Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

EDK

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 marca 2019

PONIEDZIAŁEK  18.03.

1630   1. + Marię Matuszczyk – od wnuczki Pauliny z rodziną

           2. + Edwarda Wójcika – od syna Jacka z rodziną

1700   1. + Ryszarda Skwarę /9 r. śm/ z rodzicami

           2. + Emilię Kurzacz – od członkiń Żywego Różańca z Golcy

 

WTOREK  19.03.     UROCZYSTOŚĆ  ŚW.  JÓZEFA,  OBLUBIEŃCA  NMP 

700     + Stanisławę Czerniejewską – od wnuczki Magdaleny

900     + Józefa Sadlińskiego – od żony Janiny

1700   1. + Józefa Józefę Machurów, Stanisława Anielę Oziębałów

           2. Wspólna za Józefów:

           O zdrowie, bł. Boże, potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej, opiekę Matki Bożej i patrona św. Józefa dla Księdza Proboszcza z racji imienin – od Parafian

           + Józefa Józefę Izydorczyków

 

ŚRODA  20.03.

1630   1. + Mariannę Rutkowską – od Anny i Andrzeja Jakubiec z Cichego

           2. + Edwarda Kałmuka – od sąsiadów Kotarskich z rodziną (ostatnia)

1700   1. + Józefę Syrek z rodzicami – od męża i dzieci

           2. + Władysława Tomczyka – od szwagierki Barbary (ostatnia)

 

CZWARTEK  21.03.

1630   1. + Mariannę Majchrzak – od bratowej Henryki z dziećmi (ostatnia)

           2. + Edwarda Majchrzaka – od wnuka Łukasza

1700   1. + Stanisławę /2 r. śm/ Eugeniusza Fajerów i rodziców z obu stron, Kazimierza Grajcara

           2. + Bronisławę Krawczyk – od sąsiadów Tomczyków Lasotów i Lisków (ost)

 

PIĄTEK  22.03.

700     + Mieczysława Kałmuka – od swatów Kiepurów

1600   + Ewelinę Szaro – od rodziny Gastoł

1630   DROGA  KRZYŻOWA

1700   1. + Czesławę Chłąd /12 r. śm/ z synem, Zdzisława Wącława /12 r. śm/ z żoną i bratem

           2. + Zenona Klim – od siostrzeńca Jacka z rodziną

 

SOBOTA  23.03.

700     + Halinę Krysiak – od rodzin Ignasiaków i Mazurów (ostatnia)

1600   + Stanisława Stanisławę Płazów z córką Józefą i synem Stanisławem

1630   ADORACJA

1700   + Pawła Annę Juliannę Andrzeja Gazdów

 

NIEDZIELA  24.03.     3  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

800     + Edmunda Majchrzaka /17 r. śm/ – od córki Małgorzaty z rodziną

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Zofię Wiesława Dłubaków, Józefa Jelonka z rodziną, Barbarę Bronisława Mrożków

1130   Za Parafian

1545   GORZKIE  ŻALE

1600   + Stanisławę Józefa Jerzego Imiełowskich


INTENCJE MSZALNE 11 – 17 marca 2019

PONIEDZIAŁEK  11.03.

1630   + Cecylię Jarawkę – od córki Haliny z mężem

1700   + Sabinę Bogus – od Eli z mężem i dziećmi

 

WTOREK  12.03. 

1630   +  Henryka Hyrę – od syna Zbigniewa

1700   + Mateusza Koźmina – od chrzestnej Ilony z rodziną

 

ŚRODA  13.03.

1630   +  Zdzisława Kurzacza – od szwagierki Doroty z rodziną

1700   + Krystynę Radzioch z racji imienin – od córek z rodzinami

 

CZWARTEK  14.03.

1630   + Natalię Spyrę – od swatów Praszczyków z rodziną

1700   1. + Franciszka Hyrę /1 r. śm/

           2. + Henryka /9 r. śm/ Stanisławę Stanisława Młyńczyków, Annę Władysława Korkusów z synami, Mariusza Ogrodnika

 

PIĄTEK  15.03.     III piątek miesiąca

700     + Mariusza Grzyba – od rodziców

1600   1. + Mirosława Brzęczka – od Ilony Jędrzek z rodziną

           2. + Roberta Rabendę – od dziadka Władysława

1630   DROGA  KRZYŻOWA

1700   Pogrzebowe: + Stanisławę Sadlińską, Krystynę Hyrę, Janinę Rybak, Henryka Kotasa, Kazimierza Urbańskiego, Mariannę Sieroń, Halinę Hyrę, Alfreda Kuleja, Krystynę Kubik oraz z kartek

         + Ryszarda Paciepnika – Z.P. Starczewski

         + Krystynę Skwarę – Z.P. Starczewski

         + Leszka Czado – Z.P. Starczewski

         + Waldemara Kodurę – Z.P. Kadłubski

 

SOBOTA  16.03.

