Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 09 czerwca – 15 czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 09.06. Święto NMP Matki Kościoła

9.00 +  Franciszka Wręczyckiego – od brata Stanisława z rodziną

17.30 1.+ Irenę Dobrowolską – od Magdaleny i Roberta Drewniaków                

                                                  ( ostatnia)

17.30 2.+ Waldemara Góreckiego – od Grzegorza Krawczyka z rodziną

19.30 Msza św z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania

WTOREK 10.06 . Wspomnienie bł. Bogumiła biskupa

7.00  + Danielę Knop – od swatów z  Konieczek z dziećmi i ich rodzinami

                                      (ostatnia)

17.30 1. +Stanisława Dorożyńskiego – od rodzin Dobrowolskich i Kożuchów

17.30 2. + Kazimierę Matuszczyk – od córki Joanny z rodziną

ŚRODA 11.06 . Wspomnienie św. Barnaby

17.00 + Ryszarda Krystynę Markowskich – od córki Ilony z mężem i dziećmi

17.30 +  Adelę Kurzacz – od syna Zdzisława z żoną

CZWARTEK 12.06 .

7.00  +  Zenonę Wręczycką – od męża Zygmunta

17.30 1. +  Zygmunta Dudę w 22 r śm

17.30 2. +  Franciszka Wręczyckiego – od siostry Izabeli z rodziną

PIĄTEK 13.06 . Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

17.00 +  Jana w 13 r śm Alfredę Zbigniewa Pasieków

17.30 1. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski Dary Ducha Św dla

             Pauliny Kościuk w 18 rocznicę urodzin

17.30 2. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski w rodzinie

SOBOTA 14.06. Wspomnienie bł. Michała Kozala

15.00 Ślub Donata Bednarek – Jakub Szpulak

17.00 1.+ Mariannę Franciszka Biernackich Edwarda Zejlera

17.00 2. + Antoniego Francika w 15 r śm i zmarłych z rodziny

17.30 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 + Władysławę Zygmunt zmarłych z rodziny Zygmuntów

            Mariannę Kubat w 20 r śm Michała Kubatów

            zmarłych z rodzin Kubatów

NIEDZIELA 15.06 Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

8.00 +  Genowefę Antoniego Korzekwów  

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Helenę w 5 r śm Jozefa Stanisława Ryszarda Biernackich

           Grzegorza Debudeja

11.30  Za Parafian   - o zdrowie Boże Błog dla Andrzeja Izabeli Kozaków

          w 15 rocznicę ślubu i dla ich dzieci

          O zdrowie Boże Blog potrzebne łaski dla Ludwika Kała

          w 90 rocznicę urodzin

         O zdrowie Boże Błog Dary Ducha Św dla Justyny Dudka

         w 18 rocznicę urodzin

16.00 + Mirosława Leśniczka Mariannę Piotra Respondków

17.00 Msza Św na poświęcenie pól w Golcach

INTENCJE MSZALNE 02 czerwca – 8 czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 02.06.

17.00 +  Romana Wochnika – od swatów Biernackich

17.30 1.+ Kazimierza Spalika w 6 r śm – od żony z dziećmi

17.30 2.+  Cecylię Gruca – od Żywego Różańca z Klepaczki

WTOREK 03.06 . Wspomnienie św. Karola Lwangi

7.00  + Stanisława Kazimierczaka – od szwagierki Mieczysławy

                                                            z mężem i dziećmi

17.30 1. + Edwarda Pytla – od rodziny Matuszczyków ( ostatnia)

17.30 2. + Józefę Syrek – od Elżbiety Góreckiej z rodziną

ŚRODA 04.06 .

17.00 +  Henrykę Cebula – od wnuczka Krzysztofa  z rodziną

17.30 + Mariannę w 15 r śm Rocha Mariusza Przygodów  Genowefę

              Romana Stanisława Janików Zofię Jelonek dziadków z obu stron

CZWARTEK 05.06 . Wspomnienie św Bonifacego biskupa

7.00  +  Stanisławę Krawczyk – od Mariana Jasek z żoną z Żywca

17.30 1. + Franciszka Żukowskiego w 4 r śm z rodzicami i rodzeństwem

                Walentego Kurzacza

17.30 2. + Czesława Jankowskiego – od syna Macieja z żoną i dziećmi

PIĄTEK 06.06 .

