Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 07 kwietnia– 13 kwietnia 2014

Poniedziałek 07.04.

17.30 + Józefa Władysławę Jakuba Mariannę Dąbrowskich

Grzegorza Debudeja

1800 + Stanisławę w 27 r śm Jana Cichoniów z synami i córką Barbarą

Wtorek 08.04.

7.00+ Reginę Starościak z rodzicami i dusze w czyścu cierpiące

17.30+ Krystynę w 3 r śm Ryszarda Franciszka Kulejów

Kazimierza Kurzacza Henryka Liska

1800+ Monikę Pytel – od Grzegorza z rodziną

Środa 09.04.

7.00 + Edwarda Pytla – od Józefa Bogusa z rodzina

17.30 + Mariana Józefa Bronisława Kotarskich Janinę Zdzisława Nonasów

Antoniego Rafała Radlaków

1800 + Mariannę Kała – od córki Ewy z rodziną ( ostatnia)

Czwartek 10.04 .

700 + Leszka Grucę – od brata Waldemara z rodziną ( ostatnia)

1730 + Ireneusza Musiała – od rodzin Mikołaja i Michała Jelonków

1800 + Piotra Pawelaka oraz o zdrowie dla Wioletty

Piątek 11. 04.

1700 + Waldemara Góreckiego od Iwony Marka Martyny Kotarskich

17.30 1.+ Józefa Zofię Antoniego Kapuścików Mariannę Antoniego

Wacława Edwarda Kardasów

17.30 2. + Franciszka Michalinę Eugeniusza Zofię Górników – od córki

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI TRUSKOLAS

Sobota 12.04 .

1700 1.+ Henryka Lisieckiego w 9 r śm i zmarłych z rodziny Lisieckich

Chrzęstków i Osetów

1700 2. + Stanisławę Krawczyk – od wnuków Łukasza z rodziną

Rafała z Weroniką i Dawida

1730 ADORACJA

1800 + Bernarda Józefa Bronisława Trzepizur Antoniego Wandę

Franciszka Banasików i zmarlych z tych rodzin

Niedziela 13.04 NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

800 + Mariannę Stanisława Suchańskich z rodzicami i rodzeństwem

Bronisława Zawadę dusze w czyścu cierpiące

845 Msza Św. w Długim Kącie

1000 + Antoniego Walerię Kała Antoniego Świąteckiego z rodzicami

1130 Za parafian - oraz o zdrowie Boże Błog. potrzebne łaski dla

Mariki Paruzel w 1 rocznicę urodzin

oraz o zdrowie Boże Błog. potrzebne łaski dla Naomi Kała

w 1 rocznicę urodzin

14.00 Msza św w Kałmukach

1530 GORZKIE ŻALE

1600 + Feliksa w 4 r śm Mariannę Koźmin Ewę Szczepana Kryślewiczów

INTENCJE MSZALNE 31 marca – 06 kwietnia 2014

Poniedziałek 31.03 DZIEŃ SPOWIEDZI

900 1.+ Antoniego Janica – od emerytowanych nauczycieli

i pracowników oświaty

900 2. + Monikę Pytel – od Mariusza z rodziną

1800 1.+ Annę Jana Zofię Szewczyków

1800 2. + Andrzeja Kaczmarzyka – od Mieczysława Sakałusa z rodziną

Wtorek 01.04

900 1.+ Edwarda Markowskiego – od swatki Marysi

900 2. + Edwarda Pytla – od kuzyna Henryka z rodziną

1800 1. + Tadeusza Sokołowskiego w 1 r. śm – od chrześnicy z rodziną

i sióstr

1800 2.+ Edwarda Andrzejewskiego – od wnuka Roberta

Środa 02.04.

900 + Reginę Musiel – od bratanic Alicji i Grażyny z rodzinami ( ostatnia)

1000 + Irenę Dobrowolską – od bratowej Stanisławy z rodziną

1100 + Ireneusza Musiała – od chrzestnego Jana z rodziną

1800 + Remigiusza w 6 r. śm. Eugeniusza Pachów Walerię Władysława

Paruzelów Ireneusza Kapuścika i zmarłych z tych rodzin

Czwartek 03.04 .

700 + Weronikę Kałmuk – od syna Waldemara ( ostatnia)

1730 + Eulalię Hain – od rodziny Rokosów

1800 + Eleonorę w 7 r. śm. Władysława Zmorków

Stanisława Szymańskiego

Piątek 04. 04.

