Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 30 czerwca – 06 lipca 2014

PONIEDZIAŁEK 30.06.

17.30  +  Edwarda Pytla w 1 r śm

18.00  +  Wojciecha Korzekwę  – od bratanka Piotra

WTOREK 01.07 .

17.30 + Stanisława Paciepnika w 25 r śm i rodziców

18.00  +  Bronisławę w 20 r śm  Adama Pileckich Halinę Zygmunta Pileckich

              Helenę Zygmunta Zachowskich

ŚRODA 02.07 .  

17.30 +  Juliannę Szczęch – od wnuczki Pauliny z rodziną 

18.00  1.+ Ireneusza Musiała – od rodzin Synoradzkich i Maciągów

18.00  2.+  Halinę Rosa – od siostrzeńca Henryka z rodziną

 

CZWARTEK 03.07 . Święto św. Tomasza Apostoła

17.30  1. + Józefę Syrek – od Bronisławy i Jana Krawczyków  

17.30  2.+  Stanisławę Józefa Halinę Marka Zygmunta Janinę Oziębałów

              Pawła Jelonka   

1800+  Czesława w 20  r śm Janinę Jana Ryszarda Kapuścików

               Wandę Jana Owczarków z rodzicami Marię Janic 

 

PIĄTEK 04.07 .

7.00  + Stanisławę Dziębała w 6 r śm Józefa Zygmunta Marka Halinę Oziębałów –

          od syna Henryka

17.30 + Waldemara Góreckiego -  od Marzeny Kmieć z rodziną

18.00 + Edwarda Młyńczyka w 1 r śm Marka Młyńczyka

 

SOBOTA 05.07.

17.00 O zdrowie Boże Blog potrzebne łaski dla Brajana Milewskiego

         w 1 rocznicę urodzin i dla rodziców

17.30  ADORACJA

18.00 + Zenona Jadczaka z rodzicami i teściami Mieczysława Kubata

19.00  Msza Św w Długim Kącie

 

NIEDZIELA 06.07  . Czternasta Niedziela Zwykła

8.00 +  Stanisławę Bogus w 6 r śm zmarłych rodziców  i rodzeństwo

10.00  O zdrowie Boże blop dary Ducha św potrzebne laski dla

          Olgi Wieczorek w 18 rocznicę urodzin

11.30  Za Parafian   -  oraz o zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla

 Karoliny i Jarosława Robaków w 5 rocznicę ślubu i dla Jessicy

  w 5 rocznicę urodzin 

o zdrowie Boże Błog dla Stanislawa Srokosza w 1  rocznicę urodzin

 oraz dla Jakuba Więdłochy w 1 rocznicę urodzin

Chrzest – Kacper Jerzy Pasieka

16.00 + Piotra Spalika z rodzicami Mariannę Józefa Cichoniów z córką Janiną

            i mężem i synem Stanisławem

INTENCJE MSZALNE 23 czerwca – 29 czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 23.06.

17.00 +  Zygmunta w 12 r śm Stanisława Józefę Mieczysława Lisków

             Piotra Franciszkę Marię Morgów Mariannę Psuj Ryszarda Meclik

17.30 1.+ Wandę Jana Owczarków z rodzicami Władysławę Jana Tomczyków

               Czesława Kapuścika

17.30 2.+  Józefa Zawadę w 2r śm – od córek i syna z rodzinami

WTOREK 24.06 . Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00  +  Jana Kałę Jana Jana Kowalskich

17.30 1. Msza zbiorowa w intencji Janów

17.30 2. + Jana Nowaka z rodzicami

ŚRODA 25.06 .