7.00 + Romana Giźińskiego – od wnuczka Dariusza

17.30 1. + Juliannę Szczęch – od wnuczki Magdaleny z rodziną

17.30 2. +  Cecylię Józefa Piotrowskich zmarłych z rodzin Piotrowskich

                Oziębałów Łopatów

SOBOTA 07.06.

14.00 Ślub Katarzyna Majchrzak – Damian Tarnowski

17.00 1.+ Marka Kępę w 2 r śm – od żony i dzieci

17.00 2. + Marka Kałę w 10 r śm zmarłych z rodzin Kałów – od żony  synów

                i córki z rodziną

17.30 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 + Mieczyslawa Spalika z synem Wiesławem z rodzicami i rodzeństwem

           Antoninę Wawrzyńca Bogusów z rodziną

           Katarzynę Adama Janików  z rodziną

NIEDZIELA 08.06 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 + Władysławę Antoninę Zenona Tadeusza Adamczyków Stefana Maja

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Władysławę Józefa Dąbrowskich Mariannę

           Jana Franciszka Gruców Grzegorza Debudeja

11.30  Za Parafian –oraz Chrzest Kacper Maciej Buliński

14.00 Msza Św w Kalmukach  - o zdrowie Boże Błog dla

          Marianny i Wladyslawa Praskich

16.00 + Antoniego Mariannę Edwarda Wacława Kardasów Helenę Walentego Ruszkiewiczów

INTENCJE MSZALNE 26 maja –1czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 26.05.Wspomnienie św. Filipa Nereusza

17.00 + Irenę Dobrowolską – od swatów Mrożków z rodziną

17.30 1.+ Stanisława Kuleja w 2 r śm Antoninę Jelonek  w 3 r śm

               całą rodzinę Jelonków i Kulejów

17.30 2.+  Mariannę Kazimierza Paruzelów

WTOREK 27.05 .

14.00 Cudowny Medalik – Długi Kąt

17.30 1. Cudowny Medalik – Hutka

17.30 2. + Józefa w 7 r śm Mariannę Bronisława Stanisława

                Ryszarda Gwiździńskich Walerię Antoniego Adama Janików

                zmarłych z obu rodzin

ŚRODA 28.05 .

17.00 1.+ Józefę Bogus Piotra Romana Janików zmarłych z rodzin Drążków

             Sokołowskich Pelagię Leona Jurów

17.00 2.+ Stanisława Dorożyńskiego –od wnuczki Agnieszki z rodziną

17.30 + Czesława Jankowskiego – od syna Rafała z rodziną

CZWARTEK 29.05 . Wspomnienie św Urszuli Ledóchowskiej

7.00  + Edwarda Zachowskiego –od córki Teresy z mężem dziećmi 

                                                       i wnukami

17.30 1. + Franciszka Wręczyckiego – od chrześnicy Sylwii z rodziną

17.30 2. + Józefę Syrek – od członkiń Żywego Różańca z Golcy

PIĄTEK 30.05 . Wspomnienie św. Jana Sarkandra

17.00 + Romana Giźińskiego – od wnuczki Eweliny z mężem

17.30 1. + Wojciecha Korzekwę – od brata Bogdana z żoną

17.30 2. + Tadeusza w 6 r śm Annę Mieczysława Walczaków

SOBOTA 30.05. Święto Nawiedzenia NMP

17.00 1.+ Monikę Pytel w 1 r śm z rodzicami z obu stron

17.00 2. +  Franciszkę Józefa Dariusza Bogusów Stanisławę Jana Pytlów –

                 od Piotra Bogusa z rodziną

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Mariannę w 6 r śm Władysława w 4 r śm Rokosów

Chrzest – Amelia Urszula Bednarek

NIEDZIELA 01.06   WNIEBOWSTĄPIENIE   PAŃSKIE

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

       Błogosławieństwo dla wszystkich wnuków i prawnuków

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Ryszarda Kiepurę w 35 r śm Helenę Marcina Stanisława

            Paciepników Bronisławę Makles

12.00  ODPUST oraz   ROCZNICA PIERWSZEJ  KOMUNII ŚWIĘTEJ

16.00 + Stanisława Jana Dudów Stanisława Marcina Zdzisława Kubatów Reginę Romana Klekowskich Stanisława Janika Henryka Pawła Kulejów

Wygenerowano w sekund: 0.05
779,330 unikalne wizyty