Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

Bierzmowanie

Terminy spotkań kandydatów do bierzmowania

 

Klasy III gimnazjum

 

GRUPA 1

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 1 grudnia 2017 (piątek) godz. 19.00


1.   Adamik Jakub

2.   Augustynowicz Dawid

3.   Bogus Daria
4.   Cebula Martyna
5.   Kałmuk Krystian
6.   Kępa Klaudia
7.   Kubat Mateusz
8.   Łopat Patryk

9.   Machura Katarzyna
10. Makowska Natalia
11. Niezgoda Dominik
12. Oziębała Nikola
13. Pasieka Krystian
14. Pasieka Marta
15. Psiuk Albert
16. Skwara Emil
17. Stawiarska Dominika

18. Wręczycki Krystian

19. Zejler Natalia

20. Tukaj Mateusz

 

 

GRUPA 2

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższa spotkanie: 1 grudnia 2017 r. (piątek) godz. 19.40


1.   Borecki Karol

2.   Grzelińska Natalia

3.   Kachel Kajetan

4.   Kapuścik Emilia

5.   Kudła Filip

6.   Lisek Natalia

7.   Lizurej Eryk

8.   Nawrot Oliwia

9.   Nogal Jakub

10. Paruzel Martyna

11. Pietrzak Kinga

12. Pilarz Kacper

13. Piśniak Nikola

14. Ptak Julia

15. Scheibel Wiktoria

16. Strzelczyk Emilia

17. Widuła Adrian

18. Zawada Karolina

 

 

GRUPA 3

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 20.20, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 1 grudnia 2017 r. (piątek) godz. 20.20


1.   Bachorski Dawid

2.   Błaszczykowska Emilia

3.   Bogus Oliwia

4.   Chrzęstek Eliza

5.   Garus Tomasz

6.   Grzesik Dawid

7.   Hudy Patryk

8.   Janik Klaudiusz

9.   Jonczyk Oliwia

10. Kalek Agata

11. Kall Dawid

11. Kudła Tomasz

13. Kulej Oliwia

14. Parkitny Łukasz

15. Sowa Bartosz

16. Ślusarczyk Patrycja

17. Spalik Szymon

18. Tyczyńska Wiktoria

19. Werner Natalia



 

Klasy II gimnazjum

  

GRUPA 4

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 8 grudnia 2017 r. (piątek) godz. 19.00

 

1.   Bekus Natalia

2.   Chramiec Aleksandra

3.   Gworys Oliwia

4.   Hyra Marek

5.   Jachimczak Dawid

6.   Kapuścik Paweł

7.   Kasprzak Bartosz

8.   Kierat Julia

9.   Kierat Kacper

10. Kulej Klaudia

11. Markowska Dominika

12. Matyja Kamil

13. Noga Daniel

14. Paruzel Daniel

15. Paruzel Marcel

16. Pasieka Marcel

17. Pietrzak Oskar

18. Strzelczyk Wiktoria

19. Telesińska Milena

 

 

GRUPA 5

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 8 grudnia 2017 r. (piątek) godz. 19.40

 

1.   Dziembała Patrycja

2.   Hudy Dominik

3.   Jelonek Kamil

4.   Jelonek Maksymilian

5.   Kała Jacek

6.   Kmieć Szymon

7.   Kos Emilia

8.   Kościuk Wiktoria

9.   Noszczyk Klaudia

10. Oziębła Andrzej

11. Poraj Łukasz

12. Rynkiewicz Dominik

13. Strzelczyk Kacper

14. Tomczyk Bartłomiej

15. Wągiel Patrycja

16. Wolny Jakub

 

 

GRUPA 6

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 20.20, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 8 grudnia 2017 r. (piątek) godz. 20.20

 

1.   Bednarek Szymon  

2.   Borecka Oliwia

3.   Centowska Oliwia

4.   Chrzęstek Sara                         

5.   Gruca Klaudia

6.   Janas Sandra

7.   Jankowski Mikołaj

8.   Julia Kotarska

9.   Lis Jakub

10. Michalski Sebastian

11. Ręczmin Roksana

12. Soluch Bartosz

13. Wachowska Ewa



 

Klasy VII

 

GRUPA 7

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 15 grudnia 2017 r. (piątek) godz. 19.00

 

1.   Duda Weronika

2.   Heluszka Jakub   

3.   Hyra Maja

4.   Jamioł Oliwia

5.   Januszewski Igor

6.   Jeziorski Bartosz

7.   Kasprzak Martyna

8.   Kozak Filip

9.   Krawczyk Kacper

10. Kudła Martyna

11. Lisek Łukasz                      

12. Łopat Mateusz

13. Markowska Kinga

14. Marszałek Martyna

15. Najman Patryk

16. Paciepnik Adrian

17. Światłowska Nikola

18. Wójcik Oliwia

19. Zejler Oliwia

 

 

GRUPA 8

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 15 grudnia 2017 r. (piątek) godz. 19.40

 

1.   Dymarczyk Daria

2.   Filak Piotr

3.   Górnik Marcel

4.   Kall Natalia

5.   Kała Klaudia

6.   Kostrzewa Maja

7.   Kotarska Daria                 

8.   Kudła Zuzanna

9.   Kurzacz Izabela

10. Kurzacz Paulina

11. Osadnik Dawid

12. Parkitny Kamil

13. Ptak Kaja

14. Pytel Szymon

15. Rataj Emilia

16. Srokosz Jan

17. Strzelczyk Kacper

18. Szentag Kacper

19. Wróbel Tomasz

20. Zachowska Natalia

 

 

 

UWAGA!!

Plik z materiałem katechizmowym do zaliczenia (Modlitwy+pytania katechizmowe) do pobrania pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/0ByTgUginmgdnSlFMSUZxOE5LdWM/view?usp=sharing




Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania proszę kierować bezpośrednio do ks. Dariusza Żydonia. Kontakt: e-mail: darus128@gmail.com     tel. 34 319 93 22

 


Wygenerowano w sekund: 0.04
685,305 unikalne wizyty