16.30 Msza na zakończenie klas Szóstych i trzecich Gimnazjum

17.00 +  Piotra Radlaka – od rodziny Bryłów   

17.30  1. Msza św w intencjach powierzonych Dzieciątku Jezus

17.30 2. + Jana Praskiego z rodzicami i rodzeństwem

                 Mariannę Kazimierza Szymczyków z rodzicami i rodzeństwem

CZWARTEK 26.06 . Zakończenie oktawy  Bożego Ciala

7.00  +  Romana  Gizińskiego – od wnuka Jerzego z rodziną

17.30 1. +  Anielę Ignacego Władyslawa Matyjów Józefę Walentego

                  Kazimierza Glajznerow

17.30 2. +  Kazimierza Walentego Józefę Glajznerów Władysława Anielę

                 Ignacego Matyjów  zmarłych z rodzin Glajznerów i Matyjów

PIĄTEK 27.06 . Uroczystość Najświetszego Serca Pana Jezusa         

8.00  Msza  Św na Zakończenie Roku Szkolnego

14.00 Cudowny medalik – Długi Kąt

17.30 1. Intencja cudownego Medalika – Klepaczka

17.30 2. O zdrowie Boże Blog Dary Ducha Św potrzebne łaski dla Michała Rzepki   

             w 18 rocznicę urodzin

SOBOTA 28.06. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

12.00 + Mariannę Piotra Kudla Mieczysława  Stanisława Kudla

            Genowefę Stanisława Łopacińskich Jana Kudłę Janinę Biernacką Kudła 

            Marka Paska  i o Błogosławieństwo dla rodziny Kudła

17.00 1. + Jana Brzęczka z rodzicami z obu stron

17.00  2. + Ireneusza Stanisławę Hołubów Marzennę Żłobińską Hołub

17.30 Nabożeństwo czerwcowe

18.00  + Władysławę Bolesława Antoniego Kałów

NIEDZIELA 29.06  Uroczystość św.  Apostołów Piotra i Pawla

8.00 +  Piotra Pawelaka z rodzicami z racji imienin

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Janinę Kurzacz w 17 r śm Stanisławę Marcina Wójcików

            i zmarłych z tych rodzin

11.30  Za Parafian   - o zdrowie Boże Błog dla Martyny Osadnik

                                   w 1  rocznicę urodzin

16.00 + Piotra Władysława Marka Kulejów

INTENCJE MSZALNE 16 czerwca – 22 czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 16.06.

17.00 +  Stanisławę w 11 r śm Stanisława w 8 r śm Barbarę w 5 r śm

             Bronisława Lizurejów Romana w 3 r śm Romana Wochników

17.30 1.+ Władysława Drewniaka – od syna Jana z rodziną

17.30 2.+  Ireneusza Musiała – od rodziny Wręczyckich

WTOREK 17.06 . Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

7.00  +  Edwarda Zachowskiego – od córki Grażyny z rodziną

17.30 1. + Zbigniewa Jelonka – od córki Agnieszki z rodziną

17.30 2. + Waldemara Góreckiego – od rodziny Paruzelów

ŚRODA 18.06 .

17.00 +  Edwarda Gertrudę Blukaczów z rodzicami i rodzinę  Nowińskich

17.30 +  Władysława Drewniaka – od syna Tadeusza z żoną i rodziną

CZWARTEK 19.06 . Uroczystość Najświętszego Ciala i Krwi Pana Jezusa

8.00  +  Romana Juliannę Gizińskich – od wnuczki Moniki

10.00 1. +  Ireneusza w 5 r śm Józefę Stanisława Kapuścików Walerię

               Józefa Władysława Edwarda Paruzelów Remigiusza Eugeniusza Pachów

10.00 2. +  Franciszka Wręczyckiego – od sąsiadów Janików

12.00  Msza w intencji Parafian

PIĄTEK 20.06 .                      

17.00 +  Helenę Kulej w 3 r śm

17.30 1. Pogrzebowe – Stefana Wąsa Mariannę Gruca Feliksa Stacherczaka

            Adolfę Walendzińską Andrzeja Zawadę Kazimierza Kotarskiego

            Franciszkę Kała Zbigniewa Jelonka Józefa Hyrę Alicję Psiuk

            oraz z kartek

17.30 2. + Józefę Syrek – od koleżanki Agnieszki Ponickiej z rodziną

SOBOTA 21.06. Wspomnienie św Alojzego Gonzagi

15.00 Ślub  Olga Lisiecka – Marcin Zalewski

17.00  + Stanisława Rzebkę w 19 r śm  Piotra Annę Danielę Brzęczków

17.30 Nabożeństwo czerwcowe

18.00   O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski Dary Ducha Św  dla

           Patryka Kasprzaka w 18 rocznicę urodzin

NIEDZIELA 22.06  Dwunasta Niedziela Zwykla

8.00 +  Sylwię Bronisławę Bolesława Dorożyńskich  Stanisława Ćwieka

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Mariannę Glajzner Piotra Antoniego Mariannę Glajznerów

            Józefa Mariannę Kożuchów Józefa Brzęczka

11.30  Za Parafian   - o zdrowie Boże Błog dla Katarzyny i Marka Lisków

          w 20  rocznicę ślubu  - od  dzieci

          O zdrowie Boże Blog potrzebne łaski i z podziękowaniem Bogu dla

           Bernardy i Józefa Zachwyców  w 50 rocznicę ślubu

16.00 + Waldemara Góreckiego – od syna Marcina z żoną i dziećmi

17.00 Msza Św na poświęcenie pól w Klepaczce

Wygenerowano w sekund: 0.04
779,299 unikalne wizyty