Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

EDK

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 02 lutego 2014 – 08 lutego 2015

PONIEDZIAŁEK  02.02.  Święto Ofiarowania Pańskiego

9.00  1. + Helenę w 18 r śm Andrzeja Jelonków

              Bronisławę Antoniego Praszczyków

9.00  2.+ Władysławę Zygmunt – od męża  

17.00  +  Józefa w 28 r śm Agnieszkę Anastazję Wincentego Józefa Dudów

              Annę Mariannę Tomasza  Kurzaczów  Mariannę  Adama Kozaków 

              Jana Paruzela z rodzicami Antoniego Parkitnego z rodzicami

              Wandę Stanisława Mazurów    

WTOREK 03.02.

16.30 +  Danutę Grucę – od rodziny Fajerów

17.00  + Krystynę Markowską – od sąsiada Marka Choły                                                  

ŚRODA 04.02 .

16.30   + Stefana Miarę – od wnuka Grzegorza z rodziną

17.00  + Feliksa Stacherczaka – od chrześnicy Zdzisławy z rodziną

CZWARTEK 05.02  

16.30   + Andrzeja Oziębałę – od brata Jerzego z rodziną       

17.00 +  Jana Poradę – od syna Ireneusza z żoną Haliną

PIĄTEK 06.02. Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

7.00 + Alicję Psiuk – od Zakladu Pogrzebowego „Nekro”

16.30 + Stefana  Matuszczyka – od córki Haliny z rodziną 

SOBOTA 07.02.   

16.00 1.  + Józefa w 20 r śm Stanisławę Jana Lisków  Władysławę

                 Józefa Tadeusza Ryszarda Krystynę Markowskich

16.00  2. +Andrzeja Matuszczyka - od żony

 

16.30  ADORACJA            

17.00  + Stanisława Gloca w 9 r śm zmarłych z rodziny Gloców

             i Matysiaków

NIEDZIELA 08.02  . PIĄTA    NIEDZIELA  ZWYKŁA

8.00 + Henryka Piotra Władysławę Kubatów Józefa  Władysława

          Łukasza Józefę Stanisławę Olczaków Wojciecha Dymarka

          Pelagię Bronisława Owczarków Zbigniewa Kuliberdę  Helenę Kulej

8.45  Msza św w Długim Kącie

10.00  +  Izydora Zawadzkiego w 2 r śm

11.30  Za parafian – oraz o zdrowie Boże Błog potrzebne łaski

          opiekę Matki  Bożej  dla Jakuba Wawszczaka w 18  rocznicę urodzin

          oraz o zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla Aleksandra Kmiecia

          w 1 rocznicę urodzin

14.00 Msza św w Kałmukach

16.00  +  Stanisława Kotarskiego w 3 r śm z rodzicami zmarłych

              z rodzin Kotarskich i Imiełowskich

INTENCJE MSZALNE 26 stycznia 2014 – 01 lutego 2015

PONIEDZIAŁEK  26.01.  Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

16.30  1. + Marka Młyńczyka w 2 r śm Edwarda Młyńczyka

16.30  2.+ Jana Pacierpnika – intencja pogrzebowa

17.00  +  Zenonę Wręczycką – od brata Kazimierza z żoną

WTOREK 27.01.

7.00  + Janinę Kordiaka – od zięcia Kazimierza  swatki Cecylii

                                            i wnuczek Anny Ewy z rodzinami ( ostatnia)

16.30  Cudowny Medalik – ul. Piaskowa

17.00 + Ryszarda Krystynę Markowskich – od sąsiadów Pachów z dziećmi

                                                                         i ich rodzinami

ŚRODA 28.01 . Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

16.30 1.+  Danutę Grucę – od swatów Praskich z rodziną

16.30 2. + Andrzeja Zawadę – od syna Tomasza z rodziną

17.00  + Józefa Hyrę – od pracowników i nauczycieli

                                     Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łobodnie

CZWARTEK 29.01

7.00    + Kazimierza Debudeja – od siostry Teresy z rodziną

16.30   O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla Nataszy Dobrowolskiej 

           w  1 rocznicę urodzin         

17.00 +  Czesława Labochę – od córki Małgorzaty z mężem

PIĄTEK 30.01.

