Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 luty 2019

PONIEDZIAŁEK  18.02.

1630 1. + Stanisława Szymanka – od sąsiadki Krystyny z rodziną

         2. + Mariannę Majchrzak – od Danuty i Jerzego Kardasów

1700 1. + Józefa Kuleja /3 r. śm/ – od żony Janiny z dziećmi

         2. + Franciszka Hyrę – od wnuczki Edyty z rodziną

 

WTOREK  19.02.

700   + Władysławę Pawelak – od Zdzisławy Przedmojskiej

1630 + Mariannę Matuszczyk /1 r. śm/ z mężem Stefanem i rodzicami,  Marię i Józefa Kozaków

1700 + Mariannę Gworys – od siostrzenicy Anastazji Dobosz z rodziną (ostatnia)

 

ŚRODA  20.02.

1630 + Ewelinę Szaro – od Haliny i Czesława Góralczyków

1700 + Elżbietę Górecką – od kuzyna Sławomira Nogala z rodziną

 

CZWARTEK  21.02.

1630 + Edwarda Kałmuka – od  szwagra Jana z żoną Haliną i rodziną

1700 + Jadwigę Mieczysława Arkadiusza Sławomira Kościelnych, Darię Dębowską

 

PIĄTEK  22.02.     Święto Katedry św. Piotra, Apostoła

1630 + Stanisława Olecha – od wnuczki Bożeny z rodziną

1700 + Roberta Rabendę – od teściów Marzeny i Marka

 

SOBOTA  23.02.     Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

700   + Franciszka Imiłowskiego – od sąsiadów Gniecioszków

1600 + Mariannę Jędrysiak – od siostrzenicy Małgorzaty Biernackiej z rodziną

1630 ADORACJA

1700 O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego dla Olgi Tomczyk z okazji 18 r. urodzin.

 

NIEDZIELA  24.02.     7  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800   + Włodzimierza Karkosa – od żony i dzieci z rodzinami

845   Msza św. w Długim Kącie

1000 + Waldemara Kodurę – od Koła Gospodyń Wiejskich z Kałmuków

1130 Za Parafian   

         Roczek Beniamin Kędziora

1600 + Mariusza /20 r. śm/ Wiktorię Irenę Henryka Mirosława Józefa Ogrodników, Annę Małgorzatę Władysława Józefa Czesława Korkusów, Henryka Młyńczyka


INTENCJE MSZALNE 11 – 17 luty 2019

PONIEDZIAŁEK  11.02.     Wspomnienie NMP z Lourdes

1630  + Stefanię Grądys – od wnuczków Janików z Kałmuków

1700  + Waldemara Pasiekę – od brata Fredka z rodziną

 

WTOREK  12.02.

1630  + Grzegorza Debudeja /10 r. śm/ – od żony i dzieci

1700  + Tadeusza Chrzęstka – od syna Zbigniewa z rodziną

 

ŚRODA  13.02.

1630  + Cecylię Jarawkę – od syna Marka z żoną

1700  + Teresę Spalik – od syna Mariana z żoną i rodziną

 

CZWARTEK  14.02.     Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy

1630  + Gabrielę Grucę /23 r. śm/ i zm. rodziców, teściów oraz rodzeństwo

1700  + Annę Bolesława Hyrów /17 r. śm/

 

PIĄTEK  15.02.     III piątek miesiąca

1630  O zdrowie bł. Boże w 50 r. ślubu Wandy i Jana Kurzaczów – od córek z rodzinami

1700  + Pogrzebowe: + Leszka Czado, Józefa Parkitnego, Waldemara Kodurę, Stanisławę Sadlińską, Krystynę Hyrę oraz z kartek  

+ Bogusława Markowskiego – Z.P. Cieśla z Truskolas; Janinę Dymarczyk – od Z.P. Starczewski; Mariana Francuga – od Z.P. Starczewski; Bogdana Kubata – od Z.P. Cieśla z Truskolas; Wiesławę Matuszczyk – od Z.P. Starczewski; Włodzimierza Karkosa – od Z.P. Starczewski; Bronisławę Parkitną – od Z.P. Starczewski

 

SOBOTA  16.02.

