Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 17 – 23 grudnia 2018

PONIEDZIAŁEK  17.12.

1600   1. + Józefa Kałę – od chrześniaka Bogdana Kały z rodziną

           2. + Zbigniewa Kozaka – od siostry Iwony z dziećmi

1630   O potrzebne łaski, zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla siostry Walerii Postek z okazji urodzin

 

WTOREK  18.12.

700     + Henrykę Kubicką – od rodziny Kudłów

1600   + Zenonę Kwiędacz – od córki Elżbiety z mężem

1630   + Zygmunta Wójcika – od Katarzyny i Daniela Mańczyk (ostatnia)

 

ŚRODA  19.12.     Dzień Spowiedzi świętej

900     + Janusza Starczewskiego – od rodziny Mońków (ostatnia)

1630   W intencji ks. Dariusza – od Parafian

 

CZWARTEK  20.12.

1600   + Wiesława Kałmuka – od Mieczysława i Danuty Kałmuków

1630   + Emilię Kurzacz – od córki Józefy

 

PIĄTEK  21.12.     III piątek miesiąca

700     1. + Małgorzatę Korkus – od Ewy Wręczyckiej z rodziną

           2. + Małgorzatę Korkus – od przyjaciółki Anny Chyry (ostatnia)

 

1630   Pogrzebowe: + Bogusława Markowskiego, Janinę Dymarczyk, Mariana Francuga, Bogdana Kubata, Wiesławę Matysiak, Włodzimierza Karkosa, Bronisławę Parkitną, Dariusza Drosika, Ryszarda Paciepnika, Krystynę Skwara oraz z kartek

+ Ryszarda Pasiekę – Z.P. Starczewski

+ Zofię Palutek – Z.P. Starczewski

+ Leszka Glinkę – Z.P. Starczewski

+ Jerzego Imiełowskiego – Z.P. Starczewski

+ Henryka Pełkę – Z.P. Cieśla z Truskolas

 

SOBOTA 22.12.

700     + Józefa Annę Gutowskich

1600   + Edwarda Paruzela /6 r. śm/ z rodzicami, Jana Kozubka z rodzicami, Jerzego Drewniaka z rodzicami

1700   + Grzegorza Debudeja – od rodziców

 

NIEDZIELA  23.12.     4  NIEDZIELA  ADWENTU

800     + Walerię /7 r. śm/ Władysława Włodzimierza Matuszczyków, Rozalię Antoniego Brzęczków, Weronikę Antoniego Kowalików, Konrada Tokarza, Stanisławę Józefa Lisków

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej w 85 rocznicę urodzin Sabiny Bryła

1130   Za Parafian: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej w 50 r. ślubu dla Władysławy i Stanisława Kubatów

         Roczek Maja Wolska

1600   + Walerię Władysława Józefa Edwarda Paruzelów, Ireneusza Kapuścika, Remigiusza Eugeniusza Pachów


INTENCJE MSZALNE 10 – 16 grudnia 2018

PONIEDZIAŁEK  10.12.

1600   1. + Kazimierza /1 r. śm/ Janinę Jana Spalików – od żony z córkami i syna z żoną

           2. + Józefa Kałę – od Ireny Możdżdzeń i rodziny Morgów

1630   1. + Mariana Francuga z rodzicami – od siostry

           2. + Janusza Starczewskiego – od Marka i Iwony Kotarskich z dziećmi

 

WTOREK  11.12.

1600   1. + Ryszarda Kotarskiego – od siostrzenicy Teresy z rodziną

           2. + Natalię Spyrę – od wnuczki Ewy z rodziną

1630   1. + Jana Maja /2 r. śm/ – od żony i córki z rodziną

           2. + Edwarda Kałmuka – od szwagierki Zofii z mężem

 

ŚRODA  12.12.

1600   1. + Alfredę Zawadę – od wnuczki Anny z rodziną

           2. + Helenę Włodarek – od sąsiadów i mieszkańców Piły I

1630   1. + Waldemara /20 r. śm/ Piotra Tadeusza Grzegorza Halinę Józefa Debudejów, Józefa Józefę Franciszkę Paruzelów

           2. + Stanisławę Fajer – od Zygmunta i Janiny Fajerów

 

CZWARTEK  13.12.     Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

1600   1. + Stanisława Dorożyńskiego / 5 r. śm/ z synem Wiesławem

           2. + Stanisławę Konofalską – od Józefa Psiuka z rodziną

1630   1. + Władysława Tomczyka – od rodziny Osadników

           2. + Ewelinę Szaro – od wychowawczyni ze Szkoły Podstawowej

 

PIĄTEK  14.12.     Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

1600   1. + Alfredę Skwarę – od rodzin Majchrzaków i Parkitnych

           2. + Barbarę Kotarską – od siostry Heleny Majchrzak

1630   1. + Franciszkę Marcina Zmorków /100 r. śm/

           2. + Elżbietę Górecką – od cioci Haliny Nogal

 

SOBOTA 15.12.