16.30 1.+ Emiliana Majchrzaka – od brata ks. Stanisława

16.30 2. + Kazimierza Olszewskiego – od żony Danuty  

17.00  + Stanisława Pasiekę – od brata Stefana z rodziną

SOBOTA 31.01.  Wspomnienie św. Jana Bosko  

16.00 1. O zdrowie Boże Błog  potrzebne łaski opiekę Matki Bożej  dla Marii

          w 80 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski

16.00  2. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski  opiekę Matki Bożej dla

              Kornelii Chłąd  w 1 rocznicę urodzin

16.30  ADORACJA            

17.00  O zdrowie Boże Błog  potrzebne łaski opiekę Matki Bożej  dla

           Romana Jelonka  w 40 rocznicę urodzin

NIEDZIELA 01.02  . Czwarta   Niedziela Zwykła

8.00 + Mariannę  Hyrę  – od synów  Stanisława  i  Krzysztofa

8.45  Msza św w Długim Kącie

10.00  + Mariannę Kuzior w 20 r śm Józefa Kuziora w 21 r śm

             Krystynę  Kuc  Zygmunta Kuziora

11.30  Za parafian – oraz o zdrowie Boże Błog potrzebne łaski

                                   opiekę Matki  Bożej  dla Jana  w  80 rocznicę urodzin

16.00  +  Jana Dorożyńskiego w 5 r śm

INTENCJE MSZALNE 19 stycznia 2014 – 25 stycznia 2015

PONIEDZIAŁEK  19.01.  

7.00  1. + Romana Bogusa – od kuzyna Józefa Bogusa (ostatnia)

7.00  2.+ Janinę Kordiakę – od mieszkańców Piły I

17.00  +  Henrykę Żłobińską z rodzicami i teściami, Marzennę Żłobińską-Hołub

WTOREK 20.01.

7.00 1. + Wandę Praską – od swatów Machów

7.00 2. + Danutę Grucę – od Zakładu Pogrzebowego Janusza Starczewskiego

17.00 + Barbarę Jelonek – od męża i syna

 

ŚRODA 21.01 .

7.00 1.+  Stefana Miarę – od wnuka Przemysława z rodziną 

7.00 2. + Czesława Kapuścika – od kolegów Jacka z pracy z Firmy KESMET

17.00  +  Józefa Helenę Hyrów Jana Włodarka

 

CZWARTEK 22.01

7.00   1. + Stefana Wąsa – od Marka i Łukasza Pilśniaków z Ekomexu

7.00   2. + Mariannę Grucę – od syna Krzysztofa z rodziną

17.00 +  Stanisławę Spalik w 2 r śm Piotra Spalika

 

PIĄTEK 23.01.

16.30 1.+ Adolfę Walendzińską – od siostry Wandy                        

16.30 2. + Andrzeja Zawadę  – od córki Anny  z rodziną

17.00  + Zenonę Wręczycką w 1 r. śm.

 

SOBOTA 24.01.  Wspomnienie św. Franciszka Salezego

16.00 1. + Feliksa Stacherczaka – od Małgorzaty i Ewy Dymarek

16.00  2. +  Zbigniewa Jelonka – od rodziny Gazdów

16.30  ADORACJA

17.00  O zdrowie Boże Błog dary Ducha Św potrzebne łaski dla Marty Pach w 18 rocznicę urodzin

Chrzest – Krystian Szymon Grzyb

 

NIEDZIELA 25.01  . Trzecia  Niedziela Zwykła

8.00 +  Krzysztofa Skwarę Zygmunta Paducha

8.45  Msza św w Długim Kącie

10.00  Msza św w intencjach powierzonych Dzieciątku Jezus        

11.30  Za parafian – oraz o zdrowie Boże Błog. dary Ducha Św dla Mateusza Bala  w  18 rocznicę urodzin

16.00  +  Wandę w 40 r śm Piotra Praskich Genowefę Władysława Cichoniów Marię Mazur Felicję Mańkę

Wygenerowano w sekund: 0.03
967,265 unikalne wizyty