700    + Elżbietę Kudłę – od męża Zdzisława z synem Tomaszem

1600  + Krystynę i Ryszarda Markowskich /5 r. śm/ – od syna Ireneusza z rodziną

1630  ADORACJA

1700  + Bronisława Liska /9 r. śm/ – od córki Renaty z rodziną

         Chrzest Lena Magdalena Żukowska

 

NIEDZIELA  17.02.     6  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800    + Kazimierę /8 r. śm/ Józefa Stefana Cebulów z rodzicami i zm. z rodzin Klamów

845    Msza św. w Długim Kącie

1000  + Marię Błażytko /1 r. śm/ – od męża z dziećmi

1130  Za Parafian

         Roczek Otylia Paruzel

1400  Msza św. w Kałmukach

1600  + Ryszarda /2 r. śm/ Weronikę Antoniego Irenę Stanisława Kotarskich, Felicję Mieczysława Boreckich i zm. z rodzin Kotarskich Imiełowskich


INTENCJE MSZALNE 4 – 10 luty 2019

PONIEDZIAŁEK  04.02.

1630  1. + Mariannę Majchrzak – od szwagra Stanisława Grucy z rodziną

         2. + Edwarda Majchrzaka – od chrześnicy Jadwigi Szymczak z rodziną

1700  1. + Mieczysława Pietrzaka /1 r. śm/ – od córki Karoliny z Krzysztofem

         2. + Henrykę Kubicką – od swatów Szewczyków z rodziną

 

WTOREK  05.02.     Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

1630  1. + Jerzego Andrzeja Ignacego Oziębałów

         2. + Bronisławę Krawczyk – od sąsiadów Walendzińskich i Roszkowiak

1700  1. + Henryka Hyrę – od kolegów z pracy syna Fredka Huta Częstochowa

         2. + Zdzisława Kurzacza – od córki Sylwii z mężem i dziećmi

 

ŚRODA  06.02.     Wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

1630  1. + Józefa Hyrę – od brata Stanisława Hyry z rodziną

         2. + Ryszarda Kotarskiego – od Leszka i Ireny Glinko

1700  1. + Natalię Spyrę – wnuka Zbigniewa z rodziną

         2. + Helenę Włodarek – od swatów Żydziaków

 

CZWARTEK  07.02.     I czwartek miesiąca

1630  1. + Stanisława Gloca /13 r. śm/ i zm. z rodzin Gloc Matysiaków

         2. + Stanisławę Fajer – od chrześniaka Edwarda Kuziora z rodziną

1700  1. + Stanisławę Konofalską – od sąsiadów Spalików i Karkosów (ostatnia)

         2. + Alfredę Skwarę – od rodziny Wernerów (ostatnia)

 

PIĄTEK  08.02.

1630  1. + Halinę Krysiak – od pracowników Zespołu Szkół Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej

         2. + Mariannę Gworys – od syna Tadeusza z rodziną

1700  1. + Elżbietę Górecką – od sąsiadów Lasotów i Tomczyków  

         2. + Barbarę Kotarską – od chrześnicy Małgorzaty Starczewskiej z rodziną (ostatnia)

 

SOBOTA  09.02.

700    1. + Mateusza Koźmina – od siostry Magdaleny i Patryka

         2. + Monikę Włodarek – od wnuka Przemka i Mariusza z rodziną

1600  + Kazimierza Spalika – od sąsiadów Kulejów Tomczyków Kurasińskich

1630  ADORACJA

1700  + Mariannę Kudłę – od siostry Pelagii z rodziną

 

NIEDZIELA  10.02.     5  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800    + Wandę Nogal – od koleżanek z pracy

845    Msza św. w Długim Kącie

1000  + Alfredę /11 r. śm/ Jana Zbigniewa Pasieków

1130  Za Parafian     

1600  + Ryszarda Pasiekę – od siostry Janiny z rodziną

Wygenerowano w sekund: 0.06
912,861 unikalne wizyty