Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Piesza Pielgrzymka

Gietrzwałd

Pierwsze Soboty

Znajdź nas na Fb

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

INTENCJE MSZALNE 05 stycznia 2014 – 11 stycznia 2015

PONIEDZIAŁEK  05.01.  

7.00  1. + Romana Wochnika  – od koleżanki  Małgorzaty  z rodziną

7.00  2.+ Andrzeja Bednarczyka – od siostry Renaty z mężem

17.00  +  Mariannę Gruca – od syna Andrzeja z rodziną

WTOREK 06.01. UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

8.00  + Mariana Janinę z rodzicami Włodzimierza Kardasów

8.45 Msza św w Długim Kącie

10.00  + Michała Jelonka w 25 r śm i zmarłych z rodziny

11.30  Za  Parafian - -oraz o zdrowie Boże Błog. potrzebne łaski dla

                                    Mateusza Kubata w 13 rocznicę urodzin

16.00 + Janinę Czesława Paruzelów

ŚRODA 07.01 .

7.00 1.+ Franciszka Kiedrzyna – od Zakładu Pogrzebowego

                                                          Janusza Starczewskiego

7.00 2. + Emila Grucę – od syna Andrzeja z rodziną

17.00  +  Eulalię Hain  w 1 r  śm

CZWARTEK  08 .01.

7.00   1. + s. Lorettę w 1 r śm

7.00   2. + Msza św u sióstr

17.00 +  Stanisławę Pytel – od córki Janiny z rodziną

PIĄTEK 09.01.

7.00  1. + Ludwika Kałę  – od Zakładu Pogrzebowego

                                                   Janusza Starczewskiego

7.00  2. + Stefana Matuszczyka – od żony Marii

17.00  + Bogumiłę Janik w 1 r śm – od syna Arkadiusza z rodziną

SOBOTA 10.01. 

7.00 1. +  Andrzeja Oziębałę – od mamy  

7.00  2. +  Marię Kudła – od Wojciecha z rodziną

17.00  + Czesława Stanisławę Walentego Chudych Annę Grajcar Antoninę

             Antoniego Francug Kazimierza Owczarka Zbigniewa Rataja

NIEDZIELA 11.01  . Niedziela Chrztu Pańskiego

8.00 +  Czesławę w 4 r śm Władysława Tadeusza Poradów

           Franciszkę Józefa Gorzałka Stefana Jurczyka

8.45. Msza św w Długim Kącie

10.00  + Mieczysława Rataja  w 7 r śm z rodzicami z obu stron

           – od żony Anny                                                       

11.30  Za parafian – oraz o zdrowie Boże Błog opiekę Matki Bożej dla

                                 Barbary i Adama Kałów w 45 rocznicę ślubu

14.00 + Marię Piotra Dudków Janinę Józefa Ziętalów

              zmarłych z obu rodzin

16.00  + Mieczysława w 28 r śm Annę Tadeusza Walczaków

INTENCJE MSZALNE 29 grudnia 2014 – 04 stycznia 2015

PONIEDZIAŁEK  29.12.  

7.00  1. + Stanisława Kazimierczaka – od Aliny Błasikiewicz z rodziną

7.00  2.+ Jana Poradę – od rodziny Grądysów

17.00  + Feliksa Stacherczaka – od szwagra Stefana z żoną i rodziną  

WTOREK 30.12.

7.00 1. + Adolfę Walendzińską – od szwagierki

                                                       Krystyny Walendzińskiej z rodziną

7.00  2.+ Andrzeja Zawadę – od matki

17.00  + Andrzeja w 2 r śm Kazimierza Spalików  

ŚRODA 31.12 .

7.00 1.+ Kazimierza Kotarskiego – od Zakładu Pogrzebowego

                                                          Janusza Starczewskiego

7.00 2. + Franciszkę Kałę – od sąsiadki Jadwigi Parkitnej

17.00  + Zygmunta Młyńczyka

CZWARTEK  01 .01. UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ  RODZICIELK I

8.45   Msza św w Długim Kącie

10.00   + Waldemara Góreckiego – od żony

11.30   Za parafian

16.00 +  Wacława Kurzacza w 19 r śm z rodzicami i rodzeństwem

             Władysławę Łebek

PIĄTEK 02.01.

