Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Nabożeństwa

Środa (po Mszy św. popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej

Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

EDK

KOMUNIKAT

W kościele mogą przebywać maksymalnie 44 osoby.

Przekaż 1%


Skopiuj KRS do swojego zeznania podatkowego: 0000256728
lub
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - e-deklaracje online

Pierwsze Soboty

Oaza Dzieci Bożych

Znajdź nas na Fb

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Bierzmowanie

Terminy spotkań kandydatów do bierzmowania

 

 

UWAGA!

Informacje na temat spotkań do bierzmowania klas 6 podane są na dole tej strony!

 

 

Klasy I szkół ponadpodstawowych

 

 

GRUPA 1

(Spotkania: I piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie: Termin spotkania podany będzie po 21 marca 2021.

 

1.   Beneś Rafał

2.   Biernacki Kuba

3.   Blukacz Julia

4.   Bogus Natalia

5.   Cebula Aleksandra

6.   Dudka Weronika

7.   Dymarek Dominik

8.   Dziembała Dominika

9.   Gnieciuszek Konrad

10. Hejno Dominik

11. Janik Kamila

12. Jelonek Aneta

13. Kalek Wiktor

14. Kotarska Wiktoria

15. Kupka Mikołaj

16. Kupka Oliwia

17. Machura Dominik

18. Parkitna Weronika

19. Pikiel Kacper

20. Pilecka Emilia

21. Piśniak Patryk

22. Pytel Jessica

23. Scheibel Adrian

24. Szczepaniak Mikołaj

25. Wręczycka Daria

 

GRUPA 2

(Spotkania: I piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkania: Termin spotkania podany będzie po 21 marca 2021.

 

1.   Adamik Natalia

2.   Fajks Estera

3.   Frania Ignacy

4.   Górnik Szymon

5.   Kłobusiński Bartosz

6.   Kozak Gracjan

7.   Kurzacz Otylia

8.   Markowski Przemysław

9.   Pach Adam

10. Paciepnik Roksana

11. Płonka Adam

12. Przepióra Roksana

13. Tokarz Martyna

14. Wręczycki Filip

15. Wróbel Paulina

 


Klasy 7 i 8 szkoły podstawowej

 

 

GRUPA 3

(Spotkania: II piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie: Katecheza online dostępna będzie od piątku 12 marca od godz. 19.00 do niedzieli 14 marca 2021 pod linkiem:

 (tutaj pojawi się link)

 

1. Adamik Szymon

2. Baniak Stanisław

3. Bulińska Kinga

4. Cebula Oskar

5. Chyrzyńska Julia

6. Dąbrowska Oliwia (deklaracja)

7. Dziembała Michalina

8. Gniecioszek Kamila (deklaracja)

9. Gruca Olaf (deklaracja)

10. Gruca Sonia

11. Grzeliński Kacper (deklaracja)

12. Kaczmarzyk Adam

13. Kalek Karol

14. Kalek Kinga

15. Kemuś Natalia

16. Kierat Wiktor

17. Krawczyk Emilia

18. Kulej Martyna

19. Lisek Jakub

20. Luziński Bartosz

21. Nocoń Jakub

22. Olszewski Alan (deklaracja)

23. Osadnik Kinga

24. Paciepnik Szymon

25. Pilecka Wiktoria (Hutka)

26. Rabenda Bartosz 

27. Radka Brajan

28. Rokosa Roksana

29. Skwara Amelia

30. Skwara Julia

31. Sroka Marcel

32. Strzelczyk Jakub (deklaracja)

33. Szafran Kamil

34. Wach Wiktoria (deklaracja)

35. Wieczorek Kacper

36. Zachwyc Julia  

 

GRUPA 4

(Spotkania: II piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie: Katecheza online dostępna będzie od piątku 12 marca od godz. 19.00 do niedzieli 14 marca 2021 pod linkiem:

 (tutaj pojawi się link)

 

1. Bernard Kordian

2. Chramiec Wiktoria

3. Cieśla Wiktoria (deklaracja)

4. Czekaj Julia

5. Dąbrowski Filip

6. Drewniak Julia

7. Dudkiewicz Oliwia  

8. Fijałkowski Kacper

9. Gruszka Dawid (deklaracja)

10. Grzesik Nikola

11. Gworys Olaf (deklaracja)

12. Jachimczak Wiktoria

13. Jelonek Konrad

14. Kos Julia

15. Kostrzewa Dawid (deklaracja)

16. Kozak Oliwia (deklaracja)

17. Lena Chrzęstek (deklaracja)

18. Mach Bartosz

19. Machura Julia

20. Majchrzak Igor

21. Majchrzak Julia

22. Malcher Bartosz

23. Malcher Klaudia

24. Nowak Oliwia

25. Nowak Szymon (deklaracja)

26. Piśniak Filip (deklaracja)

27. Radzioch Wiktoria

28. Rosa Bartosz

29. Skwara Filip

30. Śośniak Dawid (deklaracja)

31. Tyczyńska Oliwia (deklaracja)

32. Wachowski Tomasz

33. Wilk Kamil (deklaracja)

34. Włodarek Mikołaj

35. Zachowska Kaja (deklaracja)


GRUPA 5

(Spotkania: II piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie: Katecheza online dostępna będzie od piątku 12 marca od godz. 19.00 do niedzieli 14 marca 2021 pod linkiem:

 (tutaj pojawi się link)

 

1. Bogus Lena

2. Debudej Bartosz (deklaracja)

3. Dorożyński Ksawery

4. Dygudaj Julia

5. Filus Maksymilian (deklaracja)

6. Gloc Weronika

7. Góra Paulina

8. Górnik Martyna

9. Górnik Oliwier 

10. Hendzlik Jonatan (deklaracja)

11. Jagieła Filip (deklaracja)

12. Jankowska Patrycja (deklaracja)

13. Kachel Michalina

14. Kępa Filip (deklaracja)

15. Kierat Anna

16. Koper Krzysztof

17. Krzemiński Mikołaj

18. Kulej Kacper (deklaracja)

19. Kulej Szymon (deklaracja)

20. Majchrzak Anna 

21. Mieszczak Kasper (deklaracja)

22. Mieszczak Weronika (deklaracja)

23. Oziębała Tomek 

24. Pietrzak Marta

25. Pilecka Wiktoria (Trukolasy) (deklaracja)

26. Roszak Szymon (deklaracja)

27. Sadowska Patrycja

28. Soluch Stanisław (deklaracja)

29. Spalik Nikola (deklaracja)

30. Tokarz Dawid

31. Tokarz Paweł

32. Waleńdziński Bartosz (deklaracja)

33. Kall Kamil

 

 

Klasy 6 szkoły podstawowej

 

(Spotkania: III piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie:Katecheza online dostępna będzie od piątku 19 marca od godz. 19.00 do niedzieli 21 marca 2021 pod linkiem:

 (tutaj pojawi się link)


 

 

Deklaracja kandydata do bierzmowania do pobrania tutaj.

 

Materiał katechizmowy do zaliczenia (Modlitwy+pytania katechizmowe) do pobrania tutaj.



Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania proszę kierować bezpośrednio do 

ks. Dariusza Żydonia. Kontakt: e-mail: darus128@gmail.com     tel. 34 319 93 22

Wygenerowano w sekund: 0.07
7,787,268 unikalne wizyty