Msze święte
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845
Sobota (Msza św. niedzielna):
1800 (1745 zimą)
Kancelaria parafialna
Nabożeństwa
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)
Odpust
2) Siódma Niedziela Wielkanocna
CMENTARZ PARAFIALNY
TRIDUUM PASCHALNE
Adoracja w Triduum
Droga Krzyżowa
NOWENNA NARODOWA
EDK 2024
Numer konta bankowego parafii
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001
Znajdź nas na Fb
Kalendarz
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
INTENCJE MSZALNE 25 – 1 kwietnia 2024
25 marca 2023 r. Wielki Poniedziałek.
17.00 † Danutę Stacherczak – od kuzyna Zygmunta z Rodziną
17.45 † Henryka Wach – od wnuków Adriana, Oktawiana,
Nikodema i Mileny
Na misjach: W intencjach Dzieciątka Jezus
26 marca 2023 r. Wielki Wtorek.
17.00 † Tomasza Praszczyk – od Zygmunta Dobrowolskiego oraz
Jadwigi i Zdzisława Dobrowolskich
17.45 † Józefa Gniecioszek – od syna Tomasza z Żoną
27 marca 2023 r. Wielka Środa.
17.00 Nowenna
1) † Annę Machura w 2 rocz. śm. – od Córki i Wnuczki
2) † Piotra Staszczyk – od chrzestnej Bożeny z Rodziną
3) † Jarosława Janas w 5 rocz. śm. – od Mamy i Rodzeństwa
z Rodzinami
4) † Halinę Debudej w 9 rocz. śm., Waldemara Debudej,
zmarłych z rodzin Debudej i Paruzel
5) † Anielę Ignacego Annę Jerzego Andrzeja Oziębałów,
Waltraudę Pisula
6) † Antoninę Nowicką – Kucemba – od wnuczki Joanny
z Rodziną
7) † Krystynę Kazimierza Biernackich
8) † Walentego Grzyb w 3 rocz. śm. – od Żony
9) † Czesława Bogus – od bratanicy Elżbiety z Rodziną
10) † Zygmunta Francik – od Andrzeja Bajorka z Rodziną
11) † Aldonę Księżarek – od sąsiadów Kałmuków z Dziećmi
12) † Władysława Kaczor – od rodziny Wilczyńskich
13) † Annę Kotarską – od rodziny Parkitnych
14) † Mieczysława Brzęczek – od Mieczysława Wieczorka
15) † Jerzego Kardas – od Ireny i Zygmunta Kempa
Na misjach: Intencje Cudownego Medalika z Golcy
17.30 Nowenna do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
17.45 † Cecylię Kurzacz – od siostry Jolanty z Rodziną
Triduum Paschalne
28 marca 2024 r. Wielki Czwartek.
18.00 Liturgia Wieczerzy Pańskiej
1) † Józefa w 9 rocz. śm. z rodzicami Franciszkiem i Marianną
Pawelak, Władysławę Franciszka Bogus
2) O uświęcenie kapłanów
Adoracja Pana Jezusa w „ciemnicy” do godz. 23.00
29 marca 2024 r. Wielki Piątek
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.00 Droga Krzyżowa
18.30 Liturgia Męki Pańskiej
21.30 - północy Spowiedź św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu w grobie Pańskim do godz. 24 00
i całonocna jeśli zgłuszą się osoby.
30 marca 2024 r. Wielka Sobota.
Poświęcenie pokarmów
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
20.00 Liturgia Wigilii Paschalnej
22.00 Msza święta z procesją Długi Kąt
31 marca 2024 r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
6.00 Za Parafian
10.00 † Czesława Ślusarczyk
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie,
potrzebne łaski, opiekę Pani łaskawej dla Bartosza
Walendzińskiego z okazji 18 rocznicy urodzin.
16.00 † Sławomira Noga – od chrześnicy Joanny z Rodziną
INTENCJE MSZALNE 18 – 24 marca 2024
18 marca 2024 r. Poniedziałek.