700     + Halinę Krysiak – od brata Grzegorza z rodziną

1600   + Pawła Adama Annę Jelonków, Stanisławę Józefa Halinę Marka Zygmunta Oziębałów, Irenę Mieczysława Błaszczyków

         Chrzest Marcel Bronisław Matyja

1700   + Ryszarda /14 r. śm/ Krystynę Franciszka Janinę Kulejów, Kazimierza Kurzacza, Henryka Liska

 

NIEDZIELA  16.12.     3  NIEDZIELA  ADWENTU

800     + Bolesława /6 r. śm/ Marcjannę Józefa Machurów, Mariannę Antoniego Sośniaków, Helenę Harabasz, Natalię Spyrę i zm. z tych rodzin

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Sylwię /10 r. śm/ Zbigniewa Tadeusza Kozaków, Annę Psiuk

1130   Za Parafian: O zdrowie bł. Boże dla Euzebiusza z okazji 80 r. urodzin – od żony, dzieci i wnuków

1400   Msza św. w Kałmukach: + Zygmunta Wójcika – od wujka Zygmunta z Herb

1600   + Mieczysława Macharzyńskiego /13 r. śm/ i zm. z rodziny Macharzyńskich


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 grudnia 2018

PONIEDZIAŁEK  03.12.     Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

1600  1. + Stanisława Kałę – od córki Małgorzaty i Stanisława Wójcika

          2. + Eugeniusza Macha – od rodziny Matuszczyków z dziećmi (ostatnia)

1630  1. + Piotra Annę Wojciecha Mariannę Kiepurów

          2. + Jana Maja – od rodziny Żołnierczyków (ostatnia)

 

WTOREK  04.12.     Wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy

1000  W intencji Górników

1600  + Kazimierę Józefa Józefa Matuszczyków, Andrzeja Grucę

1630  1. + Marlenkę Kubat /19 r. śm/

          2. + Jana Wiesławę Tomczyków – od syna Wojciecha

 

ŚRODA  05.12.

1600  1. + Henryka Hyrę – od siostry Ireny i rodziny Dubasów

         2. + Zenonę Kwiędacz – od Grażyny Cholewy i Jadwigi Aleksandry Rezler

1630  1. + Henrykę Hyrę /17 r. śm/

          2. + Edwarda Majchrzaka – od rodzin Cierpiałów i Gacków

 

CZWARTEK  06.12.     Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa /I czwartek miesiąca/

700    1. + Mateusza Koźmina – od babci Teresy Koźmin

          2. + Zbigniewa Kozaka – od Agnieszki Piech z rodziną

1630  + Mariannę Majchrzak – od rodziny Piśniaków

 

PIĄTEK  07.12.     Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła /I piątek miesiąca/

700    1. + Ks. kan. Stanisława Majchrzaka – od rodziny Zielińskich

          2. + Stanisławę Spyrę – od córki Stanisławy z córką

1630  + Eugeniusza Tukaja – od żony

 

SOBOTA 08.12.     UROCZYSTOŚĆ  NIEPOKALANEGO  POCZĘCIA  NMP

900    + Zdzisława Kurzacza – od syna Grzegorza z żoną i dziećmi

1600  1. + Wandę /19 r. śm/ Kazimierza /3 r. śm/ Jelonków

          2. + Helenę /16 r. śm/ Bronisława Parkitnych z rodzicami, Jana Kott

1700  1. + Janinę Antończak – od córki Edwardy z rodziną

          2. O zdrowie bł. Boże dary Ducha Świętego dla Dominika Marszałka w 18 r. urodzin – od rodziców, dziadków, chrzestnych

 

NIEDZIELA  09.12.     2  NIEDZIELA  ADWENTU

800    + Edwarda /32 r. śm/ Stefana Sabinę Bogusów, Piotra Antoninę Józefa Gertrudę Olczyków i zm. z tej rodziny

845    Msza św. w Długim Kącie

1000  + Zenona /1  r. śm/ Krystynę Klimów

1130  Odpust – za Parafian

1600  + Stanisławę Irenę Władysława Pasieków, Genowefę Hyrę , Ryszarda Machurę


Wygenerowano w sekund: 0.03
841,373 unikalne wizyty