Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

EDK

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 25 lutego – 3 marca 2019

PONIEDZIAŁEK  25.02.

1630  1. + Ryszarda Kotarskiego – od sąsiadów Anny i Rafała Radka (ostatnia)

          2. + Bronisławę Krawczyk – od koleżanek i kolegów syna Krzysztofa ze Stradomia

1700  1. Intencje powierzone Dzieciątku Jezus

          2. + Stanisławę Fajer – od rodziny Desperaków

 

WTOREK  26.02. 

1630  1. + Edwarda Majchrzaka – od chrześniaka Grzegorza Liska z rodziną

          2. + Mariannę Majchrzak – od rodziny Wernerów

1700  1. + Władysława Tomczyka – od szwagierki Marianny z rodziną

          2. + Ewelinę Szaro – od rodziny Pasieków ze Stargardu

 

ŚRODA  27.02.

1630  1. Cudowny Medalik – ul. Słowackiego i Cmentarna

          2. + Henrykę Żłobińską z rodzicami i teściami, Marzenę Żłobińską Hołub

1700  1. + Mieczysława Kałmuka – od brata Władysława z rodziną

          2. + Monikę Włodarek – od pracowników Szkoły Podstawowej nr. 1 w Kłobucku

 

CZWARTEK  28.02.

1630  1. + Ryszarda Walendzińskiego – od Janusza z rodziną

          2. + Mieczysława Pala – od bratanic Bernadety i Ewy

1700  1. + Kazimierza Spałka /12 r. śm/ z rodzicami z obu stron

          2. + Józefę Brzęczek – od siostrzenicy Teresy z mężem

 

PIĄTEK  01.03.     I piątek miesiąca

700    1. + Janinę Kudłę – od bratanicy Bogusi z rodziną (ostatnia)

          2. + Kazimierę Kozak – od szwagierki Janiny Kulej z rodziną

1630  + Marię Bogus – od Stanisława i Krystyny Bogusów

 

SOBOTA  02.03.     I sobota miesiąca

700    + Janinę Kulej – od siostry Wandy z mężem

1545  Rozważanie 15min

1600  W intencji dzieci, młodzieży i rodziców naszej parafii, o opiekę Matki Bożej Niepokalanej

1630  ADORACJA – Różaniec

1700  + Mariannę /1 r. śm/ Romualda Kudłów – od syna Zenona z rodziną

 

NIEDZIELA  03.03.     8  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800    + Kazimierza Kurzacza /19 r. śm/ z rodzicami

845    Msza św. w Długim Kącie

1000  + Helenę /12 r. śm/ Bolesława Helenę Hudych

1130  Za Parafian     

          Roczek Lena Tyrała         

          Roczek Zofia Maria Cieśla  

1600  + Weronikę Kazimierza Wójcików


INTENCJE MSZALNE 18 – 24 luty 2019

PONIEDZIAŁEK  18.02.

1630 1. + Stanisława Szymanka – od sąsiadki Krystyny z rodziną

         2. + Mariannę Majchrzak – od Danuty i Jerzego Kardasów

1700 1. + Józefa Kuleja /3 r. śm/ – od żony Janiny z dziećmi

         2. + Franciszka Hyrę – od wnuczki Edyty z rodziną

 

WTOREK  19.02.

700   + Władysławę Pawelak – od Zdzisławy Przedmojskiej

1630 + Mariannę Matuszczyk /1 r. śm/ z mężem Stefanem i rodzicami,  Marię i Józefa Kozaków

1700 + Mariannę Gworys – od siostrzenicy Anastazji Dobosz z rodziną (ostatnia)

 

ŚRODA  20.02.

1630 + Ewelinę Szaro – od Haliny i Czesława Góralczyków

1700 + Elżbietę Górecką – od kuzyna Sławomira Nogala z rodziną

 

CZWARTEK  21.02.