700     + Kazimierę Kozak – od brata Stefana z rodziną

1600   + Ryszarda Walendzińskiego – od chrześnicy Wiesławy z rodziną

1630   ADORACJA

1700   + Bogusława Markowskiego – od żony Barbary z dziećmi

 

NIEDZIELA  17.03.     2  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

800     + Krystynę /5 r. śm/ Kazimierza /22 r. śm/ Biernackich – od synów i córek z rodzinami

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Tadeusza Kuleja /11 r. śm/ i rodziców z obu stron

1130   Za Parafian: O zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Bożej i podziękowanie za 80 lat życia Marianny Parkitnej

         Chrzest Marcel Kubat

         Roczek Aleksandra Kałmuk

1545   GORZKIE  ŻALE

1600   + Józefa /29 r. śm/ Władysławę Piotra Karkosów, Annę Władysława Jerzego Lizurejów, Władysławę Jana Blukaczów, Wandę Wacława Andrzeja Pisarków


INTENCJE MSZALNE 4 – 10 marca 2019

PONIEDZIAŁEK  04.03.     Święto św. Kazimierza, Królewicza

1630   1. + Emilię Kurzacz, Henryka Kiepurę, Kazimierza Antoniego Kurzaczów

           2. + Stefanię Grądys – od wnuczków Paciepników

1700   1. + Teresę Dąbrowską /2 r. śm/ z rodzicami

           2. + Stanisławę Lisek – od syna Grzegorza z żoną i dziećmi

 

WTOREK  05.03. 

1630   1. + Piotra Parkitnego /4 r. śm/

           2. + Helenę Brzęczek – od chrześniaczki Ewy z rodziną

1700   1. + Jana Jelonka – od rodzin Markowskich i Wieczorków

           2. + Tadeusza Chrzęstka – od syna Mariana z rodziną

 

ŚRODA  06.03.     ŚRODA  POPIELCOWA

700     + Bronisławę Skwarę – od Teresy i Zdzisława Majchrzaków

900     +Józefę (39 r. śm) Stanisława Kazimierza Kurzaczów z wnukami, Alfredę Jana Pasieków, Stanisławę Józefa Janików  i zm. z rodzin Janeczków Kurzaczów Pańczyków i dusze w czyśćcu cierpiące

1700   1. + Edwarda Kałmuka /2 r. śm/ z rodzicami z obu stron – od żony z rodziną

           2. + Stanisława Szymanka – od sąsiadów Owczarków Lisieckich Tyczyńskich i Zalewskich

 

CZWARTEK  07.03.     I czwartek miesiąca

1630   1. + Halinę Beneś – od swatki Teresy z rodziną

           2. + Janinę Wieczorek – od Arka z rodzicami

1700   + Grzegorza Hyrę /4 r. śm/

 

PIĄTEK  08.03.    

700     + Romana Rokosę – od firmy Jadar z Częstochowy

1600   + Kazimierza Spalika – od Michała i Ewy Janików z córką Natalią

1630   DROGA  KRZYŻOWA

1700   1. + Waldemara Pasiekę – od Doroty Wręczyckiej z rodziną

           2. + Henryka Biernackiego – od córki Beaty z mężem Krzysztofem i córką Sonią

 

SOBOTA  09.03.

700     + Stefana Kałę – od siostrzeńca Arka z rodziną

1600   1. + Helenę Zygmunta Zachowskich

           2. + Elżbietę Górecką – od synowej Iwony z dziećmi

1630   ADORACJA

1700   + Antoninę Wawrzyńca Bogusów z rodziną, Katarzynę Adama Janików z rodziną, Wiesława Mieczysława Edwarda Spalików z rodzicami

 

NIEDZIELA  10.03.     1  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

800     + Leona /52 r. śm/ Annę /17 r. śm/ Czekajów

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Czesława Kapuścika /5 r. śm/, Mariannę Pawła Kubisiów, Wandę Wit, Mariusza Szymańskiego, Mariannę Mazik

1130   Za Parafian: O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego dla Marty Ziętal z okazji 18 rocznicy urodzin – od rodziców

           Roczek Maria Matuszczyk

1400   Msza św. w Kałmukach

1545   GORZKIE  ŻALE

1600   + Zofię /3 r. śm/ Czesława /26 r. śm/ Mariannę Augustyna Helenę Annę Czesławę Bolesława Skwarów, Stanisławę Władysława Gruszków


Wygenerowano w sekund: 0.03
967,235 unikalne wizyty