Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 10 – 16 grudnia 2018

PONIEDZIAŁEK  10.12.

1600   1. + Kazimierza /1 r. śm/ Janinę Jana Spalików – od żony z córkami i syna z żoną

           2. + Józefa Kałę – od Ireny Możdżdzeń i rodziny Morgów

1630   1. + Mariana Francuga z rodzicami – od siostry

           2. + Janusza Starczewskiego – od Marka i Iwony Kotarskich z dziećmi

 

WTOREK  11.12.

1600   1. + Ryszarda Kotarskiego – od siostrzenicy Teresy z rodziną

           2. + Natalię Spyrę – od wnuczki Ewy z rodziną

1630   1. + Jana Maja /2 r. śm/ – od żony i córki z rodziną

           2. + Edwarda Kałmuka – od szwagierki Zofii z mężem

 

ŚRODA  12.12.

1600   1. + Alfredę Zawadę – od wnuczki Anny z rodziną

           2. + Helenę Włodarek – od sąsiadów i mieszkańców Piły I

1630   1. + Waldemara /20 r. śm/ Piotra Tadeusza Grzegorza Halinę Józefa Debudejów, Józefa Józefę Franciszkę Paruzelów

           2. + Stanisławę Fajer – od Zygmunta i Janiny Fajerów

 

CZWARTEK  13.12.     Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

1600   1. + Stanisława Dorożyńskiego / 5 r. śm/ z synem Wiesławem

           2. + Stanisławę Konofalską – od Józefa Psiuka z rodziną

1630   1. + Władysława Tomczyka – od rodziny Osadników

           2. + Ewelinę Szaro – od wychowawczyni ze Szkoły Podstawowej

 

PIĄTEK  14.12.     Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

1600   1. + Alfredę Skwarę – od rodzin Majchrzaków i Parkitnych

           2. + Barbarę Kotarską – od siostry Heleny Majchrzak

1630   1. + Franciszkę Marcina Zmorków /100 r. śm/

           2. + Elżbietę Górecką – od cioci Haliny Nogal

 

SOBOTA 15.12.

700     + Halinę Krysiak – od brata Grzegorza z rodziną

1600   + Pawła Adama Annę Jelonków, Stanisławę Józefa Halinę Marka Zygmunta Oziębałów, Irenę Mieczysława Błaszczyków

         Chrzest Marcel Bronisław Matyja

1700   + Ryszarda /14 r. śm/ Krystynę Franciszka Janinę Kulejów, Kazimierza Kurzacza, Henryka Liska

 

NIEDZIELA  16.12.     3  NIEDZIELA  ADWENTU

800     + Bolesława /6 r. śm/ Marcjannę Józefa Machurów, Mariannę Antoniego Sośniaków, Helenę Harabasz, Natalię Spyrę i zm. z tych rodzin

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Sylwię /10 r. śm/ Zbigniewa Tadeusza Kozaków, Annę Psiuk

1130   Za Parafian: O zdrowie bł. Boże dla Euzebiusza z okazji 80 r. urodzin – od żony, dzieci i wnuków

1400   Msza św. w Kałmukach: + Zygmunta Wójcika – od wujka Zygmunta z Herb

1600   + Mieczysława Macharzyńskiego /13 r. śm/ i zm. z rodziny Macharzyńskich


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 grudnia 2018

PONIEDZIAŁEK  03.12.     Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

1600  1. + Stanisława Kałę – od córki Małgorzaty i Stanisława Wójcika

          2. + Eugeniusza Macha – od rodziny Matuszczyków z dziećmi (ostatnia)

1630  1. + Piotra Annę Wojciecha Mariannę Kiepurów

          2. + Jana Maja – od rodziny Żołnierczyków (ostatnia)

 

WTOREK  04.12.     Wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy

1000  W intencji Górników

1600  + Kazimierę Józefa Józefa Matuszczyków, Andrzeja Grucę

1630  1. + Marlenkę Kubat /19 r. śm/

          2. + Jana Wiesławę Tomczyków – od syna Wojciecha

 

ŚRODA  05.12.

