęstek w 18 rocznicę urodzin

Chrzest – Oskar Wieszczura  

 15.30 Różaniec

16.00 + Lucynę Zawadzką w 13 r śm

INTENCJE MSZALNE 13 – 19 października 2014

PONIEDZIAŁEK 13.10. Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

16.00   + Jana Blukacza w 8 r śm Mariannę Parkitną  Józefa Karkosa

             Annę Władysława Lizurejów

16.30   Różaniec

17.00   1.+ Józefę Stanisława Ciemięgów z rodzicami i rodzeństwem z obu stron

                 Józefę Piotra Wójcików z dziećmi i zmarłych z tych rodzin

17.00   2. + Andrzeja Zawadę – od żony

WTOREK 14.10 .

7.00 + Franciszka Wręczyckiego – od Zakładu Pogrzebowego Janusza Starczewskiego

16.00  + Kazimierza Kotarskiego – od córki Krystyny

16.30 Różaniec

17.00 + Krystynę Mieczysława Brzęczków z rodzicami zmarłych

            z rodzin Brzęczków Pacierpników Nonasów

ŚRODA 15.10 Wspomnienie  św. Teresy od Jezusa

16.00  + Józefa Hyrę – od córki Ireny z mężem

16.30  Różaniec

17.00  +  Zbigniewa Jelonka – od żony i syna

CZWARTEK 16.10 .  Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

7.00   + Edwarda Zachowskiego – od chrześnicy Aliny z rodziną Pileckich ( ostatnia)

1600  + Alicję Psiuk – od męża

16.30  Różaniec

17.00    + Danutę Gruca – od syna Zbigniewa z żoną i dziećmi

PIĄTEK 17.10.Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

16.00 + Ryszarda Krystynę Markowskich -  od córki Ilony i syna Ireneusza  z rodzinami

16.30  Różaniec  

17.00  1.+  Pogrzebowe + Ludwika Kałę Edwarda Rokosę Eugeniusza Spalika, Marka Grzyba Bodgana Żyłkę Jadwigę Kudła Andrzeja Matuszczyka,  Jerzego Liska Emiliana Majchrzaka Antoniego Paruzela Stanisława Pasiekę Czesława Labocha Zdzisława Banasika  Antoniego Klubę oraz z kartek

17.00  2.+ Zenonę Wręczycką – od syna Daniela z rodziną

SOBOTA 18.10. Święto św. Łukasza Ewangelisty

15.30  O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla Janiny i Jana Matuszczyków  w 50 rocznicę ślubu

16.00   + Wojciecha Korzekwę – od siostry Lidii z rodziną ( ostatnia)    

16.30  Różaniec

17.00 1. + Halinę w 5 r śm Zygmunta Pileckich

17.00 2.+ Tadeusza Chrzęstka z dziadkami i wujkami

Chrzest : Maja Anna Nogal ; Michalina Maria Mach

NIEDZIELA 19.10  . Dwudziesta Dziewiąta  Niedziela Zwykla .

8.00 +  Ryszarda Machurę w 5 r śm z rodzicami  

8.45 Msza św w Długim Kącie

10.00  + Waldemara Góreckiego – od żony                                           

11.30  Za Parafian  - oraz o zdrowie Boże Błog opiekę Matki Bożej potrzebne łaski dla Władysławy Pawelak w 100 rocznicę urodzin – od dzieci z rodzinami

 15.30 Różaniec

16.00 + Leszka Chłąda w 5 r śm Czesławę Michalinę Kazimierza Chłądów Józefa Zofię Hyrów Zdzisława Wącław

Wygenerowano w sekund: 0.04
834,549 unikalne wizyty