Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 26 maja –1czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 26.05.Wspomnienie św. Filipa Nereusza

17.00 + Irenę Dobrowolską – od swatów Mrożków z rodziną

17.30 1.+ Stanisława Kuleja w 2 r śm Antoninę Jelonek  w 3 r śm

               całą rodzinę Jelonków i Kulejów

17.30 2.+  Mariannę Kazimierza Paruzelów

WTOREK 27.05 .

14.00 Cudowny Medalik – Długi Kąt

17.30 1. Cudowny Medalik – Hutka

17.30 2. + Józefa w 7 r śm Mariannę Bronisława Stanisława

                Ryszarda Gwiździńskich Walerię Antoniego Adama Janików

                zmarłych z obu rodzin

ŚRODA 28.05 .

17.00 1.+ Józefę Bogus Piotra Romana Janików zmarłych z rodzin Drążków

             Sokołowskich Pelagię Leona Jurów

17.00 2.+ Stanisława Dorożyńskiego –od wnuczki Agnieszki z rodziną

17.30 + Czesława Jankowskiego – od syna Rafała z rodziną

CZWARTEK 29.05 . Wspomnienie św Urszuli Ledóchowskiej

7.00  + Edwarda Zachowskiego –od córki Teresy z mężem dziećmi 

                                                       i wnukami

17.30 1. + Franciszka Wręczyckiego – od chrześnicy Sylwii z rodziną

17.30 2. + Józefę Syrek – od członkiń Żywego Różańca z Golcy

PIĄTEK 30.05 . Wspomnienie św. Jana Sarkandra

17.00 + Romana Giźińskiego – od wnuczki Eweliny z mężem

17.30 1. + Wojciecha Korzekwę – od brata Bogdana z żoną

17.30 2. + Tadeusza w 6 r śm Annę Mieczysława Walczaków

SOBOTA 30.05. Święto Nawiedzenia NMP

17.00 1.+ Monikę Pytel w 1 r śm z rodzicami z obu stron

17.00 2. +  Franciszkę Józefa Dariusza Bogusów Stanisławę Jana Pytlów –

                 od Piotra Bogusa z rodziną

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Mariannę w 6 r śm Władysława w 4 r śm Rokosów

Chrzest – Amelia Urszula Bednarek

NIEDZIELA 01.06   WNIEBOWSTĄPIENIE   PAŃSKIE

8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

       Błogosławieństwo dla wszystkich wnuków i prawnuków

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Ryszarda Kiepurę w 35 r śm Helenę Marcina Stanisława

            Paciepników Bronisławę Makles

12.00  ODPUST oraz   ROCZNICA PIERWSZEJ  KOMUNII ŚWIĘTEJ

16.00 + Stanisława Jana Dudów Stanisława Marcina Zdzisława Kubatów Reginę Romana Klekowskich Stanisława Janika Henryka Pawła Kulejów

INTENCJE MSZALNE 19 maja-25 maja 2014

PONIEDZIAŁEK 19.05.

17.00 + Cecylię Grucę – od Stefana Grucy

17.30 1.+ Waldemara Góreckiego – od Justyny Jakubczyk z rodzicami

17.30 2.+  Józefę Syrek – od Natalii Nogal

WTOREK 20.05 .

7.00 + Romana Wochnika – od chrześniaka Adama

17.30 1. + Teodora Kałmuka – od żony Janiny 

17.30 2. + Franciszka Wręczyckiego – od córki Agnieszki z Weroniką

ŚRODA 21.05 .

700 + Stefana Dąbka – od siostry Emilii z rodziną

17.00 + Stanisława Brzęczka – od rodziny Matyszczaków z Janik (ostatnia)

17.30  + Edwarda Andrzejewskiego – od swatki Kazimiery z rodziną (ostatnia)

CZWARTEK 22.05 .

7.00 Msza Św. u sióstr – Jubileusz 60-lecia ślubów  s. Walentyny i s. Joanny

17.30 1. + Waldemara Góreckiego – od Krzysztofa Krawczyka z rodziną

17.30 2. + Ireneusza Musiała – od Beaty i chrześniaka Cezarego

PIĄTEK 23.05 .

17.00 + Monikę Pytel – od koleżanek z Koła Gospodyń z Kawek (ostatnia)

17.30 1. + Danielę Knop – od swata Zygmunta

17.30 2. + Józefa Trzepizura w 2 r. śm.

