Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

EDK

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 01 grudnia – 07 grudnia 2014

PONIEDZIAŁEK 01.12.  

16.00    + Henryka Zycha w 1 r śm – od córki Izabeli

16.30  1.+ Bogumiłę Janik – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

16.30  2.+ Czesława Kapuścika – od syna Tomasza z rodziną

 

WTOREK 02.12.

7.00 +  Eulalię Hain – od Zakładu Pogrzebowego „Nekro” (ostatnia)

16.30  1.+ Stanisława Kazimierczaka – od wnuczki Darii z mężem

16.30  2.+ Stanisława Kałę w 4 r śm  

 

ŚRODA 03.12 .Wspomnienie   św. Ksawerego prezbitera

16.00 + Józefa Kazimierę Józefa Matuszczyków – od szwagierki Marysi z rodziną (ostatnia)

16.30 1. + Piotra Mariannę Annę Kiepurów

16.30 2. + Barbarę Jelonek – od koleżanek Iwony Wioletty Barbary Sylwii Agaty i Anety

 

CZWARTEK  04 .12.Wspomnienie św. Barbary

9.00   Msza św w intencji górników

16.30  1. + Marlenkę Kubat  w 15 r śm i zmarłych z rodziny  

16.30  2.+ Józefę w 21 r śm Marcina Skwarów – od córki Stanisławy

           

PIĄTEK 05.12.

7.00  +   Romana Wochnika – od kolegi Pawła Kubisy z rodziną

16.30  1.+ Henrykę Hyrę

16.30  2.+ Barbarę Izydorczyk

 

SOBOTA 06.12. Wspomnienie św. Mikołaja biskupa

9.00  O zdrowie Boże Błog Dary Ducha Św opiekę Matki Bożej dla Elżbiety Pańczyk w 18 rocznicę urodzin

16.00   +  Tadeusza Kozaka  

16.30 ADORACJA

17.00   + Kazimierę w 1 r śm Józefa Matuszczyków

         Chrzest – Olga Natalia Szewczyk

 

NIEDZIELA  07.12  . DRUGA  NIEDZIELA ADWENTU

8.00 +  Andrzeja w 43 r śm Helenę Jelonków

8.45. Msza św w Długim Kącie

10.00  + Edwarda Parkitnego z rodziną Agnieszkę Władysława Kujawiaków Zygmunta Stanisława Kwiendacz Józefa Patronelę Józefa Karkosów Józefę Czesława Spytków                                                       

11.30  SUMA ODPUSTOWA w intencji parafian

16.00  +  Zygmunta w 34 r śm Stanisławę Hadrianów z rodzeństwem z obu stron

INTENCJE MSZALNE 24 Listopada – 30 grudnia 2014

PONIEDZIAŁEK 24.11.  

16.00    + Kazimierza Debudeja – od żony

16.30  1.+ Zygmunta Pileckiego w 2 r śm Halinę Pilecką

16.30  2.+ Emiliana Majchrzaka – gregorianka 24

 

WTOREK 25.11 .Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej

7.00 +  Romana Giźińskiego – od swatki Łucji

16.00  + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 25

16.30  Msza św w intencjach powierzonych Dzieciątku Jezus

 

ŚRODA 26.11 .Wspomnienie bł. Salomei  

16.00 O zdrowie Boże Błog dla ks. Prefekta z racji imienin

16.30 1. + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 26

16.30 2. + Genowefę Szulc w 1 r śm

 

CZWARTEK  27 .11.

7.00   + Stanisława Dorożyńskiego – od Mariana Jędrzejczyka z Częstochowy

1400    Cudowny Medalik – Długi Kąt

16.00 Cudowny medalik – ul. Kopernika i 1 – go Maja

16.30  + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 27

           

PIĄTEK 28.11.

16.00  +  Kazimierza Debudeja – od syna Pawła z rodziną

16.30  1.+ Romana Wochnika – od Marietty i Mariusza Mirków z dziećmi

16.30  2.+ Emiliana Majchrzaka – gregorianka 28

 

SOBOTA 29.11.

