Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Znajdź nas na Fb

Przekaż 1%


Skopiuj KRS do swojego zeznania podatkowego: 0000256728
lub
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - e-deklaracje online

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 23 – 28 kwietnia 2019

WTOREK  23.04. 

1700   1. + Marzenę Żłobińską – Hołub, Henrykę Żłobińską z rodzicami i teściami

           2. + Janinę Kulej – od siostry Krystyny z mężem

1730   1. + Edwarda Paruzela /3 r. śm/ z rodzicami z obu stron, Ryszarda Wiśniewskiego i zm. z tych rodzin

           2. + Halinę Beneś – od swatów Bryłów z rodziną

 

ŚRODA  24.04.

1700   1. + Eugeniusza Kozaka z rodzicami z obu stron, Józefa Grucę z synem Markiem

           2. + Jerzego Cebulę

1730   1. + Zenona Klim – od rodziny Parys

           2. + Józefa /1 r. śm/ Mariannę Kabzińskich

 

CZWARTEK  25.04.

1700   1. Intencje powierzone Dzieciątku Jezus

           2. + Janinę Wieczorek – od rodziny Kępów

1730   1. + Wandę Nogal – od chrześniaka Szymona z rodziną

           2. + Kazimierza Spalika – od szwagrów Henryki i Wojciecha Kmieciów

 

PIĄTEK  26.04.

1700   1. + Marzenę Żłobińską - Hołub – od koleżanek

           2. + Franciszka Imiłowskiego – od córki Bożeny z rodziną

1730   1. + Stanisławę Lisek – od córki Agnieszki z mężem

           2. + Franciszka Hyrę – od wnuczki Olgi z rodziną

SOBOTA  27.04.

700     + Mariannę Jędrysiak – od bratanka Sławomira i Aliny Lisoń

1400   Cudowny Medalik – Długi Kąt

1600   O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Marii i Kazimierza w 60 r. ślubu i w 82 r. urodzin i imienin Marii

1700   O zdrowie, wiele łask Bożych, opiekę Matki Bożej dla Teresy i Władysława Pachów w 50 r. ślubu

1730   ADORACJA

1800     + Dominika Pasiekę /9 r. śm/ – od rodziców

 

NIEDZIELA  28.04.     2 NIEDZIELA  WIELKANOCY  CZYLI  MIŁOIERDZIA  BOŻEGO

800     + Piotra Rokosę z rodzicami, Józefa Annę Fajerów, Jana Antoninę Ogłazów, Józefę Tomasza Franciszkę Kurzaczów

1000   + Stanisławę Władysława Psiuków, Władysławę Józefa Zachwyców i zm. rodziców, dziadków, rodzeństwo

1130   Za Parafian

           Chrzest Zuzanna Edyta Krawczyk

1400   ODPUST w Długim Kącie

1600   + Antoniego Mieczysława Hyrów z rodzicami


INTENCJE MSZALNE 15 – 22 kwietnia 2019

PONIEDZIAŁEK  15.04.

1700   1. + Eugeniusza /32 r. śm/ Remigiusza Pachów i zm. z rodzin Paruzelów Pachów, Ireneusza Kapuścika

           2. + Mariannę Stanisława Bogdana Grzegorza Blukaczów Stanisławę Marcina Wójcików, Weronikę Antoniego Kotarskich i zm. z rodzin Wójcików i Kotarskich.

1730   1. + Edwarda Majchrzaka /2 r. śm/

           2. + Natalię Spyrę – od wnuczki Anety z rodziną (ostatnia)

 

WTOREK  16.04. 

1700   1. + Ryszarda Walendzińskiego – od córki Agaty z rodziną

           2. + Daniela Janasa /19 r. śm/ – od żony Kazimiery z dziećmi i wnuczkami i całą rodziną

1730   1. + Alfredę Zawadę – od rodziny Pietrzaków (ostatnia)

           2. + Stanisławę Fajer – od chrześniaka Mariana

 

ŚRODA  17.04.

1700   1. + Ewelinę Szaro – od Rozalii Dobosz z rodziną

           2. + Elżbietę Górecką – od Beaty i Marka Nogalów

1730   1. + Monikę Włodarek – od sąsiadki Marianny z rodziną

           2. + Mieczysława Pala – od chrześnicy Marzeny z rodziną (ostatnia)

 

CZWARTEK  18.04.    WIELKI  CZWARTEK

800     Początek Doby Eucharystycznej

1800   1. + Jana /24 r. śm/ Wandę Owczarków, Helenę Walentego Ruszkiewiczów

           2. + Leszka Czado – od żony Felicji

 

