Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

Bierzmowanie

  

Terminy spotkań kandydatów do bierzmowania

 

 

Klasy II gimnazjum

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zamianę nie będą wpuszczane na spotkania.  

 

  

GRUPA 4

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 11 maja 2018 r. (piątek) godz. 19.00

 

1.   Bekus Natalia

2.   Chramiec Aleksandra

3.   Gworys Oliwia

4.   Hyra Marek

5.   Jachimczak Dawid

6.   Kapuścik Paweł

7.   Kasprzak Bartosz

8.   Kierat Julia

9.   Kierat Kacper

10. Markowska Dominika

11. Matyja Kamil

12. Noga Daniel

13. Paruzel Daniel

14. Paruzel Marcel

15. Pasieka Marcel

16. Pietrzak Oskar

17. Strzelczyk Wiktoria

18. Telesińska Milena

19. Wilk Agnieszka

20. Wtorek Kacper

 

 

GRUPA 5

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 11 maja 2018 r. (piątek) godz. 19.40

 

1.   Dziembała Patrycja

2.   Hudy Dominik

3.   Jelonek Kamil

4.   Jelonek Maksymilian

5.   Kała Jacek

6.   Kmieć Szymon

7.   Kos Emilia

8.   Kościuk Wiktoria

9.   Kulej Klaudia

10. Noszczyk Klaudia

11. Oziębała Andrzej

12. Poraj Łukasz

13. Rynkiewicz Dominik

14. Strzelczyk Kacper

15. Tomczyk Bartłomiej

16. Wągiel Patrycja

17. Wolny Jakub

 

 

GRUPA 6

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 20.20, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie:  11 maja 2018 r. (piątek) godz. 20.20

 

1.   Bednarek Szymon  

2.   Borecka Oliwia

3.   Centowska Oliwia

4.   Chrzęstek Sara                         

5.   Gruca Klaudia

6.   Janas Sandra

7.   Jankowski Mikołaj

8.   Julia Kotarska

9.   Lis Jakub

10. Michalski Sebastian

11. Ręczmin Roksana

12. Soluch Bartosz

13. Wachowska Ewa



 

Klasy VII

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zamianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 7

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 27 kwietnia 2018 r. (piątek) godz. 19.00

 

1.   Duda Weronika

2.   Heluszka Jakub   

3.   Hyra Maja

4.   Jamioł Oliwia

5.   Januszewski Igor

6.   Jeziorski Bartosz

7.   Kasprzak Martyna

8.   Kostrzyca Julia

9.   Kozak Filip

10. Krawczyk Kacper

11. Kudła Martyna

12. Lisek Łukasz  

13. Luzińska Klaudia                    

14. Łopat Mateusz

15. Markowska Kinga

16. Marszałek Martyna

17. Najman Patryk

18. Nowak Julia

19. Paciepnik Adrian

20. Światłowska Nikola

21. Tukaj Aleksander

22. Wójcik Oliwia

23. Zejler Oliwia

 

 

GRUPA 8

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkanie: 27 kwietnia 2018 r. (piątek) godz. 19.40

1.   Brzęczek Krzysztof

2.   Dymarczyk Daria

3.   Filak Piotr

4.   Górnik Marcel

5.   Kall Natalia

6.   Kała Klaudia

7.   Kostrzewa Maja

8.   Kotarska Daria                 

9.   Kudła Zuzanna

10. Kurzacz Izabela

11. Kurzacz Paulina

12. Lisek Kornel

13. Osadnik Dawid

14. Parkitny Kamil

15. Ptak Kaja

16. Pytel Szymon

17. Rataj Emilia

18. Srokosz Jan

19. Strzelczyk Kacper

20. Szentag Kacper

21. Wróbel Tomasz

22. Zachowska Natalia

 

 

 

UWAGA!!

Plik z materiałem katechizmowym do zaliczenia (Modlitwy+pytania katechizmowe) do pobrania pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/0ByTgUginmgdnSlFMSUZxOE5LdWM/view?usp=sharing




Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania proszę kierować bezpośrednio do

ks. Dariusza Żydonia. Kontakt: e-mail: darus128@gmail.com     tel. 34 319 93 22

 


Wygenerowano w sekund: 0.05
734,521 unikalne wizyty