17.00 † Halinę Stępień od Małgosi i sąsiadów Parkitnych
Nowenna za Ojczyznę
17.45 † Henryka Wacha od brata Stanisława
19 marca 2024 r. Wtorek. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
17.00 † Stanisławę Józefa Jerzego Imiełowskich
Nowenna za Ojczyznę
17.45 † Józefa Krawczyka, Józefa Gniecioszka od Barbary
Krawczyk
20 marca 2024 r. Środa.
17.00 Nowenna
1) † Emilię Kała (1r. śm.), Stefana Kała (6 r. śm.) od
najbliższej rodziny
2) † Mariannę Pilecką od kuzynki Krystyny Sochackiej z rodz.
3) † Mariannę Lisiecką od Zdzisława Kudły z rodz.
4) † Annę Kotarską od chrześniaka Tomasza z rodz.
5) † Władysława Kaczor od rodziny Warchołów
6) † Mariana Grądysa od Sabiny Chmielarskiej z rodz.
7) † Lucjana Kałuża (29 r. śm.), Antoninę Kałuża (15 r. śm.) od
córek Alfredy i Lilii z rodzinami
8) † Zygmunta Kardasa od kuzyna Krzysztofa Brzęczka z rodz.
9) † Anielę Gworys od Janiny i Wiesławy
10) † Stanisławę Lisek od rodziny Wineckich z Kłobucka
11) † Józefa Stefanię Jana Franciszę Dudek
12) † Tadeusza Kuleja z rodzicami i rodzeństwem
13) † Franciszka Nawrota
14) † Aldonę Księżarek od KGW Kałmuki
15) † Józefa Gniecioszka od Edyty i Rafała Wąsińskich
Nowenna za Ojczyznę
17.45 † Cecylię Kurzacz od Barbary i Roberta Fijałkowskich
21 marca 2024 r. Czwartek.
17.00 1) † Bogdana Pilśniaka od Mateusza z rodz.
2) † Sławomira Noga od syna Przemysława z żoną
Nowenna za Ojczyznę
17.45 † Stanisławę (7 r. śm.) Eugeniusza Fajer z rodzicami
z obu stron, Kazimierza Grajcara
22 marca 2024 r. Piątek. REKOLEKCJE
9 .00 † Danutę Stacherczak od kuzyna Tadeusza z rodz.
15:30 Początek adoracji w ciszy
17.00 1) † Genowefę Zejler od syna Dariusza z rodz.
2) † Annę Jana Zofię Szewczyków, Alicję Zdzisława Będuła
17:50 Droga Krzyżowa ulicami parafii
23 marca 2024 r. Sobota. REKOLEKCJE
8.00 - 9.00 Spowiedź św.
9.00 † Mirosława Grucę od córki Klaudii i syna Olafa
15:30 Początek adoracji w ciszy
15:30 - 17.00 Spowiedź św.
17.00 1) † Cecylię Jarawka (6 r. śm.) od męża z dziećmi
i ich rodzinami
2) † Stanisławę (3 r. śm.) Antoniego Parkitnych z synem
Julianem i rodzicami, Agnieszkę Józefa Anastazję
Wincenteg, Józefa Alfredę Dudów, Anne Mariannę Józefa
Kurzaczów, Krzysztofa Mazura z rodzicami, Jana Paruzela
z rodzicami, Mariannę Adama Kozaków z dziećmi,
Stanisławę Gottfryd
20.30 Różaniec i nowenna za Ojczyznę
21.00 Transmitowany Apel Jasnogórski (w kościele)
24 marca 2024 r. V Niedziela Męki Pańskiej (Palmowa).
REKOLEKCJE
8.00 † Jolantę Mirek, Mariannę Stanisława Bogdana Grzegorza
Blukacz, Stanisławę Marcina Wójcik z rodz. Wójcik,
Weronikę Antoniego Kotarskich, zmarłych z rodzin
Kotarskich
8.45 Msza Święta - Długi Kąt
10.00 † Elżbietę Tomczyk (4 r. śm.), Lucynę Stanisława Franciszka
Tomczyk, Krystynę Walendzińską
11.30 Za Mariusza w 50 r. urodzin
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
i nowenna za Ojczyznę
15:30 Gorzkie Żale
16.00 † Ryszarda Skwarę (14 r. śm.) z rodzicami
INTENCJE MSZALNE 11 – 17 marca 2024
11 marca 2024 r. Poniedziałek.
