Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Nabożeństwa

Środa (po Mszy św. popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Czwartek (po pierwszej Mszy św. popołudniowej): Modlitwa zgiętych kolan przed Najświętszym Sakramentem o powołania kapłańskie i zakonne
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Pierwsze Soboty

Znajdź nas na Fb

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

INTENCJE MSZALNE 23 czerwca – 29 czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 23.06.

17.00 +  Zygmunta w 12 r śm Stanisława Józefę Mieczysława Lisków

             Piotra Franciszkę Marię Morgów Mariannę Psuj Ryszarda Meclik

17.30 1.+ Wandę Jana Owczarków z rodzicami Władysławę Jana Tomczyków

               Czesława Kapuścika

17.30 2.+  Józefa Zawadę w 2r śm – od córek i syna z rodzinami

WTOREK 24.06 . Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00  +  Jana Kałę Jana Jana Kowalskich

17.30 1. Msza zbiorowa w intencji Janów

17.30 2. + Jana Nowaka z rodzicami

ŚRODA 25.06 .

16.30 Msza na zakończenie klas Szóstych i trzecich Gimnazjum

17.00 +  Piotra Radlaka – od rodziny Bryłów   

17.30  1. Msza św w intencjach powierzonych Dzieciątku Jezus

17.30 2. + Jana Praskiego z rodzicami i rodzeństwem

                 Mariannę Kazimierza Szymczyków z rodzicami i rodzeństwem

CZWARTEK 26.06 . Zakończenie oktawy  Bożego Ciala

7.00  +  Romana  Gizińskiego – od wnuka Jerzego z rodziną

17.30 1. +  Anielę Ignacego Władyslawa Matyjów Józefę Walentego

                  Kazimierza Glajznerow

17.30 2. +  Kazimierza Walentego Józefę Glajznerów Władysława Anielę

                 Ignacego Matyjów  zmarłych z rodzin Glajznerów i Matyjów

PIĄTEK 27.06 . Uroczystość Najświetszego Serca Pana Jezusa         

8.00  Msza  Św na Zakończenie Roku Szkolnego

14.00 Cudowny medalik – Długi Kąt

17.30 1. Intencja cudownego Medalika – Klepaczka

17.30 2. O zdrowie Boże Blog Dary Ducha Św potrzebne łaski dla Michała Rzepki   

             w 18 rocznicę urodzin

SOBOTA 28.06. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

12.00 + Mariannę Piotra Kudla Mieczysława  Stanisława Kudla

            Genowefę Stanisława Łopacińskich Jana Kudłę Janinę Biernacką Kudła 

            Marka Paska  i o Błogosławieństwo dla rodziny Kudła

17.00 1. + Jana Brzęczka z rodzicami z obu stron

17.00  2. + Ireneusza Stanisławę Hołubów Marzennę Żłobińską Hołub

17.30 Nabożeństwo czerwcowe

18.00  + Władysławę Bolesława Antoniego Kałów

NIEDZIELA 29.06  Uroczystość św.  Apostołów Piotra i Pawla

8.00 +  Piotra Pawelaka z rodzicami z racji imienin

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Janinę Kurzacz w 17 r śm Stanisławę Marcina Wójcików

            i zmarłych z tych rodzin

11.30  Za Parafian   - o zdrowie Boże Błog dla Martyny Osadnik

                                   w 1  rocznicę urodzin

16.00 + Piotra Władysława Marka Kulejów

INTENCJE MSZALNE 16 czerwca – 22 czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 16.06.

17.00 +  Stanisławę w 11 r śm Stanisława w 8 r śm Barbarę w 5 r śm

             Bronisława Lizurejów Romana w 3 r śm Romana Wochników

17.30 1.+ Władysława Drewniaka – od syna Jana z rodziną

17.30 2.+  Ireneusza Musiała – od rodziny Wręczyckich

WTOREK 17.06 . Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

7.00  +  Edwarda Zachowskiego – od córki Grażyny z rodziną

17.30 1. + Zbigniewa Jelonka – od córki Agnieszki z rodziną

17.30 2. + Waldemara Góreckiego – od rodziny Paruzelów

ŚRODA 18.06 .

17.00 +  Edwarda Gertrudę Blukaczów z rodzicami i rodzinę  Nowińskich

17.30 +  Władysława Drewniaka – od syna Tadeusza z żoną i rodziną

CZWARTEK 19.06 . Uroczystość Najświętszego Ciala i Krwi Pana Jezusa

8.00  +  Romana Juliannę Gizińskich – od wnuczki Moniki

10.00 1. +  Ireneusza w 5 r śm Józefę Stanisława Kapuścików Walerię

               Józefa Władysława Edwarda Paruzelów Remigiusza Eugeniusza Pachów

10.00 2. +  Franciszka Wręczyckiego – od sąsiadów Janików

12.00  Msza w intencji Parafian

PIĄTEK 20.06 .                      

