Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Nabożeństwa

Środa (po mszy popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej
Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Pierwsze Soboty

Znajdź nas na Fb

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Bierzmowanie

Terminy spotkań kandydatów do bierzmowania

 

Klasy I szkół ponadpodstawowych

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zmianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 7

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 227)

 

Najbliższe spotkania: 4 października 2019 r. (piątek) godz. 19.00.

 

1.   Heluszka Jakub
2.   Hyra Maja
3.   Jamioł Oliwia
4.   Januszewski Igor
5.   Jeziorski Bartosz
6.   Kała Klaudia
7.   Kasprzak Martyna
8.   Kostrzewa Maja
9.   Kostrzyca Julia  

10. Kozak Filip
11. Krawczyk Kacper
12. Kudła Martyna
13. Lisek Łukasz
14. Luzińska Klaudia
15. Łopat Mateusz
16. Markowska Kinga
17. Marszałek Martyna
18. Najman Patryk
19. Nowak Julia
20. Osadnik Dawid
21. Paciepnik Adrian
22. Srokosz Jan
23. Światłowska Nikola
24. Tukaj Aleksander
25. Wójcik Oliwia
26. Zejler Oliwia


 

GRUPA 8

(Spotkania: I piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 227)

 

Najbliższe spotkania: 4 października 2019 r. (piątek) godz. 19.40.

 

1.   Dymarczyk Daria

2.   Filak Piotr

3.   Filus Jakub

4.   Górnik Marcel

5.   Kall Natalia

6.   Kotarska Daria

7.   Kudła Zuzanna

8.   Kurzacz Izabela

9.   Kurzacz Paulina

10. Lisek Kornel

11. Parkitny Kamil

12. Ptak Kaja

13. Pytel Szymon

14. Rataj Emilia

15. Strzelczyk Kacper

16. Szentag Kacper

17. Wróbel Tomasz

18. Zachowska Natalia

 

 

Klasy 8 szkoły podstawowej

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zmianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 1

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 227)

 

Najbliższe spotkania: 11 października 2019 r. (piątek) godz. 19.00.

 

1.   Beneś Rafał

2.   Biernacki Kuba

3.   Blukacz Julia

4.   Bogus Natalia

5.   Cebula Aleksandra

6.   Dudka Weronika

7.   Dymarek Dominik

8.   Dziembała Dominika

9.   Gnieciuszek Konrad

10. Hejno Dominik

11. Janik Kamila

12. Jelonek Aneta

13. Kalek Wiktor

14. Kotarska Wiktoria

15. Kupka Mikołaj

16. Kupka Oliwia

17. Machura Dominik

18. Parkitna Weronika

19. Pikiel Kacper

20. Pilecka Emilia

21. Piśniak Patryk

22. Scheibel Adrian

23. Szczepaniak Mikołaj

24. Wręczycka Daria

 

GRUPA 2

(Spotkania: II piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 227)

 

Najbliższe spotkania: 11 października 2019 r. (piątek) godz. 19.40.

 

1.   Adamik Natalia

2.   Fajks Estera

3.   Frania Ignacy

4.   Górnik Szymon

5.   Kłobusiński Bartosz

6.   Kozak Gracjan

7.   Kurzacz Otylia

8.   Markowski Przemysław

9.   Pach Adam

10. Paciepnik Roksana

11. Płonka Adam

12. Przepióra Roksana

13. Tokarz Martyna

14. Wręczycki Filip

15. Wróbel Paulina

 


Klasy 6 i 7 szkoły podstawowej

 

UWAGA!! Na spotkania w szkole przychodzimy ze zmiennym obuwiem. Osoby nie posiadające butów na zmianę nie będą wpuszczane na spotkania.

 

GRUPA 3

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 19.00, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkania: 18 października 2019 r. (piątek) godz. 19.00.

 

1. Adamik Szymon

2. Baniak Stanisław

3. Bulińska Kinga

4. Cebula Oskar

5. Chyrzyńska Julia

6. Dąbrowska Oliwia

7. Dziembała Michalina

8. Gniecioszek Kamila

9. Gruca Olaf

10. Gruca Sonia

11. Grzeliński Kacper

12. Kaczmarzyk Adam

13. Kalek Karol

14. Kalek Kinga

15. Kemuś Natalia

16. Kierat Wiktor

17. Krawczyk Emilia

18. Kulej Martyna

19. Lisek Jakub

20. Nocoń Jakub

21. Olszewski Alan

22. Osadnik Kinga

23. Paciepnik Szymon

24. Pilecka Wiktoria (Hutka)

25. Rabenda Bartosz

26. Radka Brajan

27. Rokosa Roksana

28. Skwara Amelia

29. Skwara Julia

30. Sroka Marcel

31. Strzelczyk Jakub

32. Szafran Kamil

33. Wach Wiktoria

34. Wieczorek Kacper

35. Zachwyc Julia

 

GRUPA 4

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 19.40, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkania: 18 października 2019 r. (piątek) godz. 19.40.

 

1. Bernard Kordian

2. Chramiec Wiktoria

3. Czekaj Julia

4. Dąbrowski Filip

5. Drewniak Julia

6. Dudkiewicz Oliwia

7. Fijałkowski Kacper

8. Gruszka Dawid

9. Grzesik Nikola

10. Gworys Olaf

11. Jachimczak Wiktoria

12. Jelonek Konrad

13. Kos Julia

14. Kostrzewa Dawid

15. Kozak Oliwia

16. Lena Chrzęstek

17. Mach Bartosz

18. Machura Julia

19. Majchrzak Igor

20. Majchrzak Julia

21. Malcher Bartosz

22. Malcher Klaudia

23. Nowak Oliwia

24. Nowak Szymon

25. Piśniak Filip

26. Radzioch Wiktoria

27. Rosa Bartosz

28. Skwara Filip

29. Śośniak Dawid

30. Tyczyńska Oliwia

31. Wachowski Tomasz

32. Wilk Kamil

33. Włodarek Mikołaj

34. Zachowska Kaja


GRUPA 5

(Spotkania: III piątki miesiąca, godz. 20.20, Szkoła Podstawowa w Truskolasach s. 133)

 

Najbliższe spotkania: 18 października 2019 r. (piątek) godz. 20.20.

 

1. Bogus Lena

2. Debudej Bartosz

3. Dorożyński Ksawery

4. Dygudaj Julia

5. Gloc Weronika

6. Góra Paulina

7. Górnik Martyna

8. Górnik Oliwier

9. Hendzlik Jonatan

10. Jagieła Filip

11. Jankowska Patrycja

12. Kachel Michalina

13. Kępa Filip

14. Kierat Anna

15. Koper Krzysztof

16. Korzonek Izabela

17. Krzemiński Mikołaj

18. Kulej Kacper

19. Kulej Szymon

20. Majchrzak Anna

21. Mieszczak Kasper

22. Mieszczak Weronika

23. Oziębała Tomek

24. Pietrzak Marta

25. Pilecka Wiktoria (Trukolasy)

26. Roszak Szymon

27. Sadowska Patrycja

28. Soluch Stanisław

29. Tokarz Dawid

30. Tokarz Paweł

31. Waleńdziński Bartosz


 

Materiał katechizmowy do zaliczenia (Modlitwy+pytania katechizmowe) do pobrania tutaj.



Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania proszę kierować bezpośrednio do 

ks. Dariusza Żydonia. Kontakt: e-mail: darus128@gmail.com     tel. 34 319 93 22

Wygenerowano w sekund: 0.05
2,297,421 unikalne wizyty