Numer konta bankowego parafii

Numer konta bankowego parafii:
86 8249 0001 2001 0002 1412 0001

Msze święte

Niedziele i święta
800, 1000, 1130, 1600
Długi Kąt: 845

Kałmuki (druga niedziela miesiąca): 1400 (poza okresem wakacyjnym)

Sobota (msza niedzielna):
1800 (1700 zimą)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po mszach świętych.

Nabożeństwa

Środa (po Mszy św. popołudniowej): nabożeństwo do Matki Bożej Truskolaskiej Pani Łaskawej

Trzeci piątek miesiąca: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (modlitwa za zmarłych z ostatnich pogrzebów)

Odpust

1) Niedziela po 6 grudnia
2) Siódma Niedziela Wielkanocna

Bierzmowanie

Bierzmowanie

Oaza Dzieci Bożych

Znajdź nas na Fb

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Bierzmowanie

Terminy spotkań kandydatów do bierzmowania

 

 

UWAGA!

Informacje na temat spotkań do bierzmowania klas 6 podane są na dole tej strony!

 

 

Klasy 7 i 8 szkoły podstawowej

 

 

GRUPA 3

(Spotkania: II piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie: Spotkanie online dostępne od 14 czerwca (poniedziałek)  2021 od godz. 19.00 do 20 czerwca (niedziela) 2021 do godz. 20.00 pod linkiem: kliknij tutaj

 

1. Adamik Szymon

2. Baniak Stanisław

3. Bulińska Kinga

4. Cebula Oskar

5. Chyrzyńska Julia

6. Dąbrowska Oliwia (deklaracja)

7. Dziembała Michalina

8. Gniecioszek Kamila (deklaracja)

9. Gruca Olaf (deklaracja)

10. Gruca Sonia

11. Grzeliński Kacper (deklaracja)

12. Kaczmarzyk Adam

13. Kalek Karol

14. Kalek Kinga

15. Kemuś Natalia

16. Kierat Wiktor

17. Krawczyk Emilia

18. Kulej Martyna

19. Lisek Jakub

20. Luziński Bartosz

21. Nocoń Jakub

22. Olszewski Alan (deklaracja)

23. Osadnik Kinga

24. Paciepnik Szymon

25. Pilecka Wiktoria (Hutka)

26. Rabenda Bartosz 

27. Radka Brajan

28. Rokosa Roksana

29. Skwara Amelia

30. Skwara Julia

31. Sroka Marcel

32. Strzelczyk Jakub (deklaracja)

33. Szafran Kamil

34. Wach Wiktoria (deklaracja)

35. Wieczorek Kacper

36. Zachwyc Julia  

 

GRUPA 4

(Spotkania: II piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie:      Spotkanie online dostępne od 14 czerwca (poniedziałek)  2021 od godz. 19.00 do 20 czerwca (niedziela) 2021 do godz. 20.00 pod linkiem: kliknij tutaj

 

1. Bernard Kordian

2. Chramiec Wiktoria

3. Cieśla Wiktoria (deklaracja)

4. Czekaj Julia

5. Dąbrowski Filip

6. Drewniak Julia

7. Dorożyńska Julia

8. Dudkiewicz Oliwia  

9. Fijałkowski Kacper

10. Gruszka Dawid (deklaracja)

11. Grzesik Nikola

12. Gworys Olaf (deklaracja)

13. Jachimczak Wiktoria

14. Jelonek Konrad

15. Kos Julia

16. Kostrzewa Dawid (deklaracja)

17. Kozak Oliwia (deklaracja)

18. Lena Chrzęstek (deklaracja)

19. Mach Bartosz

20. Machura Julia

21. Majchrzak Igor

22. Majchrzak Julia

23. Malcher Bartosz

24. Malcher Klaudia

25. Nowak Oliwia

26. Nowak Szymon (deklaracja)

27. Piśniak Filip (deklaracja)

28. Radzioch Wiktoria

29. Rosa Bartosz

30. Skwara Filip

31. Śośniak Dawid (deklaracja)

32. Tyczyńska Oliwia (deklaracja)

33. Wachowski Tomasz

34. Wilk Kamil (deklaracja)

35. Włodarek Mikołaj

36. Zachowska Kaja 


GRUPA 5

(Spotkania: II piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie: Spotkanie online dostępne od 13 czerwca (poniedziałek)  2021 od godz. 19.00 do 20 czerwca (niedziela) 2021 do godz. 20.00 pod linkiem: kliknij tutaj


1. Bogus Lena

2. Debudej Bartosz (deklaracja)

3. Dorożyński Ksawery

4. Dygudaj Julia

5. Filus Maksymilian

6. Gloc Weronika

7. Góra Paulina

8. Górnik Martyna

9. Górnik Oliwier 

10. Hendzlik Jonatan (deklaracja)

11. Jagieła Filip

12. Jankowska Patrycja (deklaracja)

13. Kachel Michalina

14. Kępa Filip 

15. Kierat Anna

16. Koper Krzysztof

17. Krzemiński Mikołaj

18. Kulej Kacper (deklaracja)

19. Kulej Szymon (deklaracja)

20. Majchrzak Anna 

21. Mieszczak Kasper (deklaracja)

22. Mieszczak Weronika (deklaracja)

23. Oziębała Tomek 

24. Pietrzak Marta

25. Pilecka Wiktoria (Trukolasy) (deklaracja)

26. Roszak Szymon (deklaracja)

27. Sadowska Patrycja

28. Soluch Stanisław

29. Spalik Nikola (deklaracja)

30. Tokarz Dawid

31. Tokarz Paweł

32. Waleńdziński Bartosz (deklaracja)

33. Kall Kamil

 

 


 

 

Klasy 6 szkoły podstawowej

 

(Spotkania: III piątki miesiąca)

 

Najbliższe spotkanie: Spotkanie online dostępne od 18 czerwca (piątek) 2021 od godz. 19.00 do 27 czerwca (niedziela) 2021 do godz. 20.00 pod linkiem: kliknij tutaj 


 

 

Deklaracja kandydata do bierzmowania do pobrania tutaj.

 

Materiał katechizmowy do zaliczenia (Modlitwy+pytania katechizmowe) do pobrania tutaj.



Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania proszę kierować bezpośrednio do 

ks. Dariusza Żydonia. Kontakt: e-mail: darus128@gmail.com     tel. 34 319 93 22

Wygenerowano w sekund: 0.06
9,404,382 unikalne wizyty