17.00 +  Helenę Kulej w 3 r śm

17.30 1. Pogrzebowe – Stefana Wąsa Mariannę Gruca Feliksa Stacherczaka

            Adolfę Walendzińską Andrzeja Zawadę Kazimierza Kotarskiego

            Franciszkę Kała Zbigniewa Jelonka Józefa Hyrę Alicję Psiuk

            oraz z kartek

17.30 2. + Józefę Syrek – od koleżanki Agnieszki Ponickiej z rodziną

SOBOTA 21.06. Wspomnienie św Alojzego Gonzagi

15.00 Ślub  Olga Lisiecka – Marcin Zalewski

17.00  + Stanisława Rzebkę w 19 r śm  Piotra Annę Danielę Brzęczków

17.30 Nabożeństwo czerwcowe

18.00   O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski Dary Ducha Św  dla

           Patryka Kasprzaka w 18 rocznicę urodzin

NIEDZIELA 22.06  Dwunasta Niedziela Zwykla

8.00 +  Sylwię Bronisławę Bolesława Dorożyńskich  Stanisława Ćwieka

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Mariannę Glajzner Piotra Antoniego Mariannę Glajznerów

            Józefa Mariannę Kożuchów Józefa Brzęczka

11.30  Za Parafian   - o zdrowie Boże Błog dla Katarzyny i Marka Lisków

          w 20  rocznicę ślubu  - od  dzieci

          O zdrowie Boże Blog potrzebne łaski i z podziękowaniem Bogu dla

           Bernardy i Józefa Zachwyców  w 50 rocznicę ślubu

16.00 + Waldemara Góreckiego – od syna Marcina z żoną i dziećmi

17.00 Msza Św na poświęcenie pól w Klepaczce

INTENCJE MSZALNE 09 czerwca – 15 czerwca 2014

PONIEDZIAŁEK 09.06. Święto NMP Matki Kościoła

9.00 +  Franciszka Wręczyckiego – od brata Stanisława z rodziną

17.30 1.+ Irenę Dobrowolską – od Magdaleny i Roberta Drewniaków                

                                                  ( ostatnia)

17.30 2.+ Waldemara Góreckiego – od Grzegorza Krawczyka z rodziną

19.30 Msza św z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania

WTOREK 10.06 . Wspomnienie bł. Bogumiła biskupa

7.00  + Danielę Knop – od swatów z  Konieczek z dziećmi i ich rodzinami

                                      (ostatnia)

17.30 1. +Stanisława Dorożyńskiego – od rodzin Dobrowolskich i Kożuchów

17.30 2. + Kazimierę Matuszczyk – od córki Joanny z rodziną

ŚRODA 11.06 . Wspomnienie św. Barnaby

17.00 + Ryszarda Krystynę Markowskich – od córki Ilony z mężem i dziećmi

17.30 +  Adelę Kurzacz – od syna Zdzisława z żoną

CZWARTEK 12.06 .

7.00  +  Zenonę Wręczycką – od męża Zygmunta

17.30 1. +  Zygmunta Dudę w 22 r śm

17.30 2. +  Franciszka Wręczyckiego – od siostry Izabeli z rodziną

PIĄTEK 13.06 . Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

17.00 +  Jana w 13 r śm Alfredę Zbigniewa Pasieków

17.30 1. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski Dary Ducha Św dla

             Pauliny Kościuk w 18 rocznicę urodzin

17.30 2. O zdrowie Boże Błog potrzebne łaski w rodzinie

SOBOTA 14.06. Wspomnienie bł. Michała Kozala

15.00 Ślub Donata Bednarek – Jakub Szpulak

17.00 1.+ Mariannę Franciszka Biernackich Edwarda Zejlera

17.00 2. + Antoniego Francika w 15 r śm i zmarłych z rodziny

17.30 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 + Władysławę Zygmunt zmarłych z rodziny Zygmuntów

            Mariannę Kubat w 20 r śm Michała Kubatów

            zmarłych z rodzin Kubatów

NIEDZIELA 15.06 Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

8.00 +  Genowefę Antoniego Korzekwów  

8.45 Msza Św w Dlugim Kącie

10.00 + Helenę w 5 r śm Jozefa Stanisława Ryszarda Biernackich

           Grzegorza Debudeja

11.30  Za Parafian   - o zdrowie Boże Błog dla Andrzeja Izabeli Kozaków

          w 15 rocznicę ślubu i dla ich dzieci

          O zdrowie Boże Blog potrzebne łaski dla Ludwika Kała

          w 90 rocznicę urodzin

         O zdrowie Boże Błog Dary Ducha Św dla Justyny Dudka

         w 18 rocznicę urodzin

16.00 + Mirosława Leśniczka Mariannę Piotra Respondków

17.00 Msza Św na poświęcenie pól w Golcach

Wygenerowano w sekund: 0.07
3,249,560 unikalne wizyty