Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Znajdź nas na Fb

Pierwsze Soboty

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

Bierzmowanie

Terminy spotkań kandydatów do bierzmowania

 

Klasy III gimnazjum

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zmianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 4

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 1 marca 2019 r. (piątek) godz. 19.00

 

1.   Bekus Natalia

2.   Chramiec Aleksandra

3.   Hyra Marek

4.   Jachimczak Dawid

5.   Kapuścik Paweł

6.   Kasprzak Bartosz

7.   Kierat Julia

8.   Kierat Kacper

9.   Markowska Dominika

10. Matyja Kamil

11. Noga Daniel

12. Paruzel Daniel

13. Paruzel Marcel

14. Pasieka Marcel

15. Pietrzak Oskar

16. Strzelczyk Wiktoria

17. Telesińska Milena

18. Wilk Agnieszka

19. Wtorek Kacper

 

 

GRUPA 5

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 1 marca 2019 r. (piątek) godz. 19.40 

 

1.   Drosik Konrad

2.   Dziembała Patrycja

3.   Gworys Oliwia

4.   Hudy Dominik

5.   Jelonek Kamil

6.   Jelonek Maksymilian

7.   Kała Jacek

8.   Kmieć Szymon

9.   Kos Emilia

10. Kościuk Wiktoria

11. Kulej Klaudia

12. Noszczyk Klaudia

13. Oziębała Andrzej

14. Poraj Łukasz

15. Strzelczyk Kacper

16. Tomczyk Bartłomiej

17. Wągiel Patrycja

18. Wolny Jakub

 

 

GRUPA 6

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 20.20, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 1 marca 2019 r. (piątek) godz. 20.20

 

1.   Bednarek Szymon  

2.   Borecka Oliwia

3.   Centowska Oliwia

4.   Chrzęstek Sara

5.   Gruca Klaudia

6.   Janas Sandra

7.   Jankowski Mikołaj

8.   Julia Kotarska

9.   Lis Jakub

10. Michalski Sebastian

11. Ręczmin Roksana

12. Soluch Bartosz

13. Wachowska Ewa

 

 

 

Klasy VIII

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zamianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 7

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 8 marca 2019 r. (piątek) godz. 19.00

 

1.   Duda Weronika

2.   Heluszka Jakub   

3.   Hyra Maja

4.   Jamioł Oliwia

5.   Januszewski Igor

6.   Jeziorski Bartosz

7.   Kasprzak Martyna

8.   Kała Klaudia

9.   Kostrzewa Maja

10. Kostrzyca Julia

11. Kozak Filip

12. Krawczyk Kacper

13. Kudła Martyna

14. Lisek Łukasz

15. Luzińska Klaudia

16. Łopat Mateusz

17. Markowska Kinga

18. Marszałek Martyna

19. Najman Patryk

20. Nowak Julia

21. Osadnik Dawid

22. Paciepnik Adrian

23. Srokosz Jan

24. Światłowska Nikola

25. Tukaj Aleksander

26. Wójcik Oliwia

27. Zejler Oliwia

 


GRUPA 8

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 8 marca 2019 r. (piątek) godz. 19.40 

 

1.   Brzęczek Krzysztof

2.   Dymarczyk Daria

3.   Filak Piotr

4.   Filus Jakub

5.   Górnik Marcel

6.   Kall Natalia

7.   Kotarska Daria                 

8.   Kudła Zuzanna

9.   Kurzacz Izabela

10. Kurzacz Paulina

11. Lisek Kornel

12. Parkitny Kamil

13. Ptak Kaja

14. Pytel Szymon

15. Rataj Emilia.

16. Strzelczyk Kacper

19. Szentag Kacper

18. Wróbel Tomasz

19. Zachowska Natalia

 

 

 

Klasy VII

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zamianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 1

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 15 marca 2019 r. (piątek) godz. 19.00 

 

1.   Beneś Rafał

2.   Biernacki Kuba

3.   Blukacz Julia

4.   Bogus Natalia

5.   Cebula Aleksandra

6.   Dudka Weronika

7.   Dymarek Dominik

8.   Dziembała Dominika

9.   Gniecioszek Konrad

10. Hejno Dominik

11. Janik Kamila

12. Jelonek Aneta

13. Kalek Wiktor

14. Kotarska Wiktoria

15. Kupka Mikołaj

16. Kupka Oliwia

17. Machura Dominik

18. Parkitna Weronika

19. Pikiel Kacper

20. Pilecka Emilia

21. Piśniak Patryk

22. Scheibel Adrian

23. Szczepaniak Mikołaj

24. Wręczycka Daria

 

 

GRUPA 2

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 15 marca 2019 r. (piątek) godz. 19.40 

 

1.   Adamik Natalia

2.   Fajks Estera

3.   Frania Ignacy

4.   Górnik Szymon

5.   Kłobusiński Bartosz

6.   Kozak Gracjan

7.   Kurzacz Otylia

8.   Markowski Przemysław

9.   Mieszczak Kasper

10. Pach Adam

11. Paciepnik Roksana

12. Płonka Adam

13. Tokarz Martyna

14. Wręczycki Filip

15. Wróbel Paulina

 


 

Plik z materiałem katechizmowym do zaliczenia (Modlitwy+pytania katechizmowe) do pobrania tutaj.



Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania proszę kierować bezpośrednio do 

ks. Dariusza Żydonia. Kontakt: e-mail: darus128@gmail.com     tel. 34 319 93 22

 


Wygenerowano w sekund: 0.02
912,788 unikalne wizyty