17.00 † Mieczysława Brzęczek – od szwagra Stefana z żoną
Barbarą
17.45 † Danutę Spalik – od KGW i zespołu Jarzębina oraz Kół
Żywego Różańca
12 marca 2024 r. Wtorek.
17.00 † Danutę Stacherczak – od bratowej Jolanty Dymarek
z Rodziną
17.45 † Halinę Stępień – od rodziny Dorożyńskich
13 marca 2024 r. Środa.
17.00 Nowenna
1) † Annę Kotarską – od chrześniaka Pawła z Rodziną
2) † Krystynę Szymczak – od chrześniaka Tomka z Rodziną
3) † Wacława Kożuch w 5 rocz. śm. z Rodzicami i Rodzeństwem
4) † Helenę Macharzyńską w 1 rocz. śm. Mieczysława
Macharzyńskiego
5) † Teodozję Glajzner w 2 rocz. śm.
6) † Alinę Kotas – od syna Edwarda z żoną Elżbietą i Dziećmi
7) † Stanisławę Lisek – od Ryszarda, Teresy, Roberta Lisków z Rodzinami
8) † Mieczysława Brzęczek – od brata Eugeniusza z Córkami
i ich Rodzinami
9) † Mariannę Lisiecką – od Mirosława Lisieckiego
10) † Zygmunta Kardasa – od Andrzeja Majchrzaka z Rodziną
11) † Józefa Gniecioszek – od siostry Wandy
12) † Mariannę Pilecką – od zespołu Kalina
13) † Anielę Gworys – od KGW i zespołu Jarzębina
14) † Władysława Kaczor – od rodziny Majchrzaków
15) † Aldonę Księżarek
16) † Franciszka Chudego z żoną Petronelą, Leszka Chudego
z żoną Heleną, Kazimierza Kała z żoną Zofią, Zdzisława
Chudego, Kacpra Kuliberdę z żoną Ludwiką
17) † Franciszka Hyra z żoną Anną w 9 rocz. śm. Franciszkę
Hyra w 6 rocz. śm, Stanisława Hyra
17:30 Nowenna do Truskolaskiej Matki Bożej Łaskawej
17.45 † Mieczysława Kępa – od szwagrów Andrzeja i Ryszarda
14 marca 2024 r. Czwartek.
17.00 † Stanisława Kulej – od Córki z Rodziną
17.45 † Janinę Koźmin – od siostry Marianny z Rodziną
15 marca 2024 r. Piątek.
16:30 Droga Krzyżowa
17.00 † Józefa Knop – od córki Doroty z Rodziną
17.45 † Jerzego Kardas – od swata Andrzeja z Rodziną
16 marca 2024 r. Sobota.
17.00 † Zbigniewa Garus w 1 rocz. Śm
Nowenna za Ojczyznę
Msza św. niedzielna
17.45 † Józefa w 34 rocz. śm. Władysławę Piotra Karkos,
Annę Władysława Jerzego Zdzisława Lizurej, Władysławę
Jana Blukacz, Wandę Wacława Henryka Andrzeja Pisarek
Nowenna za Ojczyznę
17 marca 2024 r. V Niedziela Wielkiego Postu
8.00 † Aldonę Księżarek od szwagierek
Nowenna za Ojczyznę
8.45 Msza Święta - Długi Kąt
Nowenna za Ojczyznę
10.00 † Andrzeja Piotra Eleonorę Zofię Majchrzak Marię Franciszka
Krawczyk
Nowenna za Ojczyznę
11.30 Za Parafian
Nowenna za Ojczyznę
15:30 Gorzkie Żale
16.00 † Henryka Stanisławę Stanisława Młyńczyk, Annę Władysława
Korkus z Synami, Mariusza Ogrodnika
Nowenna za Ojczyznę