7.00  1. + Zbigniewa Jelonka – od Zakładu Pogrzebowego

                                                   Janusza Starczewskiego

7.00  2. + Józefa Hyrę – od syna Bogdana z rodziną

17.00  + Zofię w 25 r śm Czesława Jankowskich  Stanisława Obyrtacza

             Andrzeja Psiuka Franciszkę Michalską

SOBOTA 03.01.   Wspomnienie Najświetszego Imienia Jezus

7.00 1. +  Alicję Psiuk – od córki Agaty z rodziną  

7.00  2. + Kazimierza Debudeja – od Zakladu Pogrzebowego

                                                        Janusza Starczewskiego

17.00  + Mieczysława Hyrę – od mamy

NIEDZIELA 04.01  .Druga Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

8.00 +  Bronisławę w 12 r śm  Antoniego Praszczyków

           i dziadków z obu stron  Helenę Andrzeja Jelonków

8.45. Msza św w Długim Kącie

10.00  + Bogdana Cichonia w 11 r śm z dziadkami           

11.30  Za parafian

16.00  + Zofię Jankowską

INTENCJE MSZALNE 22 grudnia – 28 grudnia 2014

PONIEDZIAŁEK  22.12.  

7.00    + Wandę Praską  – od córki Grażyny  z rodziną  

16.30  1.+ Stefana Miarę – od córki Haliny z mężem

16.30  2.+ Alicję Psiuk – od córki Katarzyny z rodziną  

WTOREK 23.12.

16.00 O zdrowie Boże Błog dary Ducha Św dla Pauliny Trzepizur

           w 18 rocznicę urodzin

16.30  1.+ Adama Mariannę Gutowskich Stanisławę Jana Pilarzów

               Władysławę Zenona Łebek  

16.30  2.+ Edwarda Paruzela w 2 r śm

ŚRODA 24.12 .WIGILIA

8.00 1.+ Jana Włodarka w 6 r śm

8.00 2. + Stanisława w 36 r śm Jadwigę Jana Mirosława Romana

              z żoną Danutą Garusów Teresę Lucjana Rembielaków

              Mariannę Bronisława Machów Genowefę Zygmunta Kmieciów

8.30  + Agnieszkę Józefa Anastazję Wincentego Józefa Dudów Annę

           Mariannę Tomasza Kurzaczów Antoniego Parkitnego z rodzicami

           Jana Paruzela z rodzicami Mariannę Kozak

22.00 PASTERKA w Długim Kącie

CZWARTEK  25 .12. UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

24.00 PASTERKA w intencji Parafian

8.00   + Zofię w 8 r śm Helenę Eugeniusza Czado

10.00   + Włodzimierza Władysława Walerię Matuszczyków

              Annę Władysława Pasieków z rodzicami  Jana Pasiekę Antoniego Drążka

11.30   Intencje powierzone Dzieciątku Jezus oraz

           Chrzty – Miłosz Kaczmarzyk ; Natalia Wiktoria Porada

16.00 + Grzegorza Dąbrowskiego w 13 r śm z rodzicami z obu stron

PIĄTEK 26.12.Święto św. Szczepana męczennika

8.00  + Bolesława Machurę w 2 r śm Mariannę Antoniego Sośniaków

          Mariannę Józefa Machurów  i wszystkich zmarłych z tych rodzin

10.00  + Jana Ryczek w 15 r śm Henryka Zająca Janusza Kocjana

11.30  + Mariannę Kazimierza Paruzelów i zmarłych z rodziny

16.00 +  Czesławę Leszka Chłąd i zmarłych z rodziny Zdzisława Wącław  

SOBOTA 27.12.  Święto św. Jana Ewangelisty

7.00 +  Adelę Kurzacz – od rodziny Krawczyków i Płonków

16.00  Cudowny medalik – ul. Kamienna

17.00   O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski dla Stanisławy i Władysława Zająców

           w 50 rocznicę ślubu

NIEDZIELA  28.12  .Niedziela św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa

8.00 +  Waldemara Góreckiego – od żony

8.45. Msza św w Długim Kącie

10.00  + Martę w 20 r śm Józefa Mika Jana Brzęczka                           

11.30  Za parafian oraz o zdrowie Boże Błog dla Pawła Pasieki

         w 21 rocznicę urodzin i Adama Krawczyka w 30 rocznicę urodzin 

         oraz o zdrowie Boże Błog dla Emilii Joanny Cieślar w 1 rocznicę urodzin

Chrzest – Filip Krzysztof Szpulak ; Paulina Renata Pasieka

16.00  + Władysława w 21 r śm Stanisława Mariusza Kalek  Jadwigę Jelonek z rodziną

Wygenerowano w sekund: 0.04
1,859,070 unikalne wizyty