Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

Bierzmowanie

KLASY 7 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

Zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania klas 7 szkoły podstawowej i ich rodziców na swoje spotkanie w piątek 28 września o godz. 18.00 w kościele.

 

 

 

Terminy spotkań kandydatów do bierzmowania

 

Klasy III gimnazjum

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zmianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 4

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkania: 5 października 2018 r. (piątek) godz. 19.00

 

1.   Bekus Natalia

2.   Chramiec Aleksandra

3.   Gworys Oliwia

4.   Hyra Marek

5.   Jachimczak Dawid

6.   Kapuścik Paweł

7.   Kasprzak Bartosz

8.   Kierat Julia

9.   Kierat Kacper

10. Markowska Dominika

11. Matyja Kamil

12. Noga Daniel

13. Paruzel Daniel

14. Paruzel Marcel

15. Pasieka Marcel

16. Pietrzak Oskar

17. Strzelczyk Wiktoria

18. Telesińska Milena

19. Wilk Agnieszka

20. Wtorek Kacper

 

 

GRUPA 5

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkania: 5 października 2018 r. (piątek) godz. 19.40

 

1.   Dziembała Patrycja

2.   Hudy Dominik

3.   Jelonek Kamil

4.   Jelonek Maksymilian

5.   Kała Jacek

6.   Kmieć Szymon

7.   Kos Emilia

8.   Kościuk Wiktoria

9.   Kulej Klaudia

10. Noszczyk Klaudia

11. Oziębała Andrzej

12. Poraj Łukasz

13. Strzelczyk Kacper

14. Tomczyk Bartłomiej

15. Wągiel Patrycja

16. Wolny Jakub

 

 

GRUPA 6

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 20.20, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkania: 5 października 2018 r. (piątek) godz. 20.20

 

1.   Bednarek Szymon  

2.   Borecka Oliwia

3.   Centowska Oliwia

4.   Chrzęstek Sara

5.   Gruca Klaudia

6.   Janas Sandra

7.   Jankowski Mikołaj

8.   Julia Kotarska

9.   Lis Jakub

10. Michalski Sebastian

11. Ręczmin Roksana

12. Soluch Bartosz

13. Wachowska Ewa

 

 

Klasy VIII

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zamianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 7

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 12 października 2018 r. (piątek) godz. 19.00

 

1.   Duda Weronika

2.   Heluszka Jakub   

3.   Hyra Maja

4.   Jamioł Oliwia

5.   Januszewski Igor

6.   Jeziorski Bartosz

7.   Kasprzak Martyna

8.   Kała Klaudia

9.   Kostrzewa Maja

10. Kostrzyca Julia

11. Kozak Filip

12. Krawczyk Kacper

13. Kudła Martyna

14. Lisek Łukasz

15. Luzińska Klaudia

16. Łopat Mateusz

17. Markowska Kinga

18. Marszałek Martyna

19. Najman Patryk

20. Nowak Julia

21. Osadnik Dawid

22. Paciepnik Adrian

23. Srokosz Jan

24. Światłowska Nikola

25. Tukaj Aleksander

26. Wójcik Oliwia

27. Zejler Oliwia

 

 

 

GRUPA 8

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 12 października 2018 r. (piątek) godz. 19.40

 

1.   Brzęczek Krzysztof

2.   Dymarczyk Daria

3.   Filak Piotr

4.   Górnik Marcel

5.   Kall Natalia

7.   Kotarska Daria                 

8.   Kudła Zuzanna

9.   Kurzacz Izabela

10. Kurzacz Paulina

11. Lisek Kornel

12. Parkitny Kamil

13. Ptak Kaja

14. Pytel Szymon

15. Rataj Emilia.

16. Strzelczyk Kacper

19. Szentag Kacper

18. Wróbel Tomasz

19. Zachowska Natalia

 


 

Plik z materiałem katechizmowym do zaliczenia (Modlitwy+pytania katechizmowe) do pobrania tutaj.



Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania proszę kierować bezpośrednio do 

ks. Dariusza Żydonia. Kontakt: e-mail: darus128@gmail.com     tel. 34 319 93 22

 


Wygenerowano w sekund: 0.04
781,316 unikalne wizyty