Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

INTENCJE MSZALNE 15 – 21 października 2018

PONIEDZIAŁEK  15.10.     Wspomnienie św. Teresy od Jezusa,

                                           dziewicy i doktora Kościoła

1600    1. + Janusza Starczewskiego – od rodziny Adryjańskich

            2. + Stanisławę Dorożyńską – od Andrzeja z rodziną

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Ilonę Graf – od matki chrzestnej z rodziną

            2. + Ewelinę Szaro – od Danuty Marczyk z rodziną

 

WTOREK  16.10.     Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

1600    1. + Władysławę Blukacz – od sąsiadek

            2. + Alfredę Skwarę – od rodzin Wachowskich i Sasów

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Barbarę Kotarską – od swatki Natalii Nogal

            2. + Elżbietę Górecką – od rodziny Szablów

 

 

ŚRODA  17.10.     Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,

                             biskupa i męczennika

1600    1. + Zofię Bogus /3 r. śm/ – od syna z rodziną

            2. + Grzegorza Hyrę – od chrzestnej Elżbiety Kwietniewskiej

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Halinę Krysiak – od siostry Jadzi  z rodziną

            2. + Mieczysława Kałmuka – od siostry Stanisławy z rodziną

 

CZWARTEK  18.10.     Święto św. Łukasza, ewangelisty

1600    1. + Monikę Jana Włodarków – od nauczycieli emerytów

            2. + Mariannę Gworys – od Dyrektora i Pracowników

                    Zespołu Szkół we Wręczycy Wielkiej

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Halinę Pilecką /9 r. śm/

            2. + Mieczysława Pala – od siostry Grażyny z rodziną

 

PIĄTEK  19.10.   III piątek miesiąca

1600    1. + Józefę Brzęczek – od chrześniaka Marka z rodziną

            2. + Józefa Krawczyka – od matki Kazimiery

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. Pogrzebowe: + Jana Knopa, Teresę Grucę, Reginę Kubat,

                Edwarda Wójcika, Zygmunta Rataja, Krystynę Kotas,

                Czesławę Rzebkę, Ryszarda Pasiekę, Zdzisława Paruzela,

                Zofię Palutek, Leszka Glinkę, Jerzego Imiełowskiego

                oraz z kartek

                + Mirosława Brzęczka – od Z.P. Starczewski

                + Reginę Zachowską – od Z.P. Starczewski

                + Roberta Rabendę ­– od Z.P. Cieśla

                + Edwarda Janewicza – od Z.P. Starczewski

            2. + Marię Bogus – od Krzysztofa Zająca z rodziną

 

SOBOTA 20.10.     Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

700       + Kazimierę Kozak – od wnuka Dawida z rodziną

1600    O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Zofii i Stanisława

            Kałmuk w 50 r. ślubu – od cioci Ewy z rodziną

          Chrzest Amelia Martyna Kamińska

1630    Nabożeństwo różańcowe

1700    1. + Tadeusza Chrzęstka z dziadkami wujkami i ciotkami

            2. + Juliannę Zygmunta Szczęchów – od synów z rodzinami

 

NIEDZIELA  21.10.     29  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800       + Mieczysława Felicję Marię Antoniego Boreckich, Mariusza Kalka,

                 Weronikę Antoniego Ryszarda Kotarskich

845       Msza św. w Długim Kącie

1000    + Józefa Nogala /10 r. śm/ Mariannę Władysława Nogalów,

                Józefę Piotra Chyrów

1130    Za Parafian            

          Chrzest Wiktoria Klara Kwaśna          

          Chrzest Adam Andrzej Czerwiński

          Chrzest Antoni Bartosz Czaja              

          Roczek Milena Dądela

1530    Nabożeństwo różańcowe

1600    + Stanisławę Józefa Imiełowskich


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 października 2018

PONIEDZIAŁEK  08.10.

1600   1. + Helenę Kapuścik – od rodziny Olszewskich

           2. + Irenę Kempę – od Marii Oziębały z rodziną

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Teresę Spalik – od syna Stanisława z żoną

           2. + Zdzisława Kurzacza – od żony

 

WTOREK  09.10.

1600   1. + Eugeniusza Macha – od chrześnicy Jolanty z rodziną

           2. + Józefa Kałę – od rodziny Dendek

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Wandę /10 r. śm/ Owczarek

           2. + Wiesławę Tomczyk – od chrześniaka Romana z rodziną

                   (ostatnia)

 

ŚRODA  10.10.

1600   1. + Mariannę Majchrzak – od chrześnicy Teresy

           2. + Edwarda Majchrzaka – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Wandę Piotra Praskich, Genowefę Władysława Cichoniów

           2. + Ilonę Graf – od rodziny Majchrzaków i Orłowskich z Krzepic

 

CZWARTEK  11.10.