PIĄTEK  19.04.     WIELKI  PIĄTEK

1730   DROGA KRZYŻOWA

1800   LITURGIA  WIELKIEGO  PIĄTKU

 

SOBOTA  20.04.     WIELKA  SOBOTA

1900   WIGILIA  PASCHALNA
           1. + Janinę /1 r. śm/ Krystynę /8 r. śm/ Ryszarda Franciszka Kulejów, Kazimierza Kurzacza, Henryka Liska

           2. + Krystynę Skwarę – od córki Fredzi

2200   REZUREKCJA w Długim Kącie

 

NIEDZIELA  21.04.     NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

600     REZUREKCJA: Za Parafian

1000   + Andrzeja Skwarę w kolejną rocznicę śmierci z rodzicami Genowefą i Teodorem oraz zm. z rodzin Skwarów Poradów Psiuków Kozaków

1130   Msza św. z chrztami: Hubert Kulej

           O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Ireny i Jana Włóków w 60 r. ślubu – od dzieci z rodzinami

           O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Danuty i Stanisława z okazji 50 r. ślubu

1400   Ślub Karina Makos – Jacek Makos          Chrzest Pola Makos

1600   + Mariannę Piotra Respondków, Mirosława Leśniczka

 

PONIEDZIAŁEK  22.04.  PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

800     + Antoniego Walerię Kałów, Antoniego Świąteckiego z rodzicami i rodzeństwem

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Waldemara Kodurę – od syna Bartka z Sylwią

1130   + Stanisławę Wiesiołek – od męża Jana

1600   + Marka i Edwarda Młyńczyków


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 kwietnia 2019

PONIEDZIAŁEK  08.04.

1700   + Edwarda Janewicza – od siostry Genowefy (ostatnia)

1730   + Stanisławę Spyrę – od syna Dariusza

 

WTOREK  09.04. 

700     + Elżbietę Kudłę – od K.Ż.R. z Klepaczki

1700   + Andrzeja Jelonka – od koleżanek córki Bożeny z zakładu TRW

1730   + O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Bartosza Sasa w 18 r. urodzin i Daniela Sasa z okazji 20 r. urodzin

 

ŚRODA  10.04.

1700   1. + Kazimierza Pietrzaka – od siostry Eleonory

           2. + Stanisławę Płonkę – od córki Krystyny z rodziną

1730   1. + Józefa Sadlińskiego – od syna Aleksandra z rodziną

           2. + Kazimierza Krawczyka – od kuzyna Grzegorza z rodziną

 

CZWARTEK  11.04.

1700   1. + Michalinę Franciszka Zofię Eugeniusza Górników

           2. + Jerzego Imiełowskiego – od siostry Czesławy z mężem

1730   1. + Mariannę Rutkowską /1 r. śm/ z mężem Włodzimierzem – od córki Krystyny z mężem i synem

           2. + Henryka Pełkę – od żony Anny

 

PIĄTEK  12.04.

700     + Bronisławę Skwarę – od rodziny Garusów i Truszkowskich

1730   1. + Helenę Józefa Zofię Antoniego Kapuścików, Mariannę Antoniego Edwarda Wacława Kardasów

           2. + Bogusława Markowskiego – od koleżanek i kolegów z wychowawcą klasy Karola

1800   DROGA KRZYŻOWA ulicami Truskolas

2000     Msza Święta na rozpoczęcie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej

 

SOBOTA  13.04.

1700   1. + Sabinę /1 r. śm/ Edwarda Stefana Bogusów, Piotra Antoninę Józefa Gertrudę Olczyków – od córki Danusi

           2. + Mieczysława Pala – od chrześnicy Elżbiety z rodziną

1730   ADORACJA

1800   + Halinę Mazurek, Józefa Machurę, Annę Antoniego Oziębałów

 

NIEDZIELA  14.04.     NIEDZIELA  PALMOWA  MĘKI  PAŃSKIEJ

800     + Piotra Glińskiego /20 r. śm/ Józefę Wacława Konieczków, Elżbietę Janic, Marię Mariannę Władysława Kurzaczów i zm. z tych rodzin

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Henryka Lisieckiego /14 r. śm/, rodziców i rodzeństwo z obu stron i zm. z rodziny Chrzęstków

1130   Za Parafian

           Chrzest Antoni Wieszczura            

           Chrzest Maksymilian Wieszczura

           Chrzest Jan Damian Nowak

           Roczek Malwina Wręczycka

1400   Msza Święta w Kałmukach: + Stefanię Grądys – od rodzin Pietrzaków i Oziębałów

1545   GORZKIE  ŻALE

1600   + Genowefę Słomian /3 r. śm/


Wygenerowano w sekund: 0.04
1,075,569 unikalne wizyty