1630 + Edwarda Kałmuka – od  szwagra Jana z żoną Haliną i rodziną

1700 + Jadwigę Mieczysława Arkadiusza Sławomira Kościelnych, Darię Dębowską

 

PIĄTEK  22.02.     Święto Katedry św. Piotra, Apostoła

1630 + Stanisława Olecha – od wnuczki Bożeny z rodziną

1700 + Roberta Rabendę – od teściów Marzeny i Marka

 

SOBOTA  23.02.     Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

700   + Franciszka Imiłowskiego – od sąsiadów Gniecioszków

1600 + Mariannę Jędrysiak – od siostrzenicy Małgorzaty Biernackiej z rodziną

1630 ADORACJA

1700 O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego dla Olgi Tomczyk z okazji 18 r. urodzin.

 

NIEDZIELA  24.02.     7  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800   + Włodzimierza Karkosa – od żony i dzieci z rodzinami

845   Msza św. w Długim Kącie

1000 + Waldemara Kodurę – od Koła Gospodyń Wiejskich z Kałmuków

1130 Za Parafian   

         Roczek Beniamin Kędziora

1600 + Mariusza /20 r. śm/ Wiktorię Irenę Henryka Mirosława Józefa Ogrodników, Annę Małgorzatę Władysława Józefa Czesława Korkusów, Henryka Młyńczyka


INTENCJE MSZALNE 11 – 17 luty 2019

PONIEDZIAŁEK  11.02.     Wspomnienie NMP z Lourdes

1630  + Stefanię Grądys – od wnuczków Janików z Kałmuków

1700  + Waldemara Pasiekę – od brata Fredka z rodziną

 

WTOREK  12.02.

1630  + Grzegorza Debudeja /10 r. śm/ – od żony i dzieci

1700  + Tadeusza Chrzęstka – od syna Zbigniewa z rodziną

 

ŚRODA  13.02.

1630  + Cecylię Jarawkę – od syna Marka z żoną

1700  + Teresę Spalik – od syna Mariana z żoną i rodziną

 

CZWARTEK  14.02.     Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy

1630  + Gabrielę Grucę /23 r. śm/ i zm. rodziców, teściów oraz rodzeństwo

1700  + Annę Bolesława Hyrów /17 r. śm/

 

PIĄTEK  15.02.     III piątek miesiąca

1630  O zdrowie bł. Boże w 50 r. ślubu Wandy i Jana Kurzaczów – od córek z rodzinami

1700  + Pogrzebowe: + Leszka Czado, Józefa Parkitnego, Waldemara Kodurę, Stanisławę Sadlińską, Krystynę Hyrę oraz z kartek  

+ Bogusława Markowskiego – Z.P. Cieśla z Truskolas; Janinę Dymarczyk – od Z.P. Starczewski; Mariana Francuga – od Z.P. Starczewski; Bogdana Kubata – od Z.P. Cieśla z Truskolas; Wiesławę Matuszczyk – od Z.P. Starczewski; Włodzimierza Karkosa – od Z.P. Starczewski; Bronisławę Parkitną – od Z.P. Starczewski

 

SOBOTA  16.02.

700    + Elżbietę Kudłę – od męża Zdzisława z synem Tomaszem

1600  + Krystynę i Ryszarda Markowskich /5 r. śm/ – od syna Ireneusza z rodziną

1630  ADORACJA

1700  + Bronisława Liska /9 r. śm/ – od córki Renaty z rodziną

         Chrzest Lena Magdalena Żukowska

 

NIEDZIELA  17.02.     6  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800    + Kazimierę /8 r. śm/ Józefa Stefana Cebulów z rodzicami i zm. z rodzin Klamów

845    Msza św. w Długim Kącie

1000  + Marię Błażytko /1 r. śm/ – od męża z dziećmi

1130  Za Parafian

         Roczek Otylia Paruzel

1400  Msza św. w Kałmukach

1600  + Ryszarda /2 r. śm/ Weronikę Antoniego Irenę Stanisława Kotarskich, Felicję Mieczysława Boreckich i zm. z rodzin Kotarskich Imiełowskich


Wygenerowano w sekund: 0.04
967,202 unikalne wizyty