1600   1. + Stanisławę Konofalską – od syna z rodziną

           2. + Stanisławę Fajer – od Janiny Cukier

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Zenonę Kwiędacz – od Związku Emerytów i Rencistów

                   Koła nr. 7 w Truskolasach

           2. + Ks. kan. Stanisława Majchrzaka – od przyjaciół

 

PIĄTEK  12.10.

1600   1. + Waldemara Pasiekę – od Nauczycieli Emerytów ze Szkoły

                   Podstawowej w Truskolasach

           2. + Bronisławę Krawczyk – od rodzin Machurów i Kamieniaków

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Zenona Klima – od Natalii Nogal

           2. + Genowefę Słomian – od siostry Walerii z rodziną

 

SOBOTA 13.10.     Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego,

                              prezbitera

1500   Ślub Monika Kozubek – Adrian Góra

1600   O zdrowie, bł. Boże dla Szymona Szpulaka w 1 r. urodzin

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Janinę Wieczorek /1 r. śm/ z mężem i rodzicami

                   z obu stron

           2. + Józefę Widułę – od siostry Stanisławy z rodziną

 

NIEDZIELA  14.10.     28  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800     + Alfredę /10 r. śm/ Eugeniusza Zająców

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   1. + Leszka Chłąda /10 r. śm/ z mamą, dziadkami i teściową

           2. + Romana Rokosę – od córki Krystyny z mężem i wnukami

1130   Za Parafian

         Chrzest Fabian Andrzej Dobrowolski     

         Chrzest Tatiana Jankowska

         Roczek Szymon Jerzy Jelonek i Julian Pach

1400   Msza św. w Kałmukach: + Stanisławę Grzelińską /26 r. śm/

           i zm. z rodziny

1530   Nabożeństwo różańcowe

1600   + Natalię Stefana Miarów i zm. z rodziny


INTENCJE MSZALNE 1 – 7 października 2018

PONIEDZIAŁEK  01.10.     Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka

                                           Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

1600   + Mieczysława Pietrzaka – od rodziny Debudejów

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Tadeusza Chrzęstka – od córki Henryki z rodziną

           2. + Stefana Kałę – od żony Emilii

 

WTOREK  02.10.     Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

1600   O zdrowie, bł. Boże, opiekę Marki Bożej dla Walerii Hyra

            w 90 r. urodzin

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Stefana Dąbka /5 r. śm/

           2. + Czesława Labochę /4 r. śm/

 

ŚRODA  03.10.

1600   1. + Henrykę Kubicką – od swatów Sasów z rodziną

           2. + Józefa Józefa Kazimierę Matuszczyków, Andrzeja

                   Grucę

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Stanisława /4 r. śm/ Jacka Pasieków

           2. + Jerzego Kosmalę – od córki Danuty z rodziną

 

CZWARTEK  04.10.     Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu /I czwartek

                                    miesiąca/

1600   1. + Sabinę Bogus – od córki Danuty z mężem

           2. + Jana Jelonka – od Rysi z mężem i dziećmi

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   1. + Aleksandrę i Eligiusza Grzybów z rodzicami /10 r. śm/

           2. + Henryka Hyrę – od żony Ireny

 

PIĄTEK  05.10.     Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

                             /I piątek miesiąca/

700     1. + Zbigniewa Kozaka – od szwagierki Beaty z rodziną

                   i chrześnicy Darii

           2. + Sebastiana Kunerta – od cioci Basi

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   + Mateusza Koźmina – od rodziców i brata

 

SOBOTA 06.10.     I sobota miesiąca

700     1. + Małgorzatę Korkus – od mamy Felicji

           2. + Janusza Starczewskiego – od rodziny Gorzelaków

1600   O zdrowie, bł. Boże dla Hanny Słonka w 1 r. urodzin

           Roczek Kuba Surmiak

           Chrzest Karolina Edyta Knop

1630   Nabożeństwo różańcowe

1700   + Wiesława Mieczysława Spalików z rodzicami i rodzeństwem,

               Antoninę Wawrzyńca Bogusów z rodziną, Katarzynę

               Adama Janików z rodziną

 

NIEDZIELA  07.10.     27  NIEDZIELA  ZWYKŁA

800     W pewnej intencji

845     Msza św. w Długim Kącie

1000   + Ryszarda Machurę z rodzicami z obu stron

1130   Za Parafian: O zdrowie, bł. Boże w 60 r. urodzin Wiesława

           Chrzest Marika Klimas        

           Chrzest Jakub Józef Sakałus

           Chrzest Elena Młyńczyk       

           Chrzest Nadia Młyńczyk

           Chrzest Adrianna Kazimiera Spalik

1530   Nabożeństwo różańcowe

1600   + Józefa Martę Mików z rodzicami z obu stron


Wygenerowano w sekund: 0.05
798,361 unikalne wizyty