700 + Stefana Dąbka – od swatki Haliny Łabuza

1730 DROGA KRZYŻOWA

1800 1.+ Juliannę Szczęch – od syna Jarosława z rodziną

1800 2. + Wojciecha Korzekwę – od córek

Sobota 05.05 .

1700 + Józefę Owczarek w 21 r. śm. Antoninę Andrzeja Lisieckich

Annę Józefa Piątek Józefa Owczarka z żonami

1700 2. + Kazimierza Stanisławę Polis – od Szczepana Polisa z rodziną

1730 ADORACJA

1800 + Piotra Glińskiego Wacława Józefę Konieczko Elżbietę Janic

Marię Mariannę Władysława Kurzaczów

Niedziela 06.04 Piąta Niedziela Wielkiego Postu

800 + Irenę Olszewską w 6 r. śm. – od męża i córek

845 Msza Św. w Długim Kącie

1000 + Zygmunta Kwiendacza Karolinę Eugeniusza Dworeckich

1130 Za parafian - oraz o Boże Błog. potrzebne łaski Dary Ducha Św. dla Adriana Sowy w 18 rocznicę urodzin

oraz o zdrowie Boże Błog. potrzebne łaski dla Edwarda i Ireny Boreckich

w 50 rocznicę ślubu

1530 GORZKIE ŻALE

1600 + Adama Zygmunta Kazimierczaków i zmarłych z rodzin Kazimierczaków i Bogusów

INTENCJE MSZALNE 24 marca – 30 marca 2014

Poniedziałek 24.03  

1630  1.+  Stanisława Brzęczka – od córki Haliny z mężem

16.30 2. + Ireneusza Musiała – od siostry Joanny z mężem i dziećmi

17.00  + Władyslawa w 28 r śm Włodzimierza Walerię Matuszczyków Antoniego Weronikę Kowalików Antoniego Rozalię Brzęczków

Józefa Stanisławę Lisek  

Wtorek  25.03 UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

9.00  + Waldemara Góreckiego – od Zakładu Pogrzebowego

                                                       Janusza Starczewskiego

17.00 1. Msza św w intencjach powierzonych Dzieciątku Jezus

17.00 2.+ Józefę Syrek –od rodziny Plutów

Środa  26.03.

7.00 +  Edwarda Młyńczyka – od bratowej Ireny ( ostatnia)

16.30  + Monikę Pytel – od kuzynki Danuty z mężem i rodziną

17.00  + Edwarda Pytla – od rodziny Kałmuków

 Czwartek 27.03 .

7.00  + Mariannę Kała – od córki Zdzisławy z rodziną

16.30  Cudowny medalik - Golce

17.00   + Edwarda Markowskiego – od Leszka Rokosy z rodziną

Piątek 28. 03.

16.00 +  Andrzeja Kaczmarzyka – od rodziny Ogrodników

16.30  DROGA KRZYŻOWA

17.00  1.+ Kazimierza Szymczyka  w 10 r śm  Mariannę Szymczyk

                Jana Praskiego

17.00  2. +  Teresę Kała – od sąsiadki Jadwigi z rodziną ( ostatnia)

Sobota 29.03 . POCZATEK REKOLEKCJI

16.00  + Romana Wochnika – od brata Krzysztofa z rodziną

16.30 ADORACJA

17.00 1.+ Adama w 2 r śm Jarosława Majchrzaków Władysławę

         Józefa Wręczyckich zmarłych z rodziny Majchrzaków i Wręczyckich

17.00 2. + Danielę Knop – od koleżanek z Zamłynia

Niedziela 30.03  Czwarta   Niedziela Wielkiego Postu  

8.00  + Józefa w 25 r śm Władysława Łukasza Józefę Stanisławę Olczaków Pelagię Bronisława Owczarków Zbigniewa Kuliberdę Wojciecha Dymarka

8.45  Msza Św w Długim Kącie   

10.00 + Edwarda Piśniaka w 5 r śm z rodzicami i rodzeństwem

11.30  Za parafian  - oraz o Boże Błog dla Ingi Jagieła w 1 rocznicę urodzin

                                  oraz dla rodziców

15.30 GORZKIE ŻALE

16.00  + Czesławę Chłąd w 7 r śm z synem Leszkiem Zdzislawa Wącław

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.11
779,758 unikalne wizyty