SOBOTA 24.05. Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

17.00 1.+ Antoniego w 5 r. śm., Władysławę, Józefa Parkitnych, Agnieszkę, Józefa, Anastazję, Wincentego, Józefa Dudów, Annę, Mariannę, Tomasza Kurzaczów, Mariannę Kozak, Jana Paruzela z rodzicami

17.00 2. + Bolesława, Tadeusza, Józefę, Wojciecha Blukaczów, Franciszkę, Jana Paruzelów

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Mieczysława Boreckiego w 17 r. śm., Mariusza Kalka, Weronikę, Antoniego Kotarskich, Mariannę, Antoniego Boreckich, Cecylię, Władysława Oziębałów, Józefę, Tadeusza Jeziorków

Chrzest – Aleksandra Kinga Pilecka

NIEDZIELA 25.05 Szósta  NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00 +  Henryka Zająca w 5 r. śm., Jana Ryczka

8.45 Msza Św. w Dlugim Kącie

10.00 Msza Św. w Intencjach Powierzonych Dzieciątku Jezus

11.00 UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

16.00 + Edwarda Zejlera z rodzicami Mariannę Franciszka Biernackich od Genowefy

INTENCJE MSZALNE 12 maja – 18 maja 2014

PONIEDZIAŁEK 12.05

17.00 + Barbarę Izydorczyk w 1 r śm

17.30 1.+ Annę Piotra Kiepurów Stanisława Józefę Głąb

17.30 2.+ Antoniego w 6 r śm Marię Jana Kudla Annę Adama Blukaczów

                dusze w czyścu cierpiące

WTOREK 13.06 Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

7.00 + Wiesława Władysława Markowskich rodziców dziadków

           rodzeństwo Janinę Mariannę Jana siostrzenicę Teresę

17.30 1. + Zdzisława Buła w 31 r śm Marka Marię Antoniego Bula Franciszka Bryłę zmarłych z rodziny Hyrów

17.30 2. + Józefę Jana Tomczyków Władysława Tomczyka

ŚRODA 14.05 Święto św. Macieja Apostola

17.00 + Stanisławę Helenę Ryszarda Jozefa Biernackich Józefę Piotra Tadeusza Grzegorza Waldemara Debudejów

17.30 1. + Monikę Pytel – od Ewy Janic i Romana Pytla

17.30 2. + Kasię Warchoł Mariannę Czesława Warchol Stanisława Pytla

CZWARTEK 15.05

7.00 + Romana Wochnika – od koleżanek i kolegów z pracy

17.30 1. + Stanislawa Pacierpnika Kazimierza Henrykę Oziębala

                 Mieczysława Feliksę Edwarda Ratajów

17.30 2. + Irenę Dobrowolską – od swatów Hemdzińskich

PIĄTEK 16.05 Święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski

17.00 + Halinę Parys w 6 r śm

17.30 1. + Andrzeja Spalika – od matki i rodziny

17.30 2. Pogrzebowe – Janinę Kordiaka Krystynę Markowską Danutę Gruca Stefana Miarę Czesława Kapuścika Jana Poradę Władysława Szczubiałę Stefana Wąsa Mariannę Gruca Feliksa Stacherczaka Adolfę Walendzińską Andrzeja Zawadę Kazimierza Kotarskiego Franciszkę Kala Bolesława Machur y rodzicami y obu stron i rodzeństwem z obu stron oraz z kartek  

SOBOTA 17.05    

17.00 1.+ Halinę Mazurek Jozefa Machurę Stanisławę  Tadeusza Czop

               Annę Antoniego Oziębalów

17.00 2. + Irenę w 16 r śm Michała Cichoniów Józefę Franciszka Gmyrków

                 Józefa Miałki

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Antoniego Kuziora w 5 r śm i wszystkich zmarłych z rodziny

NIEDZIELA 18.05 PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00 + Irenę Stanisława Władysława Pasieków Genowefę Hyra

           Ryszarda Machurę

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Annę Władysława Lizurejów Józefa Karkosa z rodzicami Jana Blukacza

11.30 Za Parafian

16.00 + Anielę Feliksa Skrzypczaków i zmarłych z rodziny Łosików

17.00 Msza Św na poświęcenie pól w Kawkach

Wygenerowano w sekund: 0.04
799,354 unikalne wizyty