16.00  1. + Romana Wochnika – od syna Michała

16.00  2. +   Andrzeja Oziębałę – od rodziny

16.30 ADORACJA

17.00  1. + Stanisława Cichonia w 5 r śm z rodzicami z obu stron

17.00  2. +   Emiliana Majchrzaka – gregorianka 29

 

NIEDZIELA  30.11  . PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 +  Stanisława Kałę w 4 r śm – od córki Małgorzaty

8.45. Msza św w Długim Kącie

10.00  + Piotra Pawelaka w 2 r śm z rodzicami – od żony z rodziną          

11.30  Za Parafian – oraz o zdrowie Boże Błog potrzebne łaski

                                  dla Agaty Rokosa   w 1  rocznicę urodzin

                                 i dla Ksawerego Bełkota w 1 rocznicę urodzin

16.00 1. + Mariannę w 1 r śm Piotra Respondków Mirosława Leśniczka

16.002.  + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 30 ( ostatnia)

INTENCJE MSZALNE 17 – 23 Listopada 2014

PONIEDZIAŁEK 17.11.Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej  

16.00    + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 17

16.30  1.+ Zygfryda Antończaka – od wnuczków Marka Artura Sebastiana z rodzinami (ostatnia)

16.30  2.+ Kazimierę Matuszczyk – od Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Akademia” Blachownia

WTOREK 18.11 .Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny męczennicy

7.00 + Stanisława Kazimierczaka  - od sąsiadów Kurzaczów i Gniecioszków

16.00  + Romana Gizińskiego – od bratanicy Wiesławy z rodziną

16.30  + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 18

ŚRODA 19.11 .Wspomnienie bł. Salomei  

16.00 + Danutę Gruca – od córki Anny z mężem i dziećmi

16.30 1. + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 19

16.30 2. + Zenonę Wręczycką – od syna Grzegorza z rodziną  

CZWARTEK 20.11 .   Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

7.00   + Stefana Wąsa – od brata Ludwika z rodziną

1600    +  Franciszka Wręczyckiego – od rodziny Wywias z Ostrzeszowa (ostatnia)

16.30  + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 20

                        

PIĄTEK 21.11.Wspomnienie Ofiarowania NMP

16.00  +  Emiliana Majchrzaka – gregorianka 21

16.30  1.+ Pogrzebowe – Jerzego Liska Emiliana Majchrzaka Antoniego Paruzela Stanisława Pasiekę Czesława Labocha Zdzisława Banasika Antoniego Kluba Eugeniusza Spalika z rodzicami Dariusza Pytla Romana Bogusa Stanisława Tomczyka Barbarę Jelonek oraz z kartek

16.30  2.+ Romana Wochnika – od Martyny Mirek z Częstochowy

SOBOTA 22.11.Wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy

16.00  1. + Teresę w 3 r śm Antoniego Grzybów Barbarę Kulesza  

16.00  2. +   Emiliana Majchrzaka – gregorianka 22

16.30 ADORACJA

17.00  + Romana Wochnika w 1 r śm – od żony z rodziną

NIEDZIELA  23.11  . UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

                                                 WSZECHŚWIATA .

8.00 +  Władysławę Łebek z mężami i rodzicami

           Wacława Stanisławę Kurzaczów z rodzicami

8.45. Msza św w Długim Kącie

10.00  + Cecylię Władysława Mariannę Antoniego Oziębałów

            Mariannę Antoniego Piotra Mieczysława Boreckich

            Stanisława Andrzeja Kulejów Mariusza Kalek zmarłych z rodziny Oziębałów i Benesiów                                                               

11.30  Za Parafian – oraz o zdrowie Boże Błog potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa Utratnego  w 40  rocznicę urodzin

16.00 1. + Weronikę Adama Olczyków

16.002.  + Emiliana Majchrzaka – gregorianka 23

Wygenerowano w sekund: 0.03
967,397 unikalne wizyty