Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 22 – 28 października 2018

PONIEDZIAŁEK  22.10.     Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

1600    1. + Janinę Kulej – od męża

            2. + Bronisławę Skwarę – od syna Krzysztofa

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Stanisława Szymanka – od swatki Marianny z rodziną

            2. + Halinę Beneś – od Sławomira Oziębały z rodziną

 

WTOREK  23.10.

1600    1. + Wandę Nogal – od chrześnicy Kasi z rodziną

            2. + Janinę Wieczorek – od kuzynki Krysi z rodziną

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Jana Liska z rodzicami i rodziną Majków

            2. + Józefę Józefa Stanisława Pasieków, Tadeusza Kazimierza

                    Marię Antoniego Bogusów

 

ŚRODA  24.10.

1600    1. + Stanisława Olecha – od szwagra Stanisława

            2. + Kazimierza Spalika – od teściów z rodziną

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Mariannę /20 r. śm/ Zygmunta Jagielskich – od dzieci

            2. + Zenona Klima – od koleżanek i kolegów z pracy z ZUS-u

                    z Częstochowy

 

CZWARTEK  25.10.

1600    1. Intencje powierzone Dzieciątku Jezus

            2. + Stefanię Grądys – od córki Teresy z rodziną

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Franciszka Imiełowskiego – od wnuczki Renaty

                    z rodziną

            2. + Józefę Syrek /5 r. śm/ – od męża i dzieci

 

PIĄTEK  26.10.

1600    1. + Stanisławę Edwarda Piątków, Władysławę Adama Grzybów

                    z rodziną

            2. + Mariannę Kudłę – od córki Haliny z synami

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Cecylię Jarawkę – od córki Elżbiety z mężem

            2. + Franciszka Hyrę – od syna Jarka z rodziną

 

SOBOTA 27.10.

1400    Msza św. w Długim Kącie – Cudowny Medalik

1500    Ślub Sylwia Parkitna – Tomasz Pinda

1600    O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Barbary i Włodzimierza

            Morgów w 50 r. ślubu – od córek z rodzinami

            Chrzest Kamil Mateusz Zachowski

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Franciszka Wręczyckiego /5 r. śm/ i zm. z rodzin

                    Wręczyckich i Pasieków

            2. Cudowny Medalik – Kawki

 

NIEDZIELA  28.10.      30 NIEDZIELA  ZWYKŁA

800       + Mieczysława Płazę /3 r. śm/ z rodzicami z obu stron

845       Msza św. w Długim Kącie

1000    + Jadwigę Stanisława Franciszka Jelonków, Danutę Edwarda

                Kubików

1130    Za Parafian: O zdrowie, bł. Boże dla Marty i Andrzeja

            Klimasów w 5 r. ślubu

            Chrzest Natan Rafał Machura

            Roczek Stanisław Wiatr

1530    Nabożeństwo różańcowe

1600    + Józefa /6 r. śm/ Mieczysława /22 r. śm/ Widułów

                i zm. z rodziny, Piotra Morgę z żonami i zm. z rodziny

                Morgów, Józefa Gąsiora, Grzegorza Hyrę


INTENCJE MSZALNE 15 – 21 października 2018

PONIEDZIAŁEK  15.10.     Wspomnienie św. Teresy od Jezusa,

                                           dziewicy i doktora Kościoła

1600    1. + Janusza Starczewskiego – od rodziny Adryjańskich

            2. + Stanisławę Dorożyńską – od Andrzeja z rodziną

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Ilonę Graf – od matki chrzestnej z rodziną

            2. + Ewelinę Szaro – od Danuty Marczyk z rodziną

 

WTOREK  16.10.     Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

1600    1. + Władysławę Blukacz – od sąsiadek

            2. + Alfredę Skwarę – od rodzin Wachowskich i Sasów

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Barbarę Kotarską – od swatki Natalii Nogal

            2. + Elżbietę Górecką – od rodziny Szablów

 

 

ŚRODA  17.10.     Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,

                             biskupa i męczennika

1600    1. + Zofię Bogus /3 r. śm/ – od syna z rodziną

            2. + Grzegorza Hyrę – od chrzestnej Elżbiety Kwietniewskiej

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Halinę Krysiak – od siostry Jadzi  z rodziną

            2. + Mieczysława Kałmuka – od siostry Stanisławy z rodziną

 

CZWARTEK  18.10.     Święto św. Łukasza, ewangelisty

1600    1. + Monikę Jana Włodarków – od nauczycieli emerytów

            2. + Mariannę Gworys – od Dyrektora i Pracowników

                    Zespołu Szkół we Wręczycy Wielkiej

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Halinę Pilecką /9 r. śm/

            2. + Mieczysława Pala – od siostry Grażyny z rodziną

 