1600  1. + Henryka Hyrę – od siostry Ireny i rodziny Dubasów

         2. + Zenonę Kwiędacz – od Grażyny Cholewy i Jadwigi Aleksandry Rezler

1630  1. + Henrykę Hyrę /17 r. śm/

          2. + Edwarda Majchrzaka – od rodzin Cierpiałów i Gacków

 

CZWARTEK  06.12.     Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa /I czwartek miesiąca/

700    1. + Mateusza Koźmina – od babci Teresy Koźmin

          2. + Zbigniewa Kozaka – od Agnieszki Piech z rodziną

1630  + Mariannę Majchrzak – od rodziny Piśniaków

 

PIĄTEK  07.12.     Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła /I piątek miesiąca/

700    1. + Ks. kan. Stanisława Majchrzaka – od rodziny Zielińskich

          2. + Stanisławę Spyrę – od córki Stanisławy z córką

1630  + Eugeniusza Tukaja – od żony

 

SOBOTA 08.12.     UROCZYSTOŚĆ  NIEPOKALANEGO  POCZĘCIA  NMP

900    + Zdzisława Kurzacza – od syna Grzegorza z żoną i dziećmi

1600  1. + Wandę /19 r. śm/ Kazimierza /3 r. śm/ Jelonków

          2. + Helenę /16 r. śm/ Bronisława Parkitnych z rodzicami, Jana Kott

1700  1. + Janinę Antończak – od córki Edwardy z rodziną

          2. O zdrowie bł. Boże dary Ducha Świętego dla Dominika Marszałka w 18 r. urodzin – od rodziców, dziadków, chrzestnych

 

NIEDZIELA  09.12.     2  NIEDZIELA  ADWENTU

800    + Edwarda /32 r. śm/ Stefana Sabinę Bogusów, Piotra Antoninę Józefa Gertrudę Olczyków i zm. z tej rodziny

845    Msza św. w Długim Kącie

1000  + Zenona /1  r. śm/ Krystynę Klimów

1130  Odpust – za Parafian

1600  + Stanisławę Irenę Władysława Pasieków, Genowefę Hyrę , Ryszarda Machurę


INTENCJE MSZALNE 26 listopada – 2 grudnia 2018

PONIEDZIAŁEK  26.11.     UROCZYSTOŚĆ  ROCZNICY  KONSEKRACJI

                                           WŁASNEGO  KOŚCIOŁA

1600   O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej w 70 r. urodzin

           dla pewnej osoby

1630   1. + Jana Maja – od Beaty i Tomasza Orłowskich z rodziną

           2. + Marię Błażytko – od córki Wioletty z rodziną

 

WTOREK  27.11.

1600   1. Cudowny Medalik – ul. Kopernika i 1 Maja

           2. + Barbarę Utratną – od matki chrzestnej Marianny

                   Matuszczyk z rodziną z Panek

1630   1. + Stefana Kałę – od córki Marioli z mężem

           2. + Marię Matuszczyk – od córki Grażyny z rodziną

 

ŚRODA  28.11.

1600   1. + Stanisławę Płonkę – od Wójcików

           2. + Mariannę Kudłę – od syna Jarosława z rodziną

Nowenna do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej

1630   1. + Stanisławę Czerniejewską – od córki Zofii

           2. + Janinę Kulej – od wnuczki Małgorzaty z mężem i dziećmi

 

CZWARTEK  29.11.

1600   1. + Franciszka Hyrę – od córki Ani z rodziną

           2. + Janinę Antończak – od syna Waldemara z rodziną

1630   1. + Cecylię Jarawkę – od córki Zofii z mężem

           2. + Mariannę Rutkowską – od córki Marii z dziećmi

 

PIĄTEK  30.11.     Święto św. Andrzeja, apostoła

1600   1. + Andrzeja Szpulaka – od żony i dzieci z rodzinami

           2. + Sabinę Bogus – od chrześniaka Zbigniewa Olczyka

                   z rodziną

1630   1. + Andrzeja Jerzego Ignacego Oziębałów

           2. + Jana Jelonka – od córki Małgorzaty

 

SOBOTA 01.12.     I sobota miesiąca

1400   Ślub Piotr Kubat – Natalia Hyra

1545   Rozważanie 15 min.

1600   1. + Eugeniusza Zofię Poradów – od córki Agnieszki z rodziną

           2. W intencji dzieci, młodzieży i rodziców naszej parafii

               o opiekę Matki Bożej Niepokalanej

1630   ADORACJA – Nabożeństwo różańcowe

1700   O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej

           dla Dominiki Chyry w 18r. urodzin

 

NIEDZIELA  02.12.     1  NIEDZIELA  ADWENTU

800     + Andrzeja /47 r. śm/ Helenę Barbarę Jelonków, Władysławę Pryczek

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Zygmunta /29 r. śm/ Irenę /3 r. śm/ Dariusza /4 r. śm/

               Pytlów – od Sławka Małgorzaty i Grzegorza

1130   Za Parafian: O zdrowie bł. Boże dla Wacława Kożucha

           w 90 r. urodzin – od żony i dzieci

         Roczek Nikola Bogus

         Chrzest Julia Marta Janas

1600   + Weronikę Adama Olczyków, Katarzynę Wawrzyńca

               Gworysów, Franciszkę Łebek


Wygenerowano w sekund: 0.07
833,543 unikalne wizyty