PIĄTEK  19.10.   III piątek miesiąca

1600    1. + Józefę Brzęczek – od chrześniaka Marka z rodziną

            2. + Józefa Krawczyka – od matki Kazimiery

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. Pogrzebowe: + Jana Knopa, Teresę Grucę, Reginę Kubat,

                Edwarda Wójcika, Zygmunta Rataja, Krystynę Kotas,

                Czesławę Rzebkę, Ryszarda Pasiekę, Zdzisława Paruzela,

                Zofię Palutek, Leszka Glinkę, Jerzego Imiełowskiego

                oraz z kartek

                + Mirosława Brzęczka – od Z.P. Starczewski

                + Reginę Zachowską – od Z.P. Starczewski

                + Roberta Rabendę ­– od Z.P. Cieśla

                + Edwarda Janewicza – od Z.P. Starczewski

            2. + Marię Bogus – od Krzysztofa Zająca z rodziną

 

SOBOTA 20.10.     Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

700       + Kazimierę Kozak – od wnuka Dawida z rodziną

1600    O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Zofii i Stanisława

            Kałmuk w 50 r. ślubu – od cioci Ewy z rodziną

          Chrzest Amelia Martyna Kamińska

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Tadeusza Chrzęstka z dziadkami wujkami i ciotkami

            2. + Juliannę Zygmunta Szczęchów – od synów z rodzinami

 

NIEDZIELA  21.10.     29  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800       + Mieczysława Felicję Marię Antoniego Boreckich, Mariusza Kalka,

                 Weronikę Antoniego Ryszarda Kotarskich

845       Msza św. w Długim Kącie

1000    + Józefa Nogala /10 r. śm/ Mariannę Władysława Nogalów,

                Józefę Piotra Chyrów

1130    Za Parafian            

          Chrzest Wiktoria Klara Kwaśna          

          Chrzest Adam Andrzej Czerwiński

          Chrzest Antoni Bartosz Czaja              

          Roczek Milena Dądela

1530    Nabożeństwo różańcowe

1600    + Stanisławę Józefa Imiełowskich


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 października 2018

PONIEDZIAŁEK  08.10.

1600   1. + Helenę Kapuścik – od rodziny Olszewskich

           2. + Irenę Kempę – od Marii Oziębały z rodziną

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Teresę Spalik – od syna Stanisława z żoną

           2. + Zdzisława Kurzacza – od żony

 

WTOREK  09.10.

1600   1. + Eugeniusza Macha – od chrześnicy Jolanty z rodziną

           2. + Józefa Kałę – od rodziny Dendek

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Wandę /10 r. śm/ Owczarek

           2. + Wiesławę Tomczyk – od chrześniaka Romana z rodziną

                   (ostatnia)

 

ŚRODA  10.10.

1600   1. + Mariannę Majchrzak – od chrześnicy Teresy

           2. + Edwarda Majchrzaka – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Wandę Piotra Praskich, Genowefę Władysława Cichoniów

           2. + Ilonę Graf – od rodziny Majchrzaków i Orłowskich z Krzepic

 

CZWARTEK  11.10.

1600   1. + Stanisławę Konofalską – od syna z rodziną

           2. + Stanisławę Fajer – od Janiny Cukier

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Zenonę Kwiędacz – od Związku Emerytów i Rencistów

                   Koła nr. 7 w Truskolasach

           2. + Ks. kan. Stanisława Majchrzaka – od przyjaciół

 

PIĄTEK  12.10.

1600   1. + Waldemara Pasiekę – od Nauczycieli Emerytów ze Szkoły

                   Podstawowej w Truskolasach

           2. + Bronisławę Krawczyk – od rodzin Machurów i Kamieniaków

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Zenona Klima – od Natalii Nogal

           2. + Genowefę Słomian – od siostry Walerii z rodziną

 

SOBOTA 13.10.     Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego,

                              prezbitera

1500   Ślub Monika Kozubek – Adrian Góra

1600   O zdrowie, bł. Boże dla Szymona Szpulaka w 1 r. urodzin

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Janinę Wieczorek /1 r. śm/ z mężem i rodzicami

                   z obu stron

           2. + Józefę Widułę – od siostry Stanisławy z rodziną

 

NIEDZIELA  14.10.     28  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800     + Alfredę /10 r. śm/ Eugeniusza Zająców

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   1. + Leszka Chłąda /10 r. śm/ z mamą, dziadkami i teściową

           2. + Romana Rokosę – od córki Krystyny z mężem i wnukami

1130   Za Parafian

         Chrzest Fabian Andrzej Dobrowolski     

         Chrzest Tatiana Jankowska

         Roczek Szymon Jerzy Jelonek i Julian Pach

1400   Msza św. w Kałmukach: + Stanisławę Grzelińską /26 r. śm/

           i zm. z rodziny

1530   Nabożeństwo różańcowe

1600   + Natalię Stefana Miarów i zm. z rodziny


Wygenerowano w sekund: 0.05
